Bountyhunter 2012 júl. 27. - 19:55:13
(15/35)
Basszus ezknek ez jelenti a filmet? Mindenki verekszik jobbra-balra......
7/10
lotto 2012 júl. 27. - 13:43:52 7/10 Előzmény ilyés
(14/35)
Az Ong bak-ban is Tony Jaa csinált minden mozdulatot, nem kaszkadõr!! Másképpen mi lenne benne a nagydurr?!
7/10
lotto 2012 júl. 27. - 13:41:17 7/10
(13/35)
Ez muay thay nem kung fu, egyébként szerintem nem olyan nagy film, tippikus Ong-bak utánzat, csak lány a fõszereplõ+ más a sztory. Meglehet nézni 1-2xer elég látványos, de az Ong bak jobb.

**Spoiler**

Még a kiscsaj is autistaként a tv-be az Ong bak-ot+Sárkány bosszúját nézi--> onnan lesi el a rúgásokat/mozdulatokat..
agarik 2012 júl. 27. - 09:31:50 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(12/35)
Hát eléggé nem összekeverhetõ a két stílus (a kung-fu állatok mozgását utánozza, a muay tai meg durván könyökkel és térddel operál), de majd megnézzük.

Sajna távolkeleti filmeknél már az is csoda ha épkézláb történetet kerekítettek alá (feltéve hogy nem szamurájkori filmrõl beszélünk), így már annak is örülni fogok. Meglássuk! De emiatt megint maradhatok fel éjfélig megnézni a Rémvadászokat XD
AvatáR Gil Maerth 2012 júl. 23. - 07:32:11
(11/35)
Hát a csaj tényleg nem semmi , amit tud - muay thay vagy kung fu, nem tudom...
de az erõ, a dinamika az idõzítés pont helyén van.
Dzseki Csen vagy Jet Lee színvonalán van a dolog !
NAGYON ÜTÕS !

és igen. a sztory valahol a bányászbékuci alatt van,
De a harc 4 na az veri az Ong Bakot is talán :)
(pedig ott a Nagy Toronyházi Végigvonulás nem volt gyenge !)

10/7 8 a fight miatt - óriási !
10/10
ilyés 2012 júl. 22. - 22:55:24 10/10
(10/35)
A történet vmi ritka szar, és ez a kína is elég egy lepukkant hely, szóval szar film. Viszont a harc jelenetek az kegyetlen jó, meg az is tetszett, hogy minden mozdulatot a csaj csinált, és nem vmi kaszkadõr, szóval ez a része hibátlan! :)
Úgyhogy emiatt most 10/10-re értékelem, amúgy a valós érték az 5/10 lenne, de a harc, ÚRISTEN, az vmi kegyetlen jó volt! :D
eynrg 2012 jún. 20. - 17:06:57
(9/35)
A története valóban vézna, sõt gyenge, de a harcmûvészet elsõ osztályú. Sõt ez a lány Bruce Lee-t, vagy
akár a nindzsákat is messze lepipálja verekedésben. Rengeteg küzdésre épülõ filmet láttam, de ez veri
mindet. Szóval a mozgásra épülõ akció-küzdelmek elsõ osztályúak. Néha ilyesmit is jó nézni lazításként.
7/10
Rahar 2011 júl. 18. - 13:31:56 7/10
(8/35)
Nekem tetszik a film. Szerintem van neki alaptörténete és cselekményvezetése, bár valóban nem jelentõs. A harci jelenetek igencsak látványosra sikeredtek. Ha valaki csavaros történetet szeretne az ne nézze meg, viszont aki szereti az igényes és látványos pusztakezes harci filmeket az semmiképpen se hagyja ki. 7 pontra értékeltem és bekerült a gyûjteményembe.
10/10
mifke84 2011 márc. 15. - 19:46:27 10/10
(7/35)
Nem osztom az elõttem lévõket, de kinek mi szerintem mondani valója is van és én inkább ezt nézem meg 10szer mint a Twilight témát egyszer is. :D Szerintem mondani való is van és az akció jelenetek is elég jók egy B kategórás filmek Chuki is megtapsolná :D
robinnyo 2010 ápr. 08. - 21:19:58 Előzmény Indigo
(6/35)
Tartalmilag nulla? Pont a látványos akciójelenetek töltik meg tartalommal. Abból meg van bõven szerencsére. A sztori, na az tényleg 0, nem vitás (nem is foglalkoztak vele sokat láthatóan).

Valljuk meg, a thai, kínai, egykor hong-kongi stb. filmeket nem a színészi alakítások, vagy a mondanivaló miatt nézi meg az ember. Legalábbis a magam nevében beszélve. Biztos vannak olyan alkotások is, amiben nem a harcjelenet a legnagyobb érték, de felsorolt filmek nem azok közé tartoznak, ahogy ez sem. De én egyáltalán nem bánom.:)

Persze egy jó sztori nem árt semmilyen kategóriájú filmnek. :)
Indigo 2010 ápr. 08. - 04:11:39 Előzmény robinnyo
(5/35)
"Nincs itt sztori, mondanivaló."

Minek is az egy filmbe... Amúgy nem erõlködöm rajta, fõleg, hogy a készítõk sem erõlködtek egy percet sem... :)

Szeretem ám a látványos, jól megkoreografált akciófilmeket is, de ez tartalmilag annyira nulla, hogy számomra teljesen élvezhetetlen. Üres, felszines, buta, csak a látványra kihegyezett, a fogyasztói kultúrára jellemzõ tucatszemét.
robinnyo 2010 ápr. 03. - 21:27:00 Előzmény Indigo
(4/35)
Ez olyan, mintha az erotikus filmeknél valaki az "intim" jelenetet ugraná át. Nincs itt sztori, mondanivaló. Ne erölködjünk eze már.
Ezek a filmek (Ong bak 1-2...) a harcjelenetekrõl szólnak, a többi csak töltelék.

Ez egy nagyon látványos, jól megkoreografált akciófilm. Az utólsó 30 perc meg maga a mámor. Persze annak aki kedveli az ilyen jellegû filmeket.
Indigo 2010 febr. 12. - 17:25:46
(3/35)
Hát akkor én döntök. Ez a film egy vacak hulladék. Értelme zérus, az egész filmet a verekedésre építették fel. Ha legalább valami ötlet, eredetiség lett volna benne... De még csak a látszatra sem törekedtek. Együgyû film a kategória rajongóinak. Nekem egy újabb elvesztegetett óra. De azért az utolsó két-három mondat elgondolkodtató :)

Egyébként lehet, hogy csak én siklottam át rajta (ugyanis a verekedõs részeken igyekeztem hamar átesni, így azokat kihagytam), de tudja valaki, hogy végülis a nõ mivel üzletelt, vagy miért tartoztak neki?
9/10
B@ndyka 2010 jan. 04. - 17:24:32 9/10
(2/35)
Nagyon nagy film! Nem szeretem a kínai mûverekedõs filmeket, de ez nagyon ütõs és látványos film. Még akkor is ha az alaptörténet egy kicsit szomorú. Nálam 9/10, de döntsetek ti :)
9/10
luijani 2009 nov. 22. - 23:17:52 9/10
(1/35)
Akinek tetszett az Ong Bak 1-2 és a Sárkány bosszúja,annak ez a film kötelezõ!!!Nincs olyan jó,de azért 9/10!:)
Az Ong Bak-ok 10/10! :)