10/10
Dinadom 2007 okt. 18. - 16:25:47 10/10 Előzmény robinh
(5/105)
A film titka azt hiszem az, hogy gyerekként kell elõször látni. Nekem akkor nagy kedvencem volt, és felnõttként is élvezetes maradt. Olyan barátomnak viszont, akinek mostanában ajánlottam, nagyon nem tetszett.
Egyébként egy ezer éves videókópián van meg, szívesen megvenném DVD-n. Nem tudjátok esetleg, hogy megjelent-e?
robinh 2007 okt. 06. - 15:37:02
(4/105)
Nekem gyerekként is tetszett, meg felnõttként is, sztem Bowie iszonyú jó, és nagyon ügyes a bábos team (aki ugyebár a muppet show-t is készítették), és amit még ki tudnék emelni, hogy a film egyáltalán nem meséhezm, vagy fantasy-hoz illõ zenéje roppant jól passzol hozzá.
Obránszky Ármin 2007 szept. 26. - 17:20:46
(3/105)
Nem vártam semmi világrengetõt, Bowie miatt néztem meg. Valóban az lehetett a cél, h készítenek gyerkeknek egy klassz kis történetet, de könyörgöm, sokat elmondd el filmrõl, ha azt kellene kiírni rá, h 12 éven felülieknek csak indokolt esetben ajánlott... Az igazán jó meséket a felnõttek is legalább annyira tudják élvezni, mint a gyerekek. Legalábbis én így vagyok vele.
Newcastle United 2007 szept. 26. - 09:01:45
(2/105)
Ez a film egy mese, fõleg a fiatalabb korosztályak szól. A technikai megoldások átlagosak, a történet se ütõs. A maga nemében viszont igényes, csak nem felnõtt fejjel kell elsõnek megnézni.
Obránszky Ármin 2007 szept. 26. - 02:15:43
(1/105)
Viszonylag ötletes mese a rocktörténelem egyik legnagyobb formátumú elõadójával megspékelve. Túl sokat néhány valóban elmés ötletet leszámítva nem tud nyújtani a film és a Bowie dalok se tartoznak a legnagyobbak közé, de egyszeri megnézésre javasolt mindenkinek, aki már szimpatizál Bowie mesterrel és annak is, aki még nem. Jennifer Connellyt furcsa jópár évvel a Rekviem... elõtt látni...
Kicsit többet vártam a filmtõl, így számomra inkább csalódás. Bowie ide vagy oda...