10/10
kisbogar99 2009 aug. 30. - 00:26:50 10/10
(15/55)
Nagyon jó film, bátran ajánlom, romantikus, szívet melengetõ film...
10/10
eltim 2009 aug. 29. - 08:36:57 10/10
(14/55)
Nagyon tetszett a film, igazi kis könnyed, romantikus film. Sokat nevettem rajta, egyszerûen aranyos volt....
3/10
Castia 2009 aug. 27. - 10:03:54 3/10
(13/55)
Bocsánat, ez vitaygeorginára lett volna válasz, csak közben újra be kellett lépnem.
Most nézem csak, Férj és fÉleség? Eddig automatikusan értelmesen olvastam. Nos, akinek ez a cím vicces és szellemes, az nyugodtan menjen el megnézni a moziban a filmet. :P
3/10
Castia 2009 aug. 27. - 09:59:12 3/10
(12/55)
Mindent leírtál, amit errõl a filmrõl érdemes tudni. Jó fél évvel ezelõtt néztem meg, a szereplõgárdában bízva azt hittem, valami kellemes, akár többször is nézhetõ kis romkom lesz - ehhez képest fél óra után többször bele kellett pörgetnem, annyira idegesített a történet bárgyúsága. Reménykedtem, hátha valahol találok benne egy cseppnyi eredetiséget, de nem. Umát még sose láttam ilyen rosszul játszani, Colinról pedig lesírt, hogy átkozza a percet, amikor aláírta a szerzõdést.
Most hogy bemutatják moziban (minek, nem értem...), igyekszem mindenkit lebeszélni róla. Pedig nincsenek nagy elvárásaim a romkomokkal szemben, legyen kicsit limonádé, jöjjenek össze a szerelmesek, éljenek boldogan amíg meg nem halnak - de hogy ilyen unalmas és buta sablonhalmaz legyen egy történet, az már sok. Illetve kevés, nagyon kevés. 3/10, mert a szereplõket a továbbiakban is kedvelni szeretném.
6/10
tametta 2009 aug. 27. - 08:44:18 6/10
(11/55)
Nagyjából nézhetõ volt...
Uma játéka mondjuk nagyon erõltetett volt, ripacskodott. A nagy szenvedéseikor mindig szarrá ázott az esõben, de nem tudtam vele együtt érezni. Túl kevés idõ telik el, és nagyon kevés közös élményük van a pasival, de máris szerelmes.
Elég kínos volt a tortás rész is. És idegesített a rádiós szövegelése is.
Pozitívum, hogy nagyon szép volt Uma menyasszonyi ruhája.

Üdítõleg hatott a premier parti: pezsgõzés, Norbi és neje osztogatott "fini" cukormentes, szénhidrátcsökkentett sütiket, kávé, fodrászbemutató, menyasszonyi ruha kiállítás, nyereményátadások, aztán még chippendale fiú is volt, de sajnos csak derékig vetkõzött :(
Bár sajni ezek miatt 1 órával késõbb kezdték, de jól szórakoztunk :)
6/10
szinhazimado 2009 aug. 27. - 08:30:27
(10/55)
Annyira bírom, amikor egy filmnek a jó angol nyelvü címét egy rossz magyar címmé kreálják! A magyarnak, ilyenkor semmi köze az angol címhez, és sokszor van olyan, hogy az angol cím sokkal jobb, mint a magyar. Most is ez van. Sajnos az elõzetest megnézve és a rivjút elolvasva, nekem is olyan érzésem van, hogy ez a film sablonos és unalmas!
a.n.g.e.l. 2009 aug. 25. - 09:37:42
(9/55)
Végülis nem volt olyan rossz film.Jó kis unalomûzõ volt a délutánomra.8/10
3/10
mademoisellemnq 2009 aug. 24. - 21:25:33 3/10 Előzmény vitaygeorgina
(8/55)
nálad a pont; gyakorlatilag leírtad, amit a film alatt-, s után gondoltam... sajnálom, de 3 pontnál többet nem adhatok erre az "alkotásra". ja, és a sütikóstolásnál amikor mindenki elkezd énekelni, s táncolni... enyhén "álljon meg a nászmenet" utóérzés, csak itt iszonyú bénára sikeredett.
1/10
fmarie 2009 aug. 22. - 20:12:57 1/10
(7/55)
Az egyik legrosszabb, legunalmasabb-sablonosabb film,amit valaha láttam. Szégyen a színészeknek, hogy elvállalták.szeretem a romantikus vígjátékokat, de ez csak egy gyenge próbálkozás.nézhetetlen.
7/10
akos015 2009 aug. 22. - 19:59:20 7/10
(6/55)
Számomra kevés a jó szinkronhang!!Azt azért én is gondoltam,hogy a feliratozás olcsóbb mint leszinkronizálni egy filmet!Csak azt tartom hülyeségnek,hogy ami már két éves film,minek fogják majd levetítteni a mozikba szinkronossan,ha az alatt a két év alatt már látták sokan a filmet(feliratosan),inkább ésszerûnek tartom azt h új filmeket szinkronizáljanak és úgy kerüljenek a mozikba,minthogy öreg filmet szinkronizálnak,akkor aggyák ki eleve dvd-n.
Nekem semmi bajom a feliratos filmekkel,csak moziba más nézni,ott nemtudom visszatekertetni a szöveget ha nem olvastam el,otthon viszont visszatudom!
Amugy remélem Für Aniko fogja szinkronizálni Uma Thurman,mert Aniko hangja nagyon illik Umához!
A film egyszeri,kétszeri szórakozásra alkalmas!
Eszterem 2009 aug. 22. - 17:33:01 Előzmény akos015
(5/55)
Kedves akos015!

Szerintem nagyon sok remek szinkronszínészünk van és nincsenek lekötve, szerzõdve így "bárkinek" költsönözhetnék a hangjukat. Feliratozni viszont lényegesen olcsóbb egy filmet, mint szinkronizálni. És elsõsorban nem a színész gázsik miatt, hanem azért, mert akkor újra kellene keverni a magyarhangokkal.

Én most megyek megnézni a filmet. Nem várok nagy csodát, filmûvészeti remekmûvet, de remélem, jól fogok szórakozni!
7/10
akos015 2009 aug. 17. - 16:52:05 7/10
(4/55)
én meg most néztem meg!szóval elég hülyeség h vannak filmek amelyek pl: legalább már ½két évesek½ (A kilencek,f.sz: Ryan Reynolds,2007-es film),és még csak most állnak premier elõtt a magyar mozikba,és még lehet h nem is szinkronosan fogják vetítteni!Habár az is igaz h rengeteg az új film,és a jó szinronhang meg kevés van..,,és azok pl lehet le vannak ½kötve½(szerzõdésbe) más filmek szinkronhangjául!
Felsorolok néhány filmet amit én már láttam és még premier elõtt állnak(eredeti hangon néztem,plusz magyar felirat):Vakság,Férj és feleség,Péntek 13(2009-es,habár ez a film már tegnaptól szinkronosan fennt van különbözõ torrentoldalokon!),The Broken(2009),Hívatlan vendég(2009).Az utolsó két fimrõl nincs információm h mikor lesz a premierjük!!Lehet hogy a süllyesztõbe kerültek,hogy úgy szólván MO-n nem lesz bemutatva!
Betto 2009 aug. 17. - 14:02:23
(3/55)
premier aug. 27?:O:O:O
hónapokkal ezelõtt láttam...
vitaygeorgina 2009 aug. 14. - 17:48:16
(2/55)
Iszonyatos, borzalmas. Annyira elcsépelt, unalmas, kiszámítható, semmitmondó, hogy arra nincs szó. Ha valaki egynál több romkom-ot látott már, az ne nézze meg. Uma Thurman és Colin firth pályafutásának mélypontja. A harmadik fõszereplõ nevét nem jegyeztem meg, de õ is csapnivaló, egyáltalán nem színészkedik, csak bambán vigyorog, és nem is hangsúlyoz, mintha olvasná a szövegét.
A történet meg annyira lapos, hogy elképesztõ.
Egy hacker adatmódosítás visszavonásához miért van szükség kb 100 lapra? Mert kb. annyit hurcolásznak jobbra-balra ebben a filmben ahhoz, hogy a "házasságot" semmmisnek lehessen nyilvánítani. Ez csak egy a tök idióta és hiteltelen dolgok közül. A készítõk sem vették komolyan magukat, miért nem dolgoztak meg egy kicsit azért, hogy az események, fordulatok ne legyenek tök sablonosak és hihetetlenek.
Elõre meg lehet mondani, hogy a fõszereplõ hanyadik percben fogja magát meggondolni, hogy tulajdonképp szimpatikus neki a "férj", hanyadik percben fog vele ágyabújni, és hogy rögtön a szex után történik valami, amin majd összevesznek, de csak azért, hogy a hátralévõ negyedórában történhessen még valami, amíg ki nem békülnek.
Ha pedig valaki menyasszonyi ruhában gondolja meg magát az esküvõjét illetõen, attól egyenesen hánynom kell.
Na, jól kimérgelõdtem magam. Ha pedig valaki megkérdezi, hogy miért néztem meg, és miért szenvedtem végig, íme a válasz: barátnõkkel néztük, és azóta is bánom, hogy elfecséreltem másfél órát erre a filmre, és nem színleltem rosszullétet az ötödik perc környékén, hogy leléphessek.
Hope_Sanders 2009 júl. 10. - 21:38:39
(1/55)
Én már kétszer láttam a filmet, nekem nagyon tetszett :) jókat lehetett rajta nevetni, ütõs poénok voltak benne :) az ilyen típusú romantikus vígjátékokat szeretem, amiknek még van is valami mondanivalója :) ajánlom mindenkinek ;)
nem tudom amúgy, hogy behozzák-e hozzánk, én remélem, mert elmennék moziba is megnézni :)