kocamama 2008 jan. 01. - 12:50:35
(14/134)
Szerintem a Jackie-s filmeknek nincs semmilyen mondanivalójuk. Egyetértek egyébként a leírtakkal. Túljátssza a szerepeit, mindig ugyanaz a sablonsztori és a koreográfia is. Jackie úr egy kissé unalmassá vált, ha egy filmjét megnézed, olyan mintha az összeset láttad volna.
2/10
zee944 2008 jan. 01. - 11:15:33 2/10
(13/134)
Ha már így figyelve vagyok, azt is észrevehetted volna, hogy kb. ugyanannyi vígjátékot dícsérek, mint amennyit szídok.

Csak, hogy mûfajnál maradjunk, a Halálos fegyver-sorozat 3. része sokkal, de sokkal jobb minden tekintetben. Ez csak egy sebtiben összedobott hulladék.
2/10
zee944 2007 dec. 31. - 17:41:06 2/10
(12/134)
Kivételesen szar folytatás. Nulla sztori, nulla rendezés, gyenge poénok, pocsék akciójelenetek. De manapság ugye a sz@rt is el lehet adni, ha sztaniolpapírba csomagolják. Meg is történt. Szégyen...
10/10
nondy 2007 okt. 04. - 17:25:19 10/10
(11/134)
Amúgy meg drága Chris Tucker hangja sztem naon kira...:D Pont illik ahhoz a jajjveszékelõs természetéhez,na és persze mivel Michael Jackson "imitátor" (:D:D:D) jól is áll neki...Más hanggal el sem lehet képzelni!:) Hát az elején a forgalomirányitásnál már végem volt!:D Az amcsi himnuszról és a Kung-fu fightingrol már ne is beszéljünk!:D De érdekes hogy a hangjára még csak most figyeltek fel,holott a 2. részbe is elõszeretettel énekelt a gengszter-klubban!:D
10/10
nondy 2007 okt. 04. - 17:13:09 10/10
(10/134)
Sziasztok!
Sztem õk ketten abszolut rohadt jóóó kis páros...Jackie a komolyabbik én,Chris pedig...hát õ Chris :D Mi csak úgy hívjuk hogy ÁLLAT!:D Ennyi hülyeség ritkán szorul egy emberbe!És remek szinész is!Ha az összeveszésük oan mértékü lett volna hogy Jackie mást kerit a helyére,nem hiszem hogy megnéztem volna a filmet!Nekem õk ketten a Csúcsformában!:) És nem tudom hogy az öregedéssel a humor hogy tud elévülni?Én évekkel ezelõtt is röhögtem rajtuk,és ha elõkerülnek a korábbi részek,szintén tudok rajtuk ugyanugy derülni,mint fiatalabb koromban!:)Mert sztem az õ humoruk nem erõltetett,pont az hogy inkább annyira természetesnek hat hogy az nem is igaz!:D Vizsgáljuk csak meg,van egy harcmüvészetekben jártas,mindenre gyógyir emberünk,és vele szembe van egy tökéletlen,de minden lében kanál balektipus,aki mindig segitségre szorul!:D Hát ha ez erõltetett akkor egy Horrorra Akadva részre mit kéne mondani?
Ja és mellesleg Jackie a grimaszokat sztem nagyon is jól idõziti,sõt ez már beleivodott a személyiségébe,ugyhogy sztem az sem megjátsszás a részérõl!;) Ez az a film amibõl az ember szivesen látna még jó pár részt!;)
mezsge 2007 szept. 23. - 11:47:04
(9/134)
a Jackie Chan filmeknél a bakiparádé a legjobb szerintem :D szerikntem Jackie-nek nincs is olyan testrésze, ami ne tört volna még el :D
Andal 2007 szept. 20. - 19:52:59
(8/134)
Volt szerencsém ma megnézni a filmet, szvsz jól sikerült, nem pakolták be az összes poént az elõzetesekbe. A sztori persze iszonyatosan blõd, de nem is hiányzik vmi logikus háttérsztori, mert jó vígjáték szvsz.

Ja, természetesen a végén a bakiparádét ne hagyjátok ki! Csodálkozom, hogy Jackie Chan még mindig életben van. :)
sipka 2007 szept. 15. - 10:15:20
(7/134)
Mivel az elején úgy volt, hogy Jackie Chan fogja rendezni ezt a filmet, és õ lesz a producere is. S Chris Tucker nem volt megelégedve a gázsijával, amelyet Jackie Chan ajánlott neki. Ezért vesztek össze. De késõbb, hogy ne legyenek konfliktusok, átadták Brett Ratnernek a rendezõi széket, és a producer is más lett. Hát ennyi :)
civil 2007 szept. 09. - 11:50:34
(6/134)
(ígéretest akartam írni)
civil 2007 szept. 09. - 11:49:41 Előzmény Bigpapa
(5/134)
Hát nem értek egyet a többségel,nekem az elsõ 2 rész egyformán r*hadtul tetszett, a 3.-nak csak az elõzetesét láttam és számomra az is marha ígértets! :)
Bigpapa 2007 aug. 25. - 23:06:02
(4/134)
Sziasztok!
Nekem az elsõ rész nagyon bejött, a második sem volt rossz, csak sajna néha túlerõltették. Remélem, ez normális forgatókönyv lesz és nem valami blõd baromság. Mindenesetre ezt csináltam hozzá : http://images.netbag.hu/20070825/23033142836.jpeg akinek kell, használja egészséggel!
sipka 2007 aug. 22. - 16:18:59
(3/134)
Bár a második rész annyira nem tetszett mint az elsõ, de azért elfogadható volt. Nem hittem volna, hogy elkészül a 3. rész, mivel Chris Tucker és Jackie Chan nagyon összevesztek a forgatáson (az anyagiakon). De úgy látszik elrendezõdtek a dolgok :) Ez a rész nyilván megint egy másik országban fog játszodni: Franciaországban. (Vagyis annak fõvárosában Párizsban.) Láttam a film elõzetesét is, amirõl el kell hogy mondjam: Nekem nem nyerte el a tetszésemet :( (Mondjuk nem akarok az elõzetes alapján ítélni...) Tényleg, egy érdekesség is van a filmben!!! Szerepel benne pár percig: Roman Polanski!! (Aki nem tudná, õ egy híres rendezõ, akinek a magán élete is elégé botrányos. Mivel egy sorozatgyilkos megölte a feleségét, illetve késõbb belekeveredett egy pedofilia ügybe.... Az utóbbi miatt ki is lett tiltva az országból (ha jól tudom). Ezért sem tudott megjelenni az Oscar díjátadáson, amikor is az õ filmje is a jelöltek között volt ("Zongorista"). Furcsálom is, hogy miért vállalt cameó szerepet, egy ilyen vígjátékban. Na mindegy. Már kíváncsian várom a filmet :) Amúgy, észrevettétek már, hogy Chris Tuckernek milyen hülye hangja van?! :)
Ubul 2007 aug. 22. - 15:09:59
(2/134)
azért érdekes,hogy 2006 van írva cím mellé,mikor még amcsi földön is csak most adják le:D...amúgy nem a legjobb a trilógia közül,mondhatni a leggyengébb rész,de ez is egy normális,jackie chantõl elvárható film:D
F.Torres 2006 júl. 30. - 16:44:00
(1/134)
nagyon jó film lesz, nekem már az elsõ 2 is rohattul teccett