noga 2012 dec. 07. - 00:26:05
(25/45)
Már megint egy bûn rossz magyar cím, egy elrontott mûfaji besorolással. Ennek köze nincs a vígjátékhoz, aki azt szeretne nézni, még csak véletlen se ezt válassza.
Nem vígjátéknak viszont, szerintem, elmegy. Demi Moore úgy játszik, ahogy azt a korábbi filmjeiben is tette, nem is szuper jó, de nem is annyira rossz, hogy idegesítõ legyen. A többiek meg egészen jók voltak.
A sztori se rossz, bár a vége valóban kiszámítható, de *** SPOILER ********** a szomszéd miatt azért nem csöpögõsen happy end. Szerintem teljesen felesleges volt benne a korábban már mások által is említett kezdeti csavar, mikor még azt hihettük, tényleg egy családról van szó. A lány lesettenkedésekor azért már egyértelmûvé vált, hogy itt valami másról lesz szó. A sznobizmusról, annak kihasználásáról szól a történet, meg persze a háttérben zajló érzelmekrõl. ********** SPOILER VÉGE ***
catygory 2012 dec. 06. - 23:27:59
(24/45)
már csak pár perc van hátra a filmbõl.

Inkább romantikus dráma, mint vígjáték... az elõttem szólókkal abszolút egyetértek.
Nem egy nagy waszisztdasz. 1-szer nézhetõ kategória. 2/10
Temptress 2012 dec. 06. - 21:44:54
(23/45)
Na, ez az igazi idilli amerikai álom. Amirõl mindenki álmodik. Iszonytató!
énvokaz 2012 dec. 06. - 21:31:15
(22/45)
Ez NEM vígjáték, inkább dráma , de érdekes film, mert mi is ebben élünk ezt teszi velünk a környezet a média meg minden...
Akinek egy film a piff-puffok mennyiségétõl meg a pucér.seggektõl jó az nézzen mást ,ez nem nekik való!
tibicamon 2012 dec. 06. - 15:22:16
(21/45)
A TV2-õn a film beharangozója kiemelkedõen jól sikerült, szóval nagy reményeket fûztem hozzá, de ahogy olvasom a hozzászólásokat, azokból meg azt szûröm le, hogy kegyetlenül gagyi.
9/10
rahelvok 2012 aug. 16. - 11:22:01 9/10
(20/45)
Ha valaki egy jó vígjátékot szeretne látni, annak nagy csalódás lesz ez a film, mert ez nem az. Elõször - a portos leírás alapján - én is egy vígjátékot vártam, és eléggé kiakadtam pl mikor a !!!! SPOILER... leányzó lemászott az "apjához"... meg hogy mennyire rideg a családi légkör. Aztán ahogy kitisztultak a dolgok, már minden érthetõ volt, és utólag visszanézve a film elejét, nagyon jól megoldották a párbeszédeket, mert tényleg nem egyértelmû, hogy egy családról van szó. SPOILER VÉGE !!!!

Aztán megnéztem ezt a filmet még egyszer, és teljesen átértékeltem. Ha a film valódi üzenetére tekintünk, belátjuk, hogy mennyire ebben élünk, sokszor mi is mennyire manipulálhatóak vagyunk, s mennyire el tudjuk veszíteni a képességünket, hogy felismerjük az élet igazi értékeit. (ha nem is ilyen szélsõséges módon, de valamilyen szinten mindenki, hisz' ilyen életeket látva valahol mindenkit elfog az irigység.)
A színészek játéka szerintem jó, az alapötlet zseniális, éppen ezért talán valamivel többet is ki lehetett volna hozni ebbõl a sztoriból, de még így is 8-9.
yokkoa 2012 aug. 11. - 00:18:39
(19/45)
Ja, és elõtte csak az alapsztorit hallottam, szórakozásra vágytam, úgy tûnt ez biztosítja majd számomra, de EGY FRÁSZT! Semmi eredeti nincs benne, sõt maga a film is egy nagy audi-satöbbi reklám. Ennyi. 10/0.5 puszta jóindulatból!
yokkoa 2012 aug. 11. - 00:14:44
(18/45)
1 ez NEM vígjáték
2 iszonyatosan kiszámítható, rá lehetett jönni, hogy
SPOILER
meleg a srác, a kiscsaj meg DD-re
az egyetlen meglepetés annyi volt, h meghalt a szomszéd
SPOILER VÉGE
rettentõen unalmas, egyetlen poén sincs benne, a színészi játékok csapnivalóak, mind egy nulla!
ÉLVEZHETETLEN!!!
6/10
zs9302 2012 júl. 15. - 17:11:41 6/10
(17/45)
Nagyon korrekt alaptörténetbõl egy középszerû filmet sikerült készíteni. Jobb lett volna eldönteni, hogy vígjátékot vagy drámát csinál a rendezõ. Bár ez mindenképpen utóbbinak tudható be. Egyébként ilyen vagy hasonló valóban létezhet a valóságban, egyáltalán nem elképzelhetetlen, mindenesetre aki hagyja magát ilyen módon rávezetni, az meg is érdemli (mindkét részrõl).
1/10
horas 2012 máj. 16. - 12:52:50 1/10
(16/45)
Ez a film valami iszonyat rossz. Pontosan azt hozta amit vártam, és ami miatt sosem kezdtem el nézni, kivéve tegnap hajnalt, mert nem tudtam aludni. Egyetlen értékelhetõ jelenet volt, addig a 25 percig ami képes voltam nézni, az Amber Heard falatnyi pucér jelenete a lépcsõn. Egyébként marha helyes csaj. Demi Moore meg, korához képest nagyon csinos és fiatalos, viszont nagyon nagyon megcsinált, 70-réteg smink az arcán, héjkerámia fogán, viszont hiába, mert nyakán, kezén látszik, hogy olyan bõre mint a papír, és az egész arca valahogy el van deformálódva változva. David Duchovny viszont lazán, fesztelenül hozza a szerepet, lényegesen jobban játszik mint Demi, aki szerintem nagyon mesterkélt. Bûn rossz volt, az elsõ perctõl tudtam mirõl fog szólni, és kb 25 percig bírtam, hogy semmi nem történik.
1/10
zenyatta 2012 ápr. 28. - 01:01:25 1/10
(15/45)
20 éve folyamatosan plasztikázzák.., de ne zavarjon.
1/10
zenyatta 2012 ápr. 28. - 00:59:45 1/10 Előzmény balázs87
(14/45)
Max 7-es.
vénasszonyok_nyara 2012 ápr. 14. - 23:06:22
(13/45)
Jó a film és reális. Az MLM (Amway és társai) üzlet is hasonló szisztéma szerint mûködik,, csak ott nem család, hanem egy vigyorgó, rubint fokozatú nagyágyú a csali.
Már, hogy ne lenne rentábilis? Ezek a cuccok, amiket elterjesztettek az elõkelõ környéken kisebb vagyonokba kerülnek.
Remélem magára ismer a filmbõl néhány sznob újgazdag, aki nem veszi észre, hogy valójában a fogyasztói társadalom marionett bábuja.
4/10
beó713 2011 dec. 06. - 21:47:29 4/10
(12/45)
Miután kiderul a titok, amire eleg hama sor kerul, onnantol ellaposul a film. A téma egyedi, de mintha a rendezo nem tudta volna eldonteni milyen mufajban rendezze meg.
9/10
zolee78 2011 nov. 29. - 22:45:00 9/10 Előzmény balázs87
(11/45)
nem azt mondom, hogy az év filmje, de kifejezetten érdekes.
nem is az a kérdés, hogy tudna-e mûködni egy ilyen szituáció a való életben,
de szerintem konkrétan így mûködik a reklám. tessék megnézni egy 30 másodperces "kisfilmet" a tévében! :)
10/10
balázs87 2011 nov. 26. - 21:38:32 10/10
(10/45)
Szeritnem meg nagyon is jó, a sztori érdekes még ilyen soha nem fordult meg a fejemben, és nagyon tetszett, ne húzzátok le, ez egy 10 es film!
Ford Mustang 2011 nov. 26. - 19:30:37
(9/45)
Kíváncsi leszek erre, Demi hogy alakít majd.
6/10
r0t0 2011 nov. 02. - 07:45:21 6/10
(8/45)
David Duc. miatt érdemes megnézni. Ennek a pasinak egyetlen arca és stílusa van, de azt annyira jól hozza minden filmben, hogy én nagy rajongója vagyok. Ebben a filmben is brillíroz. Demi Moore viszont annyira nulla itt is, hogy nem is értem hogy futott be anno....
Maga a film szerintem egyáltalán nem vígjáték. Maximum tragikomédia, de még az sem, hiszen nincsenek igazi poénok.
Sõt a vége felé az a medencés jelenet úgy odaver, hogy biztosan letörli az üres vigyort minden üresfejû nézõ arcáról, aki esetleg addig készenlétben tartotta azt, hátha jön egy jó poén.
2/10
eynrg 2011 okt. 14. - 21:57:43 2/10
(7/45)
Az ember ritkán lát ilyen üres filmet.A sztorinak még talán lenne értelme, de a megvalósítás végtelenül unalmasra sikeredett.Vígjátéknak nevezni erõltetés, mert egész végig nemhogy nevetni, de mosolyogni sem tudtam.
Segítõ Béka 2011 szept. 20. - 15:41:08
(6/45)
Másrészt szerintem ez a való életben nem mûködne, több kiadással járna, mint bevétellel"

gyakorlatilag egyetértek, de ne felejtsd el, hogy mindig milliomosok közé mentek lakni