Téma: Devdas

Arden 2007 okt. 08. - 18:47:12
(10/30)
Mármint a DVD-t? Ez egy jó kérdés...:)
Arden 2007 jún. 25. - 19:25:05
(9/30)
Sziasztok!

Sztem nagyon jó volt a film! Biztos, hogy megszerzem a vágatlan verziót is valahonnan.

Amúgy a film zenéjét itt meg lehet hallgatni:

<a target="_blank" href="http://ww.smashits.com/music/hindi-film/songs/1869/devdas.html" title="http://ww.smashits.com/music/hindi-film/songs/1869/devdas.html">ww.smashits.com</a>

(Elmenti a számokat az idiglenes file-ok közé, szóval ha vki onnan kimenti õket, akkor megkapja rendes, mp3 formátomban.;))
A fenti oldalon még egy csomó hindi filmzene van. Tegnap éjjel akadtam rá...:)
Lichi 2007 jún. 25. - 09:46:26
(8/30)
Szerintem felháborító, hogy az Indiában 14 díjas filmet, amit Oscarra is terjesztettek és Cannes-ban is siker volt egy Duna tv megvágva ad le. Ez így hiteles televíziózás? Ha nem tudnak rá annyi idõt szánni, akkor tegyék éjszakára és majd akit érdekel felveszi magának. De megcsonkított filmekbõl én speciel nem kérek. Szerencsére láttam a teljes változatot, és össze tudom hasonlítani azzal, amit vasárnap a magyar nézõknek leadtak Devdas címen.

Orsinak üzenem, hogy szombaton az RTL2-n 13 órakor ismét lesz Shah Ruh Kahn film teljes terjedelem, jó sok reklámmal!
melinda77 2007 jún. 24. - 21:32:04
(7/30)
tényleg 120 perc volt. pár nem táncos részlet hiányzott belõle, ami kicsit érthetõbbé tette volna a filmet. pl a Chalak legvége, vagy Paro férjének elsõ monológja. az nagyon jó, hogy nem szinkronizálták le.
Málni 2007 jún. 24. - 21:31:09
(6/30)
Hû, ez nagyon tetszett:) hol lehet megszerezni a hosszabb verziót?:) a táncok is...hihetetlen szépek voltak:)
peters 2007 jún. 24. - 20:30:11 Előzmény yazard
(5/30)
Kétségtelenül jó jel, hogy egyáltalán adnak indiai filmet. Meg kell ismernünk messzi kultúrák alkotásait és gondalatvilágát is. De sajnos még a vágott változat is hosszadalmasabb és csöpögõsebb a legtöbb hollywood-i gyöngyszemnél. Némi mondanivaló is kihámozható a filmbõl, de a világnak ezen a vidékén nehéz végigülni még ezt a mennyiséget is. Néhány teljes filmüket már láttam, nagyon sok volt zene és tánc, noha némi szerepe idõnként volt. Ez így most éppen elég az ottani felsõ és még felsõbb osztályokból. Szerintem a forma szentimentális túltengése a tartalommal szemben, de kétségtelenül érdekes is.
yazard 2007 jún. 17. - 13:15:49
(4/30)
Rémlik valami, de ilyen rövid verziót hol szedett össze pont a Duna tv? Remélem a többi, amit leadnak (Omkara, Hazaaron Khwaishein Aisi, Sheen, Run) vágatlan lesz, bár persze annak is örülök, hogy lesznek a tévében.
melinda77 2007 jún. 16. - 20:25:11
(3/30)
akkor én is láttam, és ha emlékszel, bemondták, hogy 3h 40 percnyi anyagot vagdostak meg az Európaiaknak. szóval majdnem a fele lett.. nagy a valószínûsége, hogy a táncos részek sínylik meg, pedig Madhuri Dixit az egyik (ha nem A) legjobb. kár érte..
yazard 2007 jún. 16. - 12:30:34 Előzmény orsi1
(2/30)
De baj van, ez a film 180 perces volt amikor láttam 2 éve az Örökmozgóban, hogy lett belõle 120 perc???? Kivágták a táncokat??? :(((((((((((
orsi1 2007 jún. 11. - 17:54:34
(1/30)
Sziasztok!!!
Nagyon örülök h indiai filmet vetítenek a tévében,mivel csak németül láttam ilyeneket és semmit sem értettem belõle. Shahrukh Khan a kedvencem az indiai filmekbõl. Remélem többet is leadnak.
Forever bollywood!!! :)