cygnus1 2007 júl. 21. - 19:40:53 Előzmény Redfield
(2/22)
azt hiszem tökéletesen összefoglaltad Cillian Murphy említésre méltó filmjeit. szerintem a 28 nap egy nagyon ütõs film lett és egy nagyrészt neki köszönhetõ... tény h sokan a zombifilm kategoriába sorolják, de sokkal több van benne... itt figyeltem fel rá aztán már persze nyomon követtem minden tevékenykedését:) korosztályának egyik legtehetségesebb színésze. a felkavar a szelet sajos még nem volt idõm megnézni, de a jelölések alapján ugylátszik itt is tartotta a szokásos magas színvonalat. te láttad már? milyen?
Redfield 2007 júl. 15. - 10:13:43
(1/22)
Na. Ha van név, aminek láttán felcsillan a szemem, és megyek a moziba, akkor az a: Cillian Murphy -név. Egyszerûen zseniális színész, és pont. Jól megmutatja magát a 28 nappal késõbb-ben, az Éjszakai járat-ot õ tette valamennyire is élvezhetõvé számomra. a Napfény-ben is jól nyomja, szerencsére az egy olyan sci-fi-thriller, amibe színészi játékot is hagytak azért, nem csak a menekülést, a vért meg az akciót. a Batman kezdõdik!-nél nem tudtam, hogy õ játssza Batman elsõ komolyabb ellenségét, de alig tudtam levakarni a vigyort az arcomról, amikor láttam, hogy ebben is játszik. és végül, de nem utolsó sorban személyes élményeim közül kiemelkedõen: a Reggeli a Plútón c. filmben nyújtott zseniális, páratlan alakítása teszi fel a koronát arra, hogy õ nem akármilyen színész.