bébé1 2009 jan. 01. - 21:10:46
(5/25)
Ha valaki felveszi dvd-re a sorozatot kérem jelentkezzen, mert a 7. részt elmulasztottam!
Elõre is köszönöm
10/10
zsouzs 2008 dec. 07. - 13:45:20 10/10 Előzmény Zajac
(4/25)
Igazatok van, ez egy csodálatos sorozat..., és én nem is értem, hogy van az, hogy vannak akik ehelyett inka a szomszédos ker.csatornák célkeresztes és muskétás gagyiságait választják.
/és ami még szomorúbb: a gyerekeikkel is ezeket bámultatják!!:-((
gyuribacsi 2008 nov. 09. - 08:33:35
(3/25)
Nekünk meg van a "Nagykönyv", a képeivel. Nem állítom, hogy sok könyvünk van, még csak azt sem, hogy sokat ismerek, vagy olvastam, de egy biztos: ehhez foghatót még sosem láttam, számomra Ez a Legszebb Könyv.
Sõt. A KÖNYV.

Érdemes itt szétnézni: http://www.yannarthusbertrand.org/

Ha tehetem, felveszem a sorozat minden részét...
offtopic
Zajac 2008 nov. 06. - 08:08:45
(2/25)
Nagyon jónak tûnik ez a sorozat..hmm,remélem nem felejtem el megnézni :)
Tényleg gyönyörû képek :)
efes 2007 nov. 08. - 17:09:56
(1/25)
nem tudom, hogy a film témájául szolgáló fotós pasas, a yann-arthus bertrand milyen érdekes fazon, de hogy a képei fantasztikusak, az biztos.

persze, nem is a képek fantasztikusak, hanem lakóhelyünk, a föld. ezt azonban a fotós, kisebb játékfilmeknek megfelelõ költségvetéssel, úgy mutatja meg, olyan gyönyörûen komponált, részletgazdag állóképekben, hogy az ember álla leesik. de tarok tõle, ez is olyan, uhh, fúú, jajj de fantasztikus pasi ez a yann-arthus... állóképeket meg biztos nem fognak mutatni/vagy ha igen, nem fognak jól mutatni a tévéképernyõn.

de várjuk ki a végét...