k11zoltan 2021 jún. 19. - 22:21:22
(8/28)
Nekem ez gyenge.
8/10
Anna Dé 2021 jún. 16. - 00:41:12 8/10
(7/28)
Igaz történet alapján. Hehe, persze. Én meg most jöttem a hathúszassal. :)
Amúgy nekem tetszett a film. Na jó nem egy nagy durranás, de egyszer nézhető. 8 pont. Abrakadabra!
capt.nemo 2021 jún. 15. - 01:07:13
(6/28)
(spoileres) hasonlatosan a főszereplőkhöz eléggé leamortizálódott az első két részhez viszonyítva és hevenyészett. inkább volt idegesítő, mint félelmetes. sőt.. inkább már fárasztóan röhejes a groteszk természetellenes brékelések, vízágy, újabb démonikus relikvia arzenál gyűjtemény, a püffedt hullákkal operálás, meg ilyenek. nem igazán lehetett izgulni/együtt érezni ezzel a családdal, és teljesen életszerűtlen volt a csaj végletekig kitartó odaadó szerelme a megszállott csávó iránt a legnagyobb kataklizmában is. - jobbra számítottam.
10/10
TomTom1105 2021 jún. 13. - 21:34:35 10/10
(5/28)
Őszintén, nem értem, miért húzzák le sokan annyira ezt a filmet. Én - aki egy film értékelésénel csak magát a filmet veszi alapul és nem hasonlítgatja az előzményeihez - úgy gondolom, hogy egy teljesen értékelhető horrort kaptunk, a vége felé egy apró, mondhatni "krimis" szállal, ami számomra csak feldobta a történetet. A történet lendületes, mindig történik valami, a karakterek érdekesek és van jellemük (megkedveltetik a nézővel őket annyira, hogy aggódjanak értük, pl: a srác, aki a démon miatt gyilkol), érezhetően nagyobb teret kap a főszereplő páros kapcsolata is, ami külön pozitívum. Szóval ja, nem egy kiemelkedően jó horrorról beszélünk, de nem is annyira rossz, mint amilyennek sokan elhordják. Egy baráti mozizásnak a hétvégére tökéletgesen megfelel.
1/10
SecondMoon 2021 jún. 13. - 17:44:57 1/10
(4/28)
A Démonok között első két részének sajnos a nyomába sem ér. Nem nagyon értem, hogy az első két rész rendezése (és sikere) után miért adta ki a kezéből a rendezést James Wan? Már nyugdíjba vonult, vagy éppen egy mindent elsöprő horror filmen dolgozik? Producerként jegyzik a filmben, ami ezek szerint nem sokat nyom a latba. Azt gondoltam, fogja a kezét Michael Chaves-nek, de ahogy elnéztem a filmet, talán ott sem volt a forgatásokon. Csalódás ez mindenképp, mert az első két részben tényleg démonok között volt a történet, most meg valami teljesen más, főleg az okkultizmusra épülő zagyvaság. Ijesztő jelenet a filmben nem is volt. Akartam két csillagot adni, de végül egy lett belőle, mert az első két rész a mérce és azokkal ez nem veheti fel a versenyt semmilyen szinten.
naggi 2021 jún. 13. - 14:49:47
(3/28)
A film számomra tisztelgés a házaspár munkássága és egymás iránti szerelme előtt!
10/10
Babosadam 2021 jún. 12. - 22:40:44 10/10
(2/28)
Egyáltalán nem csalódtam ebben a filmben sem. Nagyon is hozta a formáját és lenyűgözött. A történet érdekes, kicsit sem lapos, és ami a legjobb,hogy minden meg van magyarázva. Nem marad benned semmi kérdés, annyira jól megoldották. A karakterek fantasztikusak, nem klisések,rendesen fel van építve minden. Egyáltalán nincs túl fűszerezve jumpscarekkel és még mellé oldja is rengtegszer a feszültséget a film. Csakis ajánlani tudom!
6/10
danek87 2021 márc. 12. - 07:41:31 6/10
(1/28)
Horrortémában a rendező már bizonyított a meglehetősen középszerű Gyászoló asszony átkával.Kb hasonló színvonalra számítok a Démonok között 3-nál is...