10/10
offtopic
ceia 2013 júl. 01. - 11:57:08 10/10
(96/136)
Mellesleg bár ki volt írva, nem adták le délelõtt azt a két részt!
Mondjuk nem az elsõ átverés már a port.hu-tól..
10/10
ceia 2013 júl. 01. - 09:20:15 10/10
(95/136)
Nem tudom milyen részekrõl van itt szó, amik nem jók. Amiket én régebben láttam, azok nagyon jók voltak. Doug az USA-ban nem számít kövérnek, különben is a nõk kedvelik az ilyen típust. És ott a postás nem annyira lenézett állás, mint nálunk. De nem is a legrosszabb részét csinálja, autóval jár. (én elfogadnék egy ilyen állást..)
Leah Remini nagyon szép volt, és humoros. Ma nem tudom milyen. Az a hülye szülés elrontja a nõk nagy részét, de sajnos másképp (egyelõre) nem megy a fajfenntartás. Más dolog, hogy állapotosan már nem kéne filmezni, ezt én is visszatetszõnek tartom. Nem vagyok kíváncsi a színésznõ magánéletére, nem valódi, hanem megjátszott helyzetekben és karakterként akarom látni. Na mindegy, én örülök, hogy újra mûsorra kerül a sorozat, majd kiderül, hogy megváltozott-e, vagy sem. Régen az egyik legjobb volt, nem csak mosolyogtató, nevettetõ! Fõleg Arthuron lehetett jókat röhögni :)


***OFFTOPIC***
Az alánevetést én sem szeretem, de egy hülye kitalálta, a többi már történelem.. Sok más dolgot sem szeretek a tv-ben. Film közbeni reklámot, a "magyar változat" stábjának felsorolását (még akkor is, ha már, vagy még beszélnek a filmben, és azt emiatt nem lehet érteni!!!), megváltoztatott cím, kivágott jelenetek, agyonszinkronizáltság (dalok, nevek!..), és persze a fõcímzenét és a záró zenét sosem élvezheti a magyar nézõ..

Szerintem azért telepszenek nálunk ennyire rá a filmekre, mert irigyek. Mert õk nem csinálnak ilyeneket, ezért a külföldi mûsorokba minél jobban beleviszik magukat, hogy úgy tûnjön, mintha lenne közük hozzá - pedig nincs, csak az elrontásukhoz.
10/10
makovecz1972 2012 nov. 26. - 13:45:28 10/10
(94/136)
Nekem az egyik nagyon nagy kedvencem! 10/10
janicsáár 2012 okt. 10. - 19:15:06
(93/136)
Mért csak 1 részt adtok le?Ebbõl a sorozatból nem elég 1 rész!!
8/10
-greghouse- 2012 jún. 17. - 14:48:49 8/10
(92/136)
Ja, Leah Reminit is meghallgatták annak idején Monica szerepére a Jóbarátokban. Lehet, hogy jó lett volna, de ez már történelmietlen kérdés. (És az elõbbi vitához: tényleg szült, azért hízott meg.)
8/10
-greghouse- 2012 jún. 17. - 14:46:26 8/10
(91/136)
..ha a postás foglalkozással ilyen bombázó feleség jár bérpótlékként, POSTÁS AKAROK LENNI!!!!!!
pillangókisasszony 2012 máj. 24. - 21:29:49 Előzmény Jodie Mclood
(90/136)
Most látom csak,31 éves vagy?Azt hittem valami kis tini.Ennyi idõsen tényleg több eszed lehetne :)
pillangókisasszony 2012 máj. 24. - 21:28:56 Előzmény Jodie Mclood
(89/136)
Ki õ neked hogy úgy véded,mint egy anyatigris?Nem mindegy az neked,hogy szerintem jól néz e ki,vagy sem?Olyan buta emberek vannak itt.Nem tudod elfogadni más véleményét,egybõl elkezdesz személyeskedni.Nevetséges vagy.Amúgy az elmeállapotom rendben van,köszönöm szépen.
A véleményem továbbra is fenntartom,mint hogy nem néz ki jól.Biztos van olyan nõ,aki szerintem szép,szerinted meg nem.Az én kinézetem nem tudom,hogy jön ide,elvégre én nem a testembõl élek,nem szerepelek tévében.
Amúgy az,hogy gyereket szült,megint nem tudom hogy jön ide?!A legrosszabbakat kívánom neked te sötétség fejedelme.
Jodie Mclood 2012 máj. 24. - 17:12:07
(88/136)
Jodie Mclood 2012 máj. 24. - 17:09:33 Előzmény pillangókisasszony
(87/136)
Mi az , hogy elhízott meg lelakott???? Gyereket szült te értelmi fogyatékos!!!!!!!!! Kíváncsi lennék te, hogy nézel ki!!!
Ha majd fele ennyire jól fogsz kinézni mint õ majd akkor szólj le bárkit is!

http://hollywoodfeets.onsugar.com/Leah-Remini-Feet-15463718
10/10
kukaba 2012 ápr. 26. - 06:10:38 10/10
(86/136)
Ez a sorozat 1-5. évadig jobb még a Jóbarátoknál is, de a 6. évadtól lecserélték a szinkront és teljesen élvezhetetlenné vált. Én még ilyen színvonal esést nem láttam sorozatnál, iskolapéldája annak, hogyan rontsunk el valami jót.
mapk 2012 ápr. 03. - 19:22:33
(85/136)
Az egyik kedvenc amerikai vigjáték sorozatom.Persze a mésodik vonalból,de nekem tetszik,különösen az Arthuros részek,hát azon mindig szakadok.(egyáltalán nem poéntalan)Igaz a végére kicsit kifulladt a sorozat(úgy kb Leah Remini terhessége idején)-úgy mint pl.ugyanazok a helyzetek megismételése-,meg néha átment abszurdbaPl.a négerek vigyáznak Arthurra és ölbe viszik..stb:),de még így is nézhetõ.(Carry szinkronját tényleg kár, hogy lecserélték)
http://www.youtube.com/watch?v=OdM1RxcR_V4
http://www.youtube.com/watch?v=4DMGPgnruPs&feature=related
-hát akinek ez egyáltalán nem vicces, az már tényleg annyira felnõtt,hogy az ûrbõl nézi az oxigénhiányos fejével.
Arról meg hogy a felállás jó csaj,dagadt postás.Ez nem vmi életrajzi film!!,hanem vígjáték sorozat,ezen alapul szinte az összes poén na meg az após odaköltõzésébõl,együttélésükbõl.Nem tudom miért kell ennyire komolyan venni.
Ennyi erõvel a Jóbarátok is szar ,mert szinte senki nem dolgozik benne,csak kávéznak...
1/10
Venos 2012 márc. 18. - 13:44:40 1/10 Előzmény Dr.Mouse
(84/136)
Nekem valahogy nem jön be, mikor bugyuta poéntalan szövegekre harsány mûröhögések zengenek, talán az óvodás kategóriának ez nagyszerû, de végülis belátom nekik is kell mûsor.
Persze lehet tetszik másnak is, ha a kisujjamat kinyújtom és azon sokan röhögnek, de én azért titokban szeretném ha színvonalasabb mûsorokat vennének meg, de sajnos lehet, hogy ez csak álomkép marad mert nálunk minden olcsó tucatképzõdmény lecsapódik :(
Dr.Mouse 2012 febr. 10. - 10:59:04 Előzmény greghouse
(83/136)
Így is van. :o) Az életben egy ilyen buta zabagép tõtöttzokni sose "kaphatna" ilyen helyes, értelmes csajt. (Hacsak nem gazdag, de akkor is inkább butus-nyuszikája lenne.) Nem tudom, hogy alább mit kifogásoltok benne, akármennyire is hízott meg a lány - ehhez a pacákhoz képest bombázó.
pillangókisasszony 2011 dec. 07. - 18:32:27
(82/136)
Nem értettem miért mondjátok ilyen bomba nõ olyan bomba nõ...néztem,szerintem nem nagy szám.Aztán láttam egy régebbi részt.Ahha.Szóval valamikor ez a nõ csinos volt.Én már csak nagyon elhízva,lelakottan láttam.Plusz a csaj tényleg idegesítõ,vinnyogó.Ez a sorozat nem nagy szám.Csak akkor jó belenézni ha nincs más és az embereknek nagyon tévézhetnékje van.
greghouse 2011 aug. 26. - 23:03:52 Előzmény Bigpapa
(81/136)
Igen, terhes. (Takargatja is a pocakját, de nem az a gond, hanem hogy az egész csaj iszonyúan elhízott. Szülés után megint le fog fogyni.) Borzalmas így.
bélby 2011 aug. 11. - 10:16:18
(80/136)
Mindet láttam, és valóban az elsõ 5 évad nagyon klassz, a 6. a szinkronváltás miatt gyenge, a 7. pedig Carrie iszonytos hisztijei miatt szinte már-már nézhetetlen számomra.
Bigpapa 2011 aug. 08. - 17:50:40
(79/136)
Carrie de borzalmasan néz ki,azt a rohadt.Terhes,vagy mi a tök van? Igénytelen ha, kikerekedett fej...még egy fokkal rondább lesz és Doug-ot választom :))))))))))))
tevenezo88 2011 aug. 02. - 18:17:09
(78/136)
Sziasztok! Véletlenül Carrie 2. magyar hangja nem a viasat nõi hangja?
Bigpapa 2011 júl. 28. - 17:49:57
(77/136)
"Én voltam a legboldogabb amerikai állampolgár, egy 26 éves kutyával, aki a legmenõbb srác volt az elõkészítõben.." LOL :))))))))))))))))