Téma: Édes élet

ponca 2014 febr. 06. - 14:13:35
(312/452)
A Berki - Hódi kapcsolatának a média nem tesz jót.
Nem különösebben szimpi ez a nem észre gyúró manus, de be kell látni, hogy Pamela abba a hibába esett, hogy ki ha nem én mellettem fog csapongóból a hûség szobra lenni.
Nem tudom miért van sok hölgybe genetikailag kódolva, hogy el is hiszi, hogy gyökeresen meg tud változtatni egy embert.
Hát nem!
Ez nem ilyen egyszerû!
A gyerek pedig -noha fantasztikus dolog és a világ legcsodálatosabb dolga- nem javít, inkább ront egy amúgy is betegeskedõ kapcsolaton.
A hölgy állandó, sokszor ok nélküli féltékenysége pedig kódolja a szakítást!
Nem lehet valakivel hosszú távon bizalom nélkül élni!
Magam imádom a nejem, soha nem csaltam meg és nem is tenném. Nem azért mert nem lenne rá alkalom, hanem azért mert utána nem tudnék a szemébe nézni és egy kóbor numera nem érne annyit, hogy a nõt, aki jóban rosszban mellettem és számomra az igazi megbántsam. De attól hülyét kapnék, ha a nejem pl. számon kérne olyat, hogy kivel ebédeltem vagy ki ült a kocsiban, ki hívott telefonon......stb.
Magam sem tennék fel ilyen kérdéseket, mert megbízok benne!
Berkiéknél ez az egészséges bizalom nincs meg! nélküle pedig gyerek, pénz, bármi ide vagy oda de nem fog a kapcsolatuk mûködni. Pedig annak a kicsinek járna, hogy teljes családban cseperedjen fel, kellemes légkörben....stb.
Íme a példa arra, hogy hiába van pénz az nem tesz boldoggá!
barbi_112 2014 febr. 05. - 18:35:43
(311/452)
Én úgy látom ezt a Pamela-Berki kapcsolatot, hogy bár tény hogy szeretik egymást, hogy Pamela az elsõ olyan nõ aki mellett viszonylag kitart ez a tulok, de én abban biztos vagyok, hogy nem fognak együtt maradni. Az ilyen pasasok nem maradnak meg 1 nõ mellett öregkorukig, ha van gyerek ha nincs.

Mondjuk ez ilyen sajtóban megjelenõ híreknek nem igazán hiszek, anno Gáspárék is hányszor akartak elválni, meg hogy gyereket vár Gyõzõtõl valami másik nõ, meg soha többé nem akarnak szerepelni sehol stb. erre most mégis itt szerepelnek hónapok óta...
olahmiki1959 2014 febr. 05. - 17:37:05
(310/452)
A mai hírekben olvastam, - miket ad az élet, - hogy Pamelának valaki küldött egy mobiltelefonnal felvett képet, amelyen Berki egy étteremben, vagy kávéházban ülve látható egy ismeretlen nõvel, mosolyogva, jó hangulatban, és állítólag ezen Pamela annyira berágott, hogy összepakolta a holmiját, fogta a pici Natasát, és egyszerûen eltûnt vele.
Se a stáb, se Berki nem tudja, hogy hol lehetnek, Pamela telefonja ki van kapcsolva, úgyhogy most áll a bál a mûsor háza táján...

Más.
Az a Fõzõ János "Kolbász" nevû alak, aki összejött LL Juniorékkal, és azóta nem lehet levakarni, tényleg fent van a neten.
Megnéztem néhány rettenetét, és valóban azt kell mondjam, hogy szakítanunk kell azzal a sablonos, elcsépelt, néha könnyelmûen kimondott szlogennel, hogy "ennél már nincs lejjebb".
Van.
Mindig van lejjebb...
olahmiki1959 2014 febr. 05. - 09:32:38
(309/452)
"Ezek a szereplõk egész nap otthon ülnek és malmoznak és amíg a forgatókönyv nincs a kezükben, ki sem mozdulnak a házból."

Berki Krisztián és Hódi Pamela lakása. Az operatõr és a hangtechnikus srác Berkivel a nappaliban egy asztal körül ül, és kártyázik, Pamela a másik szobában a kis Natasával foglalkozik. A nagy kézikamera és a hosszú állványra erõsített utcai mikrofon a pamlagon, a kártyázók mellett hever.

Operatõr: - Gyerekek! Egy kis kajával nem tudnátok megdobni? Kiszakad a gyomrom az éhségtõl. Ki oszt?
Berki: - Természetesen én! (átszól Pamelának) - Pami! Nincs itthon valami kaja? Ennénk valamit a fiúkkal.
Pamela (megjelenik az ajtóban) - Semmi. Most akartam leszaladni az ABC-be. Nem tudom, hol késik a forgatókönyv.
Berki: - Hogy az a... Amíg meg nem jön a futár a forgatókönyvvel, addig nem tudunk mit csinálni.
Technikus: - Ha akarjátok, én leszaladhatok, és hozhatok valamit. Engem úgyse lehet látni a mûsorban.
Berki: - Mondasz valamit... Lehet, hogy az lesz...
Pamela: - Szerintem inkább rendeljünk pizzát. A sarkon van egy jó kis pizzázó. Megvan a telefonjuk.
Operatõr: - Hol a kutyus? Ne vigyük le sétálni? Körbejárjuk a parkot, csinálunk vágóképeket, az mindig jól jöhet.
Berki: - Benne vagyok... Teljesen elgémberedtem az ülésben... Utána felhozhatnánk a pizzát...
Pamela: - Szerintem ne menjetek sehová, nehogy balhé legyen... Nem szeretik, ha anélkül csinálnunk valamit, hogy elõtte megbeszélnénk a forgatókönyvírókkal...
Berki: - És addig mit csináljunk? Haljunk éhen?
Pamela: - Malmozzunk!... Abból nem lehet baj... Valahol a szekrényben van egy régi társasjáték, mindjárt elõszedem... Amúgy is nulla-huszonnégyben itthon vagyok a Natival, néha halálra unom magam...
Technikus (az ajtó felé néz): - Azt hiszem, jön valaki! Mintha lépteket hallanék a lépcsõhá...
(hosszan, erõszakosan csengetnek)
Pamela: - Na végre! Ez a futárgyerek! Megismerem a csengetésérõl!
Operatõr(ránéz az órájára): - Jó késõn jött a gyerek.
Berki: - Biztos közbejött valami.
(Pamela kinyitja az ajtót. Egy fiatal srác, a futár, motoros ruhában, kezében egy darab papírlappal, ott áll a küszöbön. Beinteget a társaságnak, és átadja a papírt Pamelának)
Berki: - Szia! Miért nem jössz be?
Futár: - Ne haragudjatok, rohanok! Iszonyat balhé volt a stúdióban, nem tudták eldönteni, hogy a Bálint Toncsi fotózásra vigye-e a malacot, vagy inkább üljön be vele, meg a kislányával délelõtt a Bábszínházba. Teljesen elúsztunk az anyaggal, én is még két helyre megyek, a Juniorékhoz, meg a Bárdosiékhoz, embertelen forgalom van odakint, a kocsik között kell szlalomoznom. Sziasztok! (int, és eltûnik)
Pamela (utána szól) - Akkor szia! Vigyázz magadra! (becsukja az ajtót, és leteszi a fiúk elé az asztalra a papírlapot. Látszik, hogy egyetlen mondat van rajta)
Technikus: - Kíváncsi vagyok, ma mit találtak ki nektek!
Berki: - Arra én is! (felemeli a papírt, és elolvassa, aztán felnevet)
Operatõr: - Mi van?
Berki (hangosan olvassa): - Ezúttal Krisztián talál Pamela mobilján egy félreérthetõ sms-t, ami miatt újból kitör közöttük a balhé!
Pamela (lebiggyeszti a száját): - Na! Ezért vártunk ennyit?... Krisztián, rajtad van a mikroport? Bemegyek a Natihoz, átöltözöm.
Oparatõr (a technikushoz): - Oké! Kapjuk össze magunkat! Estig le kell adnunk az anyagot!
Berki (feláll, kinyújtóztatja a tagjait): - Hódi! Szólj be a pizzásoknak, hogy küldjenek egy nagy mexikóit, pakolják rendesen tele! Farkaséhes vagyok!
Pamela (kilép a másik szobából, a ruháját igazgatja. Hátul, a derekánál kidudorodik a mikroport): - De te csak salátákat, meg sovány húsokat szoktál enni! A pizza meg tiszta szénhidrát!
Berki: - Sokkal szerényebben, Hódi! A saláta, meg a sovány hús a tévénézõknek szól! Vágod? De ha már itt tartunk, kitõl is szoktál te sms-eket kapni, amíg én nem vagyok itthon?...
Operatõr (a vállára emelt kamerán babrál valamit): - Krisztián! Várjatok még a balhéval! Nem vagyunk beállva!
Berki (barátságtalanul ránéz a nála fél fejjel alacsonyabb srácra): - Akkor pörgessétek fel magatokat! Nincs nekem annyi idõm!
Pamela: - Legyen mondjuk, az a taxis srác! Az amúgy is szimpi volt!
Berki: - Ha csak meglátom a közeledben!...
Technikus: - Oké! Készen vagyunk, mehet a balhé! (teátrális mozdulattal int) - És!...
papzo 2014 febr. 04. - 08:46:45
(308/452)
Ne mérgelõdj, nem ér annyit.
Nézni nem kötelezõ. Ha valaki megrendezettnek hiszi vagy spontánnak az egészet nem mindegy?
Ha tetszik nézem így is gy is. Ha nem akkor gyorsítok vagy elkapcsolok.
offtopic
-csengõzoli-- 2014 febr. 03. - 18:31:12
(307/452)
Pontosan így van ahogy írtad.
Szépen megirjak, hogy xy most elmegy autót nézni.
Ezt egyedül te nem fogod fel itt a fórumon.
olahmiki1959 2014 febr. 03. - 17:49:14
(306/452)
Igazad, van, ezt a sorozatot valóban az élet írja.
Élet István.
offtopic
-csengõzoli-- 2014 febr. 02. - 00:13:57
(305/452)
Azon csodálkozom,hogy hogy nem ijednek meg ettõl a sok operatõrtõl :D
Frászt kapnék,ha felkapcsolnám a villanyt és ott állna egy.
Most hátranéztem...
Üres a szoba..., szerintem elbújt a kis kötsög... :D
-csengõzoli-- 2014 febr. 02. - 00:11:03
(304/452)
Igen teljesen igazad van,rengeteg stáb van mindenhol az országban.
Pamela bárhova megy,azonnal ott terem egy stáb és gyorsan felveszik,amit csinál,hogy aztán mehessen tovább spontán.
Aztán a következõ helyszínen megint ott egy stáb, sõt ahogy korábban írtad a liftben lévõ kamera felvételeit is kikérik.
Ha vásárolni megy,akkor a tesco ipari kameráit látod.
A lényeg,hogy mindenhol van egy operatõr.
Belépnek a hotelbe és hopp ott egy, kinyitják a szoba ajtót és ott is egy.
Tele van operatõrrel az egész világ,mind forgat,folyamatosan.
Mikor taxiba szállnak,az meg az autóban lévõ ipari kamera felvétele.
Pikk-pakk megvan ez,igazad van,ez a valóság!
-csengõzoli-- 2014 febr. 01. - 23:52:42
(303/452)
Ez,amit itt felsoroltál,az szerinted hány perc?
Õk nem kocsival járnak,teleportálnak?
Ha elmegy pamela kocsit venni alapból kb fél óra,mire odaérnek.
Kocsit néz jelenet,ahogy mondtad jobb esetben fél óra.
Biztos felveszik többször is,de ezen ne rugózzunk, ez egyetlen egy jelenet.
Ebbõl van minden szereplõnél 5db.
Azaz a legjobb esetben,ha minden flottul megy és nem kell vidékre menni,akkor 5-6 óra/adás.
Az edzés ennél eleve több...
Arról már nem is beszélek,mikor lemennek vidékre pl.
Persze két hétre való adás 1 nap alatt,hooooogyne :D
Szegénykém te valami álomvilágban élsz.
Nem tudom miért gondolod,hogy itt nem úgy van,mint az élet showjánál.
Csak ott írják meg elõre a jeleneteket,itt nem?
Ugyanmár.
Áh,komolyan mondom ciki veled még vitatkozni is...
Be is fejeztem.
Persze pár óra alatt felvesznek 2hétre való adást.
Meg se vágják,úgy ahogy van lemegy... :D
offtopic
-csengõzoli-- 2014 febr. 01. - 23:18:42
(302/452)
Nem kell heti 7szer, elég 5ször :D
Te tényleg valami elmeháborodott vagy,ha azt hiszed,hogy amit a tévében látsz,azt felvenni is annyi idõ.
Este meg besötétítik az utcát,ugye?
pikk-pakk 10p alatt megvan minden.
1 óra alatt kész egy adás, így gondolod,ugye? :D
-csengõzoli-- 2014 febr. 01. - 22:47:34
(301/452)
10 perc,de nem tûnik fel,hogy hány helyszínen játszódik?
Szerinted mikor elmegy a nagymamájához , majd hazamegy a családhoz ,lemegy edzeni,majd elmegy bulizni az 10p a valóságban is?
Te tényleg ennyire elmeroggyant vagy?
Hogy vennének már fel 1 nap 1 hetet? Jézusom bmeg, neked tényleg elmentek otthonról.
-csengõzoli-- 2014 febr. 01. - 22:36:26
(300/452)
átsiklottam fölötte.
Ez a sorozat mióta megy?
2013 szeptembere...
Berki mindig szerepel.
Tehát te úgy gondolod,hogy vele 5 hónapja minden nap történik valami :D ?
Mit olyan nehéz azon felfogni,amit miki írt?
Elmondják neki,hogy most összevesztek Pamelával és szépen összevesznek,ennyi.
A kibékülésig még ebbõl számtalan bonyodalom származik,ugyanis ez egy sorozat.
Pont,mint a szomszédok,ott is megmondták Takibácsinak,hogy most le fog robbanni a taxi.
Teccikérteni?
Majd mikor ez már unalmas,akkor szépen beleírják a forgatókönyvbe,hogy most meg kibékültök és elmentek egy szállodába ezt megünnepelni.
Adás végén szépen ki is volt írva a szálloda neve,tehát ez egy barter üzlet volt, Krisztiánnak egy fillérjébe sem került, nem is õ szervezte megnyugodhatsz :D
Nyilván életidegen dolgokat nem írnak a forgatókönyvekbe, Juniornak nem kell jólfésült budai fiút játszania, de minden jelenetrõl üvölt,hogy kamu, nem igaz,hogy nem veszed észre.
offtopic
-csengõzoli-- 2014 febr. 01. - 22:24:58
(299/452)
Olahmiki hozzászólására válaszolj légyszíves :)
offtopic
mushi 2014 febr. 01. - 22:15:41
(298/452)
beleolvastam, te viszont a szerzõje voltál és talán vagy is. ez a különbség kettõnk közt. ja meg az, hogy te egy kurva vagy én meg nem. de többet nem is válaszolok az írásodra, mert még gépen keresztül is elkapok valami herpeszt vagy rosszabbat.
offtopic
-csengõzoli-- 2014 febr. 01. - 22:13:06
(297/452)
Majd egyszer írd meg mire jöttem rá :D
Ne most!
Majd egyszer :D
offtopic
mushi 2014 febr. 01. - 22:10:42
(296/452)
a szexblog írása után erõsen kétlem azt az éjjel-nappal olvasást, fõleg háború és békét...
mushi 2014 febr. 01. - 22:05:38
(295/452)
vagy visszamegyünk az ókori kenyeret és cirkuszt szinthez, és gladiátorviadalokat fognak mutogatni a tévében. vagy bemutatnak húsz szegény embert és 'hátrányos' helyzetût, eleresztik õket valahol és harcolniuk kell a kajáért meg a cigiért. bár ez az ortó, primitív és síkhülye emberek mutogatása már kb a cirkusz szint...
barbi_112 2014 febr. 01. - 20:32:53
(294/452)
Most így elgondolkodtam, hogy vannak ilyen "slágermûsorok" a ker. tv-ben. Jó 10 évvel ezelõtt a Vágó féle "Legyen ön is milliomos" volt a húzómûsor. És a másik csatornán meg Jakupcseknek volt kvízmûsora.
Aztán jöttek a valóságshow-k meg a tehetségkutatók, késõbb a celebes fõzõsmûsorok. Ezek most is megvannak, de már nem hiszem hogy annyira népszerûek. Most próbálják nyomatni a civilekkel játszódó megrendezett reality-ket, de én egyszerûen rosszul vagyok az ilyen utcáról összeszedett színészektõl (mondjuk a BK is ilyesmi, de azért csak színvonalasabb mint egy Veled is megtörténhet). Most ezek vannak terítéken, amíg nem jön Nyugatról valami újdonság. Aztán lecseng az is.
barbi_112 2014 febr. 01. - 19:37:09
(293/452)
Az egyértelmû hogy forgatókönyv alapján készülnek a részek, ez nem is kérdés. De én is úgy értelmezném a forgatókönyvet hogy pl: Junioréknál meg jelent a "nemesi" rokon aki rájuk hagyott egy ócska kanapét, amiben kincsestérkép van. Vagy mikor a Gáspárék elmentek kirándulni, hogy majd horgásznak, és Zsolti ott leskelõdött utánuk a nádasból. Vagy mikor betört hozzájuk a lakásba. Meg mikor Antónia beragadt a liftbe. De szerintem ez a malacka si megrendezett dolog, hogy neki éppen kismalacra van szüksége.