mandina 2008 jan. 28. - 00:31:05
(37/117)
ja, szerintem is csak az eleje volt isten, utana gyengult, de ettol eltekintve nagyon bejott a film, edemszendler a kiraly! ;D
hammer 2008 jan. 26. - 21:56:46
(36/117)
A film elso kb 20 perce mokas volt, de utana a meleg erolkodes nagyon nem jott be. Mondanivaloja tenyleg volt a filmnek, de engem elsosorban a szorakoztatas erdekel, ebbol a szempontbol szamomra eleg gyenge volt.
5/10
Csacsa88 2008 jan. 21. - 00:31:08 5/10
(35/117)
Szerintem a többi Adam Sandler filmnél valamivel gyengébb. Volt pár rész amin igazán tudtam nevetni, de aztán ezeket túlzásba vitték, és már nem voltak szórakoztatóak. Példa: kiesik a szappan, na ki veszi fel, kiesik a másik szappan is, ezt elég humorosra csinálták, aztán bejön Ving Rhames, lehajol, zuhanyzás közben táncol, énekel, na most ez miért kellett?
Amúgy eléggé homopropaganda érzést kelt a film, de végülis az jön le, hogy a melegek se rossz emberek, szóval elviselhetõ. Azért tényleg kellett Jessica Biel vetkõzése. Tényleg nagyon szép teste van, de amúgy nem egy nagy szám, szeritnem túlértékelik, mint színésznõt. Kevin James-nek jól jött ez a film, neki szüksége van ilyenekre, hogy befusson, és elég jó úton halad. Adam Sandler-nek viszont a Reign over me-vel sikerült kitörnie, szerintem már nem kellene visszatérnie az ilyen vígjátékokhoz. Sajnos láttam egy elõzetest, amiben egy izraeli katonát játszik, aki amerikába megy, hogy fodrász legyen. Errõl ennyit...
Nagyon érdekes, hogy Sandler-nek tényleg megvan a csapata, akik minden filjében szerepelnek. Ez a Sandler banda. Akkor van a Ben Stiller, Owen Wilson, Luke Wilson, Vince Vaughn, Will Ferrell féle banda. Szerintem õk sokkal jobbak, egyenként is össze tudnak hozni egy rendes vígjátékot. De a legjobb, amikor többen együtt szerepelnek. A kedvencem a Sulihuligánok. Aztán jön az új trónkövetelõ, a Felkoppintvás, Superbad-es banda. Nem rosszak, kíváncsi vagyok a filmjeikre, de Stilleréket nem nyomják le. Bocs h a hozzászólásom végének már semmi köze a filmhez...
2/10
Adina22 2007 nov. 08. - 23:33:59 2/10
(34/117)
Nekem nem tetszett és nem azért mert homofób vagyok,egyszerüen nem az én ízlésem.Nem tartottam annyira viccesnek,bár volt benne néhány jó poén de ennyi!!Pedig azt hittem,hogy nagyon jó film lesz mert Adam Sandler és Kevin James a kedvenc színészeim közé tartozik!De tévedtem:(Remélem szinkronosan jóbb lesz!!
DRusza 2007 nov. 01. - 20:19:16
(33/117)
Bocs most látom, hogy pont Neked nem kell visszaolvasni, mert tényleg Neked szólt! "Mindenkinek ajánlom, sztem is csak annak nem tetszik, aki homofób!"
DRusza 2007 nov. 01. - 20:09:15 Előzmény Athelas
(32/117)
Nincs mit! Én mindenki véleményét tiszteletben tartom, fõleg, ha az ízlés témáját érinti, elvégre mindenki nagyon más... De azért ne a lekvár rakja már el a nagymamát, olvass vissza és akkor talán megérted, hogy miért is írtam azt, amit!
9/10
Andike 2007 okt. 28. - 20:56:08 9/10
(31/117)
Szerintem szórakoztató film, sokat nevettem rajta, eltekintve néhány alpári poéntól, amiket nem szeretek annyira. Vasárnap délutáni kikapcsolódásra teljesen alkalmas.
Athelas 2007 okt. 27. - 01:39:39 Előzmény DRusza
(30/117)
Ez a vélemény csak azt tükrözi, hogy túl komolyan veszed magad... Filmeknél a sztorit olyan alapon kritizálni, hogy megtörténhet-e éppen így a valóságban eleve halálraítélt ötlet, ha erre vágysz, nézz dokumentumfilmet.
Mivel nem ismersz minket, ne minõsítsd az értelmi szintünket/a homofóbiánkat stb. az alapján, hogy nekünk tetszett a film. köszönöm!
Meadow 2007 okt. 27. - 01:26:11 Előzmény DRusza
(29/117)
te jó ég,azért tényleg nem kellett volna ezt ennyire lehúznod.aki lazulásra vágyik miért ne nézhetne idiótaságot?)
sztem senki nem veszi komolyan az ilyesfajta vígjátékokat....csak nevet ,ha tetszik neki és ennyi.ha komoly és van mondanivalója filmre vágyik valaki,akkor meg ne nézzen ilyet.
amiket felsoroltál filmeket a megjegyzésben azok nekem is tetszenek,de azért a vígjáték sem árt.
DRusza 2007 okt. 26. - 00:58:58
(28/117)
Mit nem mondasz, az nem vígjáték? Nahát... Ezt a filmet nem lehet komolyan venni, mert idétlen ostobaság, úgyhogy ne aggódj! Mindössze azért írtam róla bõvebben, mert - mint a lentebbi hozzászólások többsége mutatja - rengetegen bedõlnek ennek a primitív humornak és azt merészelik gondolni, hogy ha nekik ez tetszett, akkor minden rendben lehet az elõítéleteikkel. De a többségük persze egy Shortbus vagy hasonló igazán komoly, a homoszexuális témát naturálisan érintõ filmet nem tudna végignézni...
DRusza 2007 okt. 25. - 06:04:28
(27/117)
Sandler legjobb filmje a Reign over me, inkább azt a vonalat kellene erõsítenie, mint ezt a megszokott ultra bugyutát, amiben semmi újat nem tud már mutatni. Ócska szóviccek sorozata, végtelenül gyenge és hihetelenül primitív alapsztorival, amikor a biztosított a kedvezményezett személyérõl nem rendelkezhet kedvére. Mi lett volna, ha Larry-t az asszony egyszerûen elhagyja (és nem halálozik el), akkor is papírbuzinak kellett volna lennie, mint legegyszerûbb és kézenfekvõ megoldás... Ezt ugyan ki veszi be? Talán csak azok, akik mindent elhisznek, amit látnak és 12 éven aluliak. Ezt a történetet a biztosító által kirendelt buziellenõr detektívvel ugyan kinek akarták eladni, csak nem a magánszféra sérthetetlenségére oly büszke amerikai társadalomnak?! Nagyon nem kell homofóbnak lenni ahhoz, hogy egy ilyen primitív vígjáték ne tetszen valakinek, sõt pont fordítva van, inkább annak jöhet be ez a film, aki hajlik a homofóbiára, aki kiröhögi a buzikat, a kövéreket, a hajléktalanokat, a nyomorékokat, hiszen ez a vígjátékszerûség végig töményen szexista csöcsözõs, buzisós, köcsögözõs, aztán még nyomokban bibsizõs is (kínai zsidó stb.). Én az ellenségemnek se kívánnám ezt a ripacskodást, bár nyomokban Jessica Biel (a látványa és nem a színészi játéka) miatt elviselhetõ volt, igaz, ezt a szitut is lelõtték már évekkel ezelõtt a Gagyimamiban, 100 éve pedig az Aranyoskámban. 1 poén azért volt benne némi vizuális rásegítéssel: "Ha a hegyezõmön szoknya lenne, akkor el kellene dugnom elõled!"
szilvus19 2007 okt. 21. - 13:55:18
(26/117)
Szerintem marha jó.Akkorákat röhögtem hogy végül a fejem is megfájdult.Szerintem isteni.Bár Adam Sandler a Csontdarálókban is király volt.
Lois Lane 2007 okt. 21. - 12:44:32
(25/117)
Túl hosszú, vontatott, kissé már unalmas....és persze a jól bevált happyend....
9/10
adam891001 2007 okt. 20. - 13:20:13 9/10
(24/117)
Hali!Szerintem jó ez a film!Igaz,hogy én se tudnám megnézni 2-nél többször,de ettõl eltekintve és naon sokat nevettem rajta!MIndenképp ÉRDEMES MEGNÉZNI!
Noncsa 2007 szept. 30. - 14:14:36 Előzmény zsu_1717
(23/117)
Szia! a szám címe: Girls just want to have fun Cyndi Lauper-tõl
arpx 2007 szept. 30. - 12:32:35
(22/117)
fura...én is nagy kritikus vagyok és nagyon kevés film tetszik mostanában, de ez nem kicsit hozott legalább valami újat. de akkor te melyik filmen nevetsz?
Facing.the.Plastic 2007 szept. 29. - 17:41:07
(21/117)
az, hogy kozhelyes meg oke...milyen melyseget varhatunk??? nem cikizesbol, de majdnem minden amerikai vigjatek sekelyes...ez van. de legalabb megnevettet (neha)...nos ez a helyzet ezzel a filmmel is. Lattam mar rosszabbat. Nem mondom, hogy nagyon rosz, mert nem. Csak megegyszer nem neznem meg...


atlag amerikai vigjatek...aki szereti, annak melegen ajanlom :))

ertekelesem: 4/10
Gica94 2007 szept. 29. - 14:37:42
(20/117)
valami eszméletlen nagy film!!!!
mindenki nézze meg!!!!!!
Rohadt nagyokat lehet rajta röhögni
zsu_1717 2007 szept. 25. - 20:37:59
(19/117)
Nagyon király film!Rég láttam már ilyet!Esetleg valaki nem tudná megmondani nekem mi annak a számnak a cime, ami akkor megy mikor az ügyvédnõvel megy vásárolni a Chuck?thx
10/10
King Diamond 2007 szept. 24. - 21:48:42 10/10
(18/117)
Én sem tudok mást mondani a filmrõl, mint az eddig hozzászólók, hatalmas vígjáték! Bírom Adam Sandler-t, az egyik kedvenc színészem, nagyon jól állnak neki a vígjátékok. Nekem legalább annyira bejött, mint a Távkapcs, vagy a Vizesnyolcas.
Spoiler-Ving Rhames-rõl nem gondoltam volna, hogy elvállalja a félénk orbitális meleg néger szerepet:)))