erroris 2008 aug. 30. - 08:52:50
(13/53)
A "celeb"-ek a mai Magyarországon:
-jobbosként nyilatkozik a tv-ben
-balosként neveli a gyerekeit
Mint tudjuk a kifli és a zsemle is egyaránt csillapítja az éhséget de valahogy mégis más a szánk íze egyik-másik elfogyasztásakor!
Tulajdonképpen a lényege az,hogy nagyon kevés média személyiség van akinél nincsenek összefonódások...így aztán,hogy ki hova tartozik és miért azt nem tudni!Jobban mondva sejteni csak errõl nem beszélünk!(reklámozz minket és az állami támogatás mellé kapsz egy ingyen autót a fõ támogatónktól és mellé üzemanyag kedvezményt a másiktól...ja és nesze egy tv mûsor adásonként 500k-ért,hogy hihetõ legyen a hülye a magyar közember számára,hogy megdolgozol érte)Eltelik négy év és érdekes módon ugyanez a személy megjelenik egy másik tv-nél és másik autóval!
offtopic
Miki1900 2008 aug. 28. - 20:22:57
(12/53)
hogy érted a mélyebb kérdést?
erroris 2008 aug. 28. - 19:37:48
(11/53)
Viszonylag fiatalon a 70-es 80-as években "kimutatta" foga fehérjét tényfeltáró írásaival!Pártvezetõk és állami cégek trükkös vagyon-, és elõnyszerzéseirõl húzta le e leplet!Ebben az idõszakban pedig nem igazán volt "másik" oldal!
A 80-as évek közepén még a Magyar Rádióból is kitiltották egy hasonló ügy miatt!
Azt pedig,hogy pártos vagy sem nem mondtam!De ha belenézünk jobban a munkásságába láthatjuk,hogy nem egyszerû ezt megfogalmazni!De ha belegondolsz a mai világban(ami negatív és nem éppen inspiráló változásokra képes)a pártosság kérdése sokkal mélyebb kérdés!(persze nem az õ esetére gondolok)
Miki1900 2008 aug. 28. - 18:24:30
(10/53)
szerintem õ volt jobb a Szólás szab.ába, de a mostaniak sem rosszak, persze m1. tv2. rtl klub, atv-n mindig az megy, amit azok a bizonyos fõnökök akarnak.
a 90-es évek eleji munkásságáról csak annyit, h még a petõfi rádió is leadta egyidõbe. népszerûsége egyértelmû.
de gondolom az atv-be nem engednék mélyre ásni, márha persze ez szándéka lennne is.
te azt mondod akkor, hogy nem látod pártosnak?
erroris 2008 aug. 28. - 17:52:05
(9/53)
Pl.mtv-s idõk "A szólás szabadsága" c.mûsor!
Helyettes mûsorvezetõt keresett a mûsornak(nem titkoltan)ezt az akkori vezetõség nem engedélyezte neki...kis vita teljes oldalas cikk egy lapnak...kirúgták!(mondvacsinált)ok az volt,hogy nem megfelelõ a mûsor színvonala és újítani akarnak a stratégián!
"A szólás szabadsága" azóta is megy, immáron másfél éve. Minden eredeti mûsorelemét megõrizték, az általam kialakított mûködési mechanizmust máig alkalmazzák, a díszleten és a mûsor címén semmit, a fõcímen éppen hogy változtattak..."(Friderikusz)

Az rtl-es idõkrõl pedig annyit,hogy amikor a nézõbarát mûsorból kicsit,értékrendben is gazdagabbat akart ellehetetlenítették!

Nem állítottam,hogy hibátlan és erkölcsösségben páratlan ember!Csupán arra világítottam rá,hogy aki akar sem mindig tud azt csinálni és úgy ahogy akar!
A bizonyítékokról pedig azt tudom mondani,hogy a felületesség sosem volt jó kiinduló pont!Ergo mikor valakit értékelni próbálunk nézzük meg a személyt magát...nem elég a körülötti uralkodó viharos viszonyokat áttekinteni!
offtopic
Miki1900 2008 aug. 28. - 16:40:20 Előzmény erroris
(8/53)
azért ment az atv-re? azok sokkal ostobábbak, mint a hír tv-sek. és ezt szeretném tényekkel bizonyítottnak látni.
erroris 2008 aug. 26. - 11:00:00 Előzmény Miki1900
(7/53)
Talán éppen a hazugságok miatt nem jött ki jól a felsorolt csatornákkal!
Sajnos ha egy tv-s személyiség nem marad a képernyõn egy adott csatornán akkor hajlamosak vagyunk azt gondolni,hogy õ hibázott!Holott ez nem mindig van így,erre példa Friderikusz!(persze vannak ellenpéldák is)
Miki1900 2008 aug. 23. - 21:23:52 Előzmény erroris
(6/53)
na ja meg volt a tõkéje, (zsidó bankárok, szdsz).

ami még lényeg, ha nem tartozna a népbutítók közé. ha nem hazudna õ is mint mindenki a m1,tv2,rtl klub csatornán, akkor fridi minõségi lenne.
erroris 2008 aug. 23. - 09:40:39
(5/53)
A magánéletét valóban sokan szidják-mi közünk hozzá?
A mûsorait sokan ócsárolják-gondolom nem látatlanban(mert ugye ha nem tudjuk mit akkor miért szidnánk?)...tehát nézik!
Szívre tett kézzel mutassatok egy embert aki(szimpátia ide vagy oda)nem kedvelte amikor a 90-es évek elején az ország kedvenceit csábította kis hazánkba!(nem köz-,és tv-s pénzbõl)Kedvezett õ abban az idõben mindenkinek...nemtõl,kortól és hovatartozástól függetlenül!Az is fontos,hogy õ nem politikus...ergo nem rajtunk gazdagodott meg...tehát ezért sem utálhatjuk!
Ez a véleményem róla...ja és igen ha nem jött volna le:
Elismerem a munkáját és kedvelem a mûsorait!(a szórakoztatóakat jobban)
Petrapetrus 2008 aug. 22. - 12:57:59
(4/53)
Szakmailag szerintem is jó. Másként sincs bajom vele tulajdonképpen. Nem különösebben érdekel a közszereplõk magánélete...
Miki1900 2008 aug. 22. - 12:51:57
(3/53)
hiába zsidó, meleg és balos, õ a szakmájának az egyik legjobbja. Friderikusz az az, elismerem. hiába butítja a népet kevésbé agresszívan.
minõségibb tévés.
meszag 2008 jún. 27. - 11:01:02 Előzmény BaTi11
(2/53)
Hát tudod Neked nem csípi az ész vörösre a szemed.
BaTi11 2008 ápr. 24. - 09:43:12
(1/53)
Sanyi, tegnap este (04.23.) 15 percet néztem a mûsorodból. Szerencsére jött a BL. közvetítés, így otthagytalak. Egy fontos kérdés maradt bennem, hogy téged szívesebben okádnálak vagy fosnálak le!!!