Téma: Farkas

6/10
cellasto 2013 aug. 22. - 13:26:00 6/10
(243/343)
Hat persze.biztosan....
6/10
cellasto 2013 aug. 22. - 12:27:49 6/10
(242/343)
te egy spoiler felirat nem ártott volna :PP
6/10
offtopic
_Freddy_ 2013 aug. 21. - 11:37:22 6/10
(241/343)
A Nolan féle Batman filmeket lehetne azoknak nevezni. Ezért is lenne érdekes, ha Christian Bale-es Batman-t raknák bele a Superman vs Batman filmbe. Mert direkt úgy csinálták ezeket a Batman filmeket, hogy ilyen a valóságban is simán elõfordulhat, és itt nem a történetre gondolok elsõsorban. xD Hanem az eszközökre, a jármûvekre stb. miért ne lehetne ez realista?
6/10
cellasto 2013 aug. 20. - 21:35:23 6/10
(240/343)
szerintem megér egy mozijegyet,de szigorúan csak 2d-ben :)
9/10
FeherH 2013 aug. 20. - 21:27:12 9/10
(239/343)
Én Hugh Jackman meztelen felsõtestéért a világ összes pontját megadnám (melyik nõ nem?). :-)
Nagyon királyul nézett ki a filmben.
Na jó Vipera is nagyon szép volt.
Összességében tetszett a film, volt benne akció, egy kis humor, romantika.
Nagyon tetszett az a rész, amikor a vonat tetején harcoltak, azt profi módon megcsinálták.
Az elején egy kicsit vontatottan indult a dolog, de a végén azt mondtam, hogy érdemes volt megnézni.
Szerintem 9/10.
8/10
King Diamond 2013 aug. 15. - 22:38:06 8/10
(238/343)
Láttam valamikor az elsõ Farkas filmet, amikor adták, de már nem emlékszem rá. Az X-men sorozatból viszont emlékeim szerint még egyiket sem láttam (hiába írtam azt az elõzõ Farkasnál, hogy az elsõt már láttam), szerintem még nem láttam egyiket sem. De hamarosan meg kell néznem õket, mert egyre gyakrabban jönnek ki filmek hozzá kapcsolódóan. Az új, Elsõk részt sem láttam még. Tetszett az elsõ Farkas is, és nekem ez is. Jó volt moziban megnézni, 3D-ben, látványos volt, de több 3D is lehetett volna azért benne. A képregényt nem ismerem, így sem ennél, sem a többi X-men filmnél nem tudok hasonlítgatni hozzá. De szerintem jól is van ez így. Számomra nem volt unalmas, nagyon jók voltak az akciójelenetek, a szereplõkkel egyetemben. A Viperát alakító szõke csaj baromira bejött, eddig nem láttam még más filmben; a japán csaj is szép, csinos volt (érdekes, hogy ez volt szinte az elsõ filmje). A végén az a robot állat volt. A stáblista közepén található jelenet is érdekes volt, de nem ismerem a két szereplõt, illetve a Famke Janssen által alakított karaktert sem ismerem, az biztos, hogy nem az elsõ Farkas filmben volt benne, gondolom, õ is az X-benbõl van. De, az biztos, hogy a következõ X-men film bemutatásáig megnézem az elõzõ részeit.
Nekem körülbelül ugyanannyira bejött, mint az elsõ Farkas film.
8/10
9/10
borkasztik 2013 aug. 14. - 22:08:20 9/10
(237/343)
Így van
9/10
borkasztik 2013 aug. 14. - 22:01:33 9/10 Előzmény Viki1080
(236/343)
"Tele van megint gravitáció és természet ellenes dolgokkal"
Már ne is haragudj de mit vártál egy X-men filmtõl?

Ez már vagy sorzatban a nem tudom hanyadik X-men film volt nem tudom miért vártál olyan dolgokat amik megegyeznek a fizika törvényeinek. HA meg nem tetszik nem kell beülni de ez már a bemutatókból és a film jellegébõl is kiderült, hogy itt nevárj fizikai törvényszerûségeket. Szóval nem tudom minek ültél be rá ha már alapból zavarnak az ilyen dolgok.
Sz Peter 2013 aug. 14. - 21:50:45
(235/343)
"inkább volt ez valami elcseszett love-story "

A többi részben is ezt csinálták Jean-nel.
9/10
borkasztik 2013 aug. 14. - 21:48:14 9/10
(234/343)
Nekem viszont nagyon tetszett. Most értem haza a moziból. Azt kaptam amire számítottam és vártam. Nagyon kis kellemes film volt. Kikapcsolódtam.

MIért agyatlan kaszabolásokat vártál?

Jó persze nem hibátlan de nekem esti kikapcsolódásra tökéletes volt. Számomra nem okozott csalódást mint X-men film. Igaz ebben kevesebb volt a mutáns de nem érdekelt, a story lekötött. MIvel a a japános, szamurájkardos kultúra alapból is gyengém. Számomra igazi csemege volt vegyítve a X-men el. Többször nézõs nállam.
Tudom hogy a végén volt még valami de nem tudtam kivárni sietnem kellett a buszra.:/ MAjd ha már lelelhet tölteni jól megnézem mi volt az.
9/10
csuku 2013 aug. 13. - 22:24:08 9/10
(233/343)
3D-ben láttam a moziban, szerintem tök jó kis film. Aki szereti az ilyen jellegû filmeket, annak csak ajánlani tudom.
3/10
melody03 2013 aug. 13. - 22:05:39 3/10
(232/343)
Számomra unalmas és vontatott volt. Az elõzetesbe beletették az összes jó jelenetet. Nem élveztem, sõt kifejezetten szenvedtem ezen a filmen a moziban. Tulajdonképpen azt sem igazán értem miért is lett ez 3D-ben megcsinálva. Maga a látványvilág jó volt, de az események unalmasak és idegesítõek voltak (hol a nõ után kellett kajtatni, hol Logan után és ezt így felváltva az egész filmen keresztül). Azok a párbeszédek, nevetséges beszólások, a transzformersz-nindzsa és a szenvedõs szerelmi szál szinte már a szánalmas kategóriába süllyesztette ezt az X-men filmet. Nekem egyáltalán nem tetszett, inkább volt ez valami elcseszett love-story mint mutánsos akciófilm. A színészek miatt adok rá 3 pontot, de lehet csak én vártam tõle többet.
Kpista007 2013 aug. 13. - 13:41:45 Előzmény bercesnagy
(231/343)
Szerintem is egy jó film. Izgalmas volt és érdekes. Pont annyi volt a film amit vártam tõle.
HungryNerds 2013 aug. 10. - 19:12:07
(230/343)
4/10
Viki1080 2013 aug. 09. - 18:34:57 4/10
(229/343)
Még nem nagyon tudom eldönteni,hány pontot is adjak.

!!!!!SPOILERES INNENTÕL!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!SPOILERES INNENTÕL!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!SPOILERES INNENTÕL!!!!!!!!!!!!!!

Elég nagy hülyeségek vannak benne,kezdve az atomot is túlélemtõl a szívemet kitépemig,nem is beszélve arról,ha már japánban forgatsz japánokkal,legalább kérdezd meg õket,hogy is vannak a dolgok.Pl a temetésen a japánok fehérbe öltöznek és nincs zene,max sirató asszonyok,ezt legalább elmondhatta volna nekik valaki.Nem is beszélve az illemrõl és a hozzáállásról/egy gyerek soha semmilyen körülmények között nem emelhet kezet a szüleire ill nagyszüleire/,de sebaj a buta amcsik bekajálnak mindent alapon jó lesz ez.Lehet h ott bekajálják,az én gyomrom viszont már nem vesz be ekkora sületlenségeket.
Tele van megint gravitáció és természet ellenes dolgokkal,nagyobb sületlenségek vannak benne,mint az 1ben voltak.
Tudom tudom ez csak film,de akkor is könyörgöm,egy kicsit azért csak oda lehetne figyelni a dolgokra nem?

Nah legfeljebb majd megnézem megint,hátha akkor nem adok csípõbõl 1/10et,hanem feljebb megy a dolog,addig nem is értékelem,mert nincs mit....
10/10
filmimádóó 2013 aug. 06. - 19:07:22 10/10
(228/343)
Nekem teljesen jó volt a film, tetszett. Én megadom rá a 10/10-et.
7/10
bercesnagy 2013 aug. 06. - 18:04:14 7/10
(227/343)
Egész jó kis film, nekem tetszett, mozgalmas, akciódús. Mégis maradt bennem némi hiányérzet, sajnos a korábbi X-Men filmek színvonalát szerintem nem érte el, de egy könnyed nyári akciómozinak kitûnõ. Hugh Jackman most is jól játszotta a Farkast, talán a forgatókönyv lehetett volna jobb. 7/10
6/10
Attila G. 2013 aug. 06. - 02:53:48 6/10
(226/343)
Egyébként jó tudni, hogy van még egy X-Menes Farkas film. Illetve tudtam, vagy tudni véltem róla; csak kissé megzavart, hogy készült még egy. El is csodálkoztam rajta, hogy mintha már hallottam volna egy pár éve elkészült Farkas-filmrõl.
6/10
Attila G. 2013 aug. 06. - 01:18:41 6/10
(225/343)
Õszintén szólva 10/7-et adtam volna a filmre. Csak az a bökkenõ, hogy mire elkezdtem volna végre élvezni, vége is lett.
Egyébként az X-Men filmekkel valahogy le vagyok maradva. Az elsõ részt láttam; s mivel érdekel a téma, a többit is meg akartam nézni; de eddig valahogy nem sikerült. Így a rozsomák története sem keltette fel az érdeklõdésem, de édesanyám rábeszélésére végülis megnéztem. Õ jobban élvezte, mint én...
OFF.
Amúgy az egri Uránia moziban láttuk 3D-ben mondhatni vakációzás alkalmával. S itt fûzném hozzá, hogy rengeteg nyavalygást olvastam mostanában azt illetõen, hogy moziban 3D-ben nem érdemes filmet nézni, mert így megy úgy xar a minõség, s sokat kérnek érte. Budapestre ez tényleg igaz; a többi nagyvárosról nem tudok nyilatkozni. Szóval én inkább úgy fogalmaznék, hogy Budapesten, vagy multiplex moziban tényleg nem érdemes 3D-s filmet nézni, mert egyszerûen NEM éri meg! Viszont kisebb városokban - pl. Hévíz, Eger - is vannak 3D-s filmeket vetítõ mozik barátságos jegyárral; legalábbis egy 3D-s filmre is kevesebbet kóstál a jegy, mint Budapesten egy normál filmre... Multiplexben max akkor érdemes 3D-s filmet nézni, ha jegyet nyer rá az ember.
ON.
Volt néhány ígéretesebb akciójelenet a filmben; viszont összességében nem nyûgözött le, sem a története.
Így végül 10/6.
offtopic
zottyo534 2013 aug. 05. - 21:07:41 Előzmény zottyo534
(224/343)
Ügyes artisták a hozzászólásaim, de talán mégsem kéne õket hagyni lógicsálni a levegõben, ha törlik az elõzményeket.