10/10
LanyUs 2017 aug. 06. - 19:14:31 10/10
(6/46)
7,5 reális, ajánlható
k11zoltan 2017 aug. 04. - 23:14:52
(5/46)
Nem rossz film, DE...
nem is annyira hú de nagy.
10/10
Alibaba0888 2017 aug. 04. - 05:00:48 10/10
(4/46)
Most neztem meg es iszonyat jo film! Vegig lekotott es az a csattano a vegen! Batran ajanlom mindenkinek.
7/10
Gaddemon 2017 aug. 01. - 15:41:01 7/10
(3/46)
Nagyon tetszett. Nem a szokásos sablon, amikor mindig minden elõre megjósolható. Nekem nagyon bejött.
8/10
JohnnyBGood 2017 júl. 31. - 23:24:40 8/10
(2/46)
Nagyon örülnék ha többen nézték volna meg, mert érdekelne mások véleménye.

***** SPOILER - CSAK HA MÁR LÁTTAD *****

Az a néhány komment ami errõl a filmrõl született csak a végével foglalkozik, pedig piszok jó a film felépítése. Viszont egy sor kérdés maradt bennem.
1. Ha nem vesszük figyelembe a végét, amikor Jack cuccát átkutatja, miért van benne a véres fogó meg az eltünt lányok képei? Ha saját maga tette, miért vette volna elõ az ágy alól, nem volt hülye, logikusan gondolkozott végig. Ha viszont Jack tette a saját színjátéka szerint, akkor miért mondta Jack, hogy nem szép dolog mások cuccában kutatni? Értitek mire akarok kilyukadni? A csavart sztori szerint kié volt az a táska? Törbecsalás volt Jack-tõl? Vagy Paul saját cumója volt? Azokat a lányokat keresték, vagy az csak fiktív sztori volt Jack-tõl? Nem derült ki nekem a feleségén kivül, ki volt a többi lány vagy nõ. Egyet mutatott a zsaru de ott sem láttam egyezést a táskás fotókhoz, ez nagyon kusza nekem. Hiszen Paul minden bizonyítéka dobozban volt. Akkor mi volt ez a táska és kié volt?
2. A legvége valóban agyoncsapja a storyt, de, két kérdés: Az egyik, hogy mikor ébredt fel? Egyszer láttama filmet de elsõre ez nekem nem jött le. Pedig a mikor piszok fontos kérdés, mert lehet hogy ott volt már Jack még az üvegtörés elõtt? Vagy ez sokkal régebben történt?
A másik, hogy ettõl még a teljes sztori lehet valós, mert akár végig is álmodhatta a befejezést míg Jack is ott van vele a házban és nincs kizárva hogy valóban gyilkos volt Paul. Szóval mikor ébredt fel?? Valaki vázolja nekem :)
És a plusz harmadik észrevétel, miért úgy írt azon az írógépen mint egy sas, hogy köröz-köröz és lecsap, mint aki sohasem használt írógépet. Õ egy író nem?

Amúgy jó színészi játékok és klassz film, ajánlom.


8/10
pihes 2017 júl. 29. - 14:43:20 8/10
(1/46)
Már rég lemondtam a filmrõl, mikor, fél pillanat alatt, teljesen pozitívan kezdtem el látni.
Szuper film 8/10