Téma: Drágaságom

8/10
Obránszky Ármin 2007 okt. 16. - 09:31:32 8/10
(7/47)
Nem tudom, h Hugh Grant mennyire vicces, de a szerepe a Zene és szövegben vagy az About a boyban kimondottan mulatságos volt és õ is jól oldotta meg színészi teendõit. Mondom ezt férfiként.
janetoth 2007 okt. 16. - 09:20:10 Előzmény gentlespider
(6/47)
A hasonlatban csak annyi sántít, hogy Hugh Grant egyáltalán nem vicces, vagy lemaradtam valamirõl? Sármos ugyan, bár ebbõl is sok lesz már. Ha valóban ilyen szenzációs ez a francia fickó, akkor biztosan fényévekkel többet ér, mint az angol sztárocska (aki egyébként konstans olyan arcot vág, mint akinek ellopták a biciklijét). Megnézem. Még ma!
kispalissaci 2007 okt. 15. - 21:42:30 Előzmény Obránszky Ármin
(5/47)
Muszáj megjegyeznem Árminnak, hogy én pont nem az AMELIE miatt ülök be a filmjeire... minden szereplését nagyon szeretem azt leszámítva...
kispalissaci 2007 okt. 15. - 21:40:00 Előzmény gentlespider
(4/47)
Én csak.... Szeretném.... Vicces és jó :)
gentlespider 2007 okt. 07. - 13:43:14 Előzmény Obránszky Ármin
(3/47)
Gad Elmaleh - a kedvenc színszem - ugyanaz férfiben, ami Audrey Tautou nõben: koncentrált sárm. Amúgy én már rágóta ismerem és tudok róla, az a pasas egy zseni. Komikuszseni, akinek eddig minden filmje nézhetõnek bizonyult. Ezenkívül humorzseni. Olyan one-man-show-kat csinál, hogy beszarsz. Sajnos ezek az elõadások csak franciául elérhetõek még, de érdemes megtanulni érte franciául. :D Azt mondja: "megnevettetni másokat - az én G-pontom". :) Nem csodálkoznék, ha marokkói zsidó gyökerei (!) ellenére õ lenne a jövõ francia Hugh Grantje. Vagy még annál is több.
8/10
Obránszky Ármin 2007 szept. 28. - 22:29:02 8/10
(2/47)
Mindig kicsit félve ülök le egy Audrey Tautou film elé, mert nem egyszer megesett, h nem sikerült végignéznem õket. De hiába, aki egyszer látta az Amelie csodálatos életét az nekifut újra és újra... :-)
Ez a film viszont telitalálatnak bizonyult. Könnyed, szórakoztató és Audrey szebb, mint eddig bármikor. Kell ennél több? Én beértem ennyivel is.
Igazságtalanság lenne elhallgatni, h a darab férfi fõszereplõje, Gad Elmaleh -akirõl bevallom életemben nem hallottam még- könnyedén felveszi Tautouval a versenyt.
A történet tényleg hajaz Capote Breakfast at Tiffany's címû kisregényébõl filmvászonra vitt, Audrey Hepburn -...- nevével fémjelzett film sztorijára, de ez nem veszi ki rosszul magát, szó sincs plágiumról. Amikor a moziban belémhasított a mintha-ezt-már-láttam-volna-valahol érzés, akkor is csak megmosolyogtam a hasonlóságot.
Élvezetes film, aminek hatására a férfiközönség jórészének arcára garantáltan kiül a mosoly. Persze legyinthetnénk, h Audrey Tautout szerepeltetve ez természetes, ki tudna ellenállni egy ilyen arcnak, de a sok borzasztóan gyenge filmje után azt kell mondjam azért a hozott anyaggal jól kell tudni sáfárkodni. Pierre Salvadori nem vállalt felesleges kockázatot és bejött neki. Aki szerint ez gyerekjáték, az csinálja utána. :-)
mezsge 2007 szept. 14. - 22:10:46
(1/47)
mostanában vevõ vagyok a francia filmekre (kivéve a századik Taxi és társai..)

már várom :)