Téma: Gagyi lovag

10/10
Bowhunter 2008 jan. 18. - 23:19:29 10/10
(39/139)
Igazából poénból írtam, sznob pesti barátomnak, de szerintem jó film volt, nekem tetszett. Remélem neked is.
Üdv
1/10
Goldy 2008 jan. 18. - 22:50:48 1/10
(38/139)
Nem itt forgatták, hanem az USA-ban, csak a kozepkori diszletek miatt raktak ki a zaszlot, ugyanis fogalmuk sincs rola, hogy az a Magyar Lobogo! Nyilatkoztak is errol meg anno, hogy tetszett nekik, es ezert logattak ki!:DD
Ferrer 2008 jan. 18. - 22:43:26
(37/139)
A wiki szerint Kaliforniában vették fel, sztem a magyar zászló inkább csak dizájn miatt volt ott..
Acsi001 2008 jan. 18. - 22:28:02
(36/139)
Ott volt a címer is. Tuti, hogy magyar zászló volt. Itt forgatták ezt is vajon?
MoonDoom 2008 jan. 18. - 22:24:03
(35/139)
Sziasztok !

Piros, Fehér, Zöld zászló mostanába mindenhol ott van ?
Multkor is valamelyik filmbe láttam, és most is ebben :D :)
Ferrer 2008 jan. 18. - 22:18:58
(34/139)
Láttam egy elfordított magyar zászlót benne :O
Am sztem egész jó kis film :)
goan973 2008 jan. 18. - 22:18:48
(33/139)
Láttátok a címeres magyar zászlót a középkori vár falán lógni? Igazán a középkori Angliát idézi...
zee944 2008 jan. 18. - 22:16:15
(32/139)
Hehe... jó film... persze.
A Gagyi lovag címet szerintem a Retard klubosok adták neki. Így jobban eladható volt.
colombogabor 2008 jan. 18. - 21:57:00
(31/139)
szerintem ez a film igazi bûntetés
sipka 2008 jan. 18. - 21:33:27
(30/139)
Kösz... Ez igazán jól esett.. Amikor ma nagy nehezen kikeltem az ágyamból és kellemesen elfogyasztottam a sajtos szendvicsemet, és a citromos teámat, még nem igazán tudatosult bennem, hogy ma a "szánalmas" szóval fognak illetni.
Lehetséges, hogy azért kaptam ezt a jelzõt, mivel egy elégé rossz "írásbeli formát" választottam a véleményem kinyílvánítására? Vagy lehet, hogy neked tetszik ez az alkotás, és most reám zúditod "villámaidat", illetve a benned felgyülemlett negatív energiákat? Igazán nem értem ezt az érzelmi kitörést...
Miért baj az, hogy nekem nem tetszett ez a "movie"? Én még senkit sem ócsároltam azért, mert "lesz*rozta" az egyik kedvenc alkotásomat...
(Jól is néznénk ki ha mindenkinek ugyanazok a filmek tetszenének :)
Meg egyáltalán: Miért kell állandóan a másik személynek az intim szféráját megsérteni? :)

Például én ezt írtam volna a helyedben: "Nem értek egyet a véleményeddel, és én egyáltalán nem tartom viccesnek eme hozzászólásodat."
Ennyi lett volna... Ehelyett mit kaptam?!: "SZÁNALMAS VAGY!!!!" :DD
De ezt sem értem igazán... Ha tényleg megakarsz bántani valakit, akkor jobbat kénne kitalálnod ennél a "szánalmas vagy"-nál, mivel ez már elégé "lejárt lemez".
Ma már sokkal királyabb sértegetések is vannak... :)
Na mindegy.
Amúgy most leírom röviden és normálisan, (mint egy hétköznapi ember) hogy miért nem kedveltem meg ezt a Martin Lawrence-s alkotást:

1. Nem jöttek be a poénok.
2. Már számtalanszor feldolgozták ezt a történetet. (Egy kölyök Arthur király udvarában, Idõgéppel a lovagkorba stb.) Ezzel mondjuk még nem is lenne baj, csak azt nem értem, hogy akkor miért készítették ezt is ilyen középszerûre. Ha már legalább a 20. feldolgozását éli meg egy regény, akkor az ember elvárná (még akkor is, ha a mûfaja vígjáték), hogy egy színvonalasabb alkotást készítsenek.
3. Nem jöttek be a poénok. (Ja, ezt már írtam :)

Szóval az a lényeg, hogy ez a film nem az én ízlésemhez lett igazitva. (Amely most nem azt jelenti, hogy másoknak rossz lenne az ízlése. Végülis lehet, hogy ez egy tök szuper produktum, csak eddig nem vettem észre :)

Üdv: sipka :)

UI: Most csinálok egy felmérést, hogy az ismerõseim között, ki tart engem "szánalmas"-nak. Eddig 110 "nem", és 9 "igen" szavazat gyült össze. A végeredményrõl majd értesítelek :DD
sznúp 2008 jan. 18. - 20:40:00
(29/139)
Szerintem ez 1 jó film , Martin Lawrence ~ es :D
Csak azt nem vágom miért ez a címe , m amikor kijött nálunk , akkor még az eredeti fordítás volt érvényben ; ' Fekete Lovag '
én akkor tékából hoztam ki és ez is volt ráírva a kazira :)
Asszem még az HBO ~ n is ilyen címmel ment , ami sokkal jobb m ez a ' Gagyi Lovag ' , amit csak a 'Gagyi Mami ' miatt adtak neki , na persze annak is lehetett vna jobb címet adni ..
Talán ez a ' Fekete Lovag ' kifejezés sértette egyes etnikumok önérzetét ???
zee944 2008 jan. 18. - 19:31:20
(28/139)
Akik ezt a valamit összelapátolták, azoknak oly' mindegy, milyen zászló az. Lehet, hogy még tudták is, mert a www.budapest.hu-ról töltötték le.
Amy1 2008 jan. 18. - 19:28:50 Előzmény sipka
(27/139)
Szánalmas vagy!!!!!!!!!!!!
Respect 2008 jan. 18. - 19:06:16
(26/139)
A film maga jó...csak ne lenne benne a magyar zászló!!!!!!!!!!
Hihetetlen hiba...a mai napig röhögök rajta, pedig már elég régen láttam még az HBO-n.
StJust 2008 jan. 18. - 18:30:04
(25/139)
természetesen dicséret akar lenni,csak már nullán az agyam
StJust 2008 jan. 18. - 18:28:54
(24/139)
Érdekes párhuzam!Most nemtom,hogy ez kritika-e oder dícséret.
10/10
Bowhunter 2008 jan. 18. - 18:25:49 10/10
(23/139)
Ez a film, amely vetekszik a Terminator 2.-vel, és a Gyûrûk urával, nem semmi. Már alig várom..
kevinspéci 2008 jan. 18. - 08:57:35
(22/139)
Remélem, ha a tévéelnök véletlenül meglátja este, hogy mi megy már megint az általa igazgatott nagyszerû csatornán, gyakorol annyi önkritikát, hogy szép csöndben meztelenre vetkõzik, majd még csöndesebben átalhalad a méregdrága csempével díszített fürdõszobájába, meleg vizet enged, beléjemerül, s - Peter Ustinov után szabadon - egy félig használt zsilettel eret vág magán. Lehetõleg több helyütt...
sipka 2008 jan. 17. - 21:41:42
(21/139)
GAGYI VERS

Írta: sipka

Gagyi lovag,
Gagyi film,
Gagyi lóbab,
Gagyi filc,
Gagyi Martin,
Gagyi vagy,
Gagyi gagyi,
Gagyi SZAR,
Gagyi hányás,
Gagyi nagyon,
Gagyi látás,
Gagyi napon,
Gagyi gagyi gagyi gagyi,
Húúú de szar ez a nagy fagyi :DDD

(Hatás szünet)

Gagyi hibák,
Gagyi viccek,
Gagyi libák,
Gagyi spiccek,
Gagyi lovak,
Gagyi kor,
Gagyi tolvaj,
Gagyi FOS,
Gagyi helyszín,
Gagyi színész,
Gagyi tejszín,
Gagyi csíbész,
Gagyi gagyi gagyi gagyi,
Itt lehetne már a nagyi!!! :DD



UI: Sajnos nem vagyok felvértezve költõi tehetséggel (gondolom erre mindenki rájött a "vers" elolvasása után), csak az juttot eszembe, miért ne írhatnám le a véleményemet rímekben....
Amúgy én kedvelni szoktam Martin Lawrence filmjeit, de ez a "Gagyi lovag" elnevezésû "vígjáték" nem igazán nyerte el a tetszésemet...
StJust 2007 máj. 08. - 21:40:32
(20/139)
Ha már Lawrence akkor inkább Nemzetbiztonság B.T. Mondjuk ebben is volt egy-két jó duma,de ennyi,tényleg gagyi.
Na igen a zászló...eszméletlen!