tanhu 2013 febr. 05. - 09:51:17 Előzmény Horcsogg
(28/108)
Verekedni?!Ilyet nem írtam.Csak kivágni mint a taknyot.Az nem ugyanaz...
6/10
offtopic
Bigpapa 2013 febr. 04. - 20:20:45 6/10 Előzmény tanhu
(27/108)
OFF

Nekünk a Django másodszori megtekintése során sikerült egy 6 fõbõl álló kisebbségi csapatot kifogni a Lurdyban.Az,hogy 20 percig pofáztak még hagyján.De az egyiknek 3 percenként csöngött hangosan a telefonja és megállás nélkül dumált. Mi ketten voltunk a haverommal, nem kell félteni õt sem. Felálltunk és kitessékeltük a srácokat a terembõl. Kint illedelmesen megkértük õket, hogy maradjanak csendben és akkor visszajöhetnek a filmre. Ígéretet tettek, hogy nem lármáznak és be is tartották a szavukat, mert szépen csendben végig tudták nézni a filmet. A kis kópé pedig megtalálta az OFF gombot a telefonján, így az sem zavarta a filmélményt :D
Azt hiszem, ennél szebben ezt nem tudtam leírni :))))
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2013 febr. 04. - 10:03:01 10/10 Előzmény Horcsogg
(26/108)
:D
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2013 febr. 04. - 10:02:41 10/10 Előzmény tanhu
(25/108)
Off. Nem tudtam. Bár már néha nagyon kikívánkozott volna belõlem egy cifra mondat, de végül visszafogtam magam. A csaj konkrétan beszélgetett és vihogott a film alatt, néha olyan részeknél röhögött fel hangosan ahol aztán semmi humoros volt... vagy pia vagy valami drog (vagy csak a hülyeség) munkált benne. Ez még a szék-rugdosóknál is durvább moziélmény, nem ajánlom senkinek :DD No ennyit mások hülyeségérõl.
8/10
bercesnagy 2013 febr. 04. - 09:16:57 8/10
(24/108)
Egész kellemes, pörgõs gengszter film, bár a Szigorúan bizalmas színvonalát nem éri el. Sean Penn színészi játéka elõtt le a kalappal. Ajánlom mindenkinek. 8/10
9/10
jmisi31 2013 febr. 03. - 19:17:17 9/10
(23/108)
Jó film! Egy percét se bántam meg :) Mindenkinek ajánlom, aki szereti a gengszterfilmeket. 9/10
Horcsogg 2013 febr. 03. - 18:42:51
(22/108)
szerinted a marcipáncica nevû hölgyemény majd leáll verekedni a mögötte ülõ kölykökkel a moziban? :P
tanhu 2013 febr. 03. - 14:16:05 Előzmény Marcipáncica_
(21/108)
És nem tudtál lebaszni neki egy sallert?Az ilyeneket elõbb hazaküldi az ember, és ha nem megy szép szóra akkor ki kell vágni mint a taknyot.Ha meg telefonál kikapod a kezébõl és elhajítod a menjen csak utána a rohadék,ez egyébként mûködik mindig, párszor szólsz, aztán ha nincsen foganatja akkor megnézed mekkorát tud szállni a bunkofon... az ilyenek minek mennek moziba.A film viszont valóban remek ügyesen ötvözi a westernek és a gengszterfilmek hangulatát.Egy hibája volt csak, kevés volt benne a véres és erõszakos jelenet,kicsit kozmetikázottnak éreztem,ez a mozi megérdemelt volna több vért,és brutalitást,de gondolom azért fogták vissza magukat az alkotók,hogy az olyan kis köcsögök is meg tudják tekinteni,mint az a pofázós genetikai hulladék, aki áldatlan tevékenységébõl üvölt,mekkora érzékenységgel bír a filmekre és másokra...
arcansas 2013 febr. 03. - 13:19:36
(20/108)
A film tetszett nagyon! Egy pillanatra sem unatkoztam a film alatt.

SPOILER

A vége annyira nem tetszett. Úgy éreztem végig a film alatt a verekedõs részeknél úgy éreztem,mintha egy jó képregényt néznék. Ryan Gosling hangja nagyon zavart, annyira vékony hangon beszélt, túl nyálas volt a filmben ez miatt. Kicsit keményebbre is vehette volna a figurát. Emma Stone rendben volt,semmi extra. Sean Penn számomra most egy új arcát mutatta, jól játszotta a szerepét. Kicsit mutathatták volna magasabbnak is, akkor hitelesebb lett volna.
Macskara 2013 febr. 02. - 23:37:22
(19/108)
végre egy jó film!! minden a helyén..
SpencerBarnes 2013 febr. 02. - 12:14:21
(18/108)
Szerintem meg nagy hülyeség, hogy más véleményére adva nem nézel meg valamit...
Horcsogg 2013 febr. 02. - 11:03:25
(17/108)
Hát igen, szívem szerint én is megnézném, de rottentomatoes-on is csak 33%-ot kapott :( Ha ott ennyire le van húzva egy film az tényleg jelent valamit.
10/10
Marcipáncica_ 2013 febr. 01. - 22:41:32 10/10
(16/108)
Ez azzzzzzzz!!! :)
A film, amit végig izgultam, néha nevettem, és egy percig nem unatkoztam alatta.
A karakterek, a történet minden egyben van. Szerettem. Megvett kilóra.
Ez a film a kevés 10 pontosok közé tartozik nálam. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

ui. és teljességgel off:
egy dolog rontott csak a film élvezeti értékén sajnos....: hogy a mögöttem ülõ kis tizenéves p*** végigpofázta és röhögcsélte.... :(
SpencerBarnes 2013 febr. 01. - 19:22:02
(15/108)
Délután volt meg az arénában
Ha egy szóval kellene jellemeznem: "tökéletes"
Engem marhára nem érdekel a sok zsúrpubi kritikus véleménye, sajnos az utóbbi idõben pont ezen "szakemberek"
véleménye által lehúzott filmek ütnek számomra a legnagyobbat.
Szerintem a 7.1-es imdb átlag se magától van.( viszonyítás képen "az aki legyõzte Al" 8.0 pontos.
Egy perc üresjárat se volt a filmben, jó volt Nick Nolte-t is látni :) a nagy Öreg.
Vagy Robert Patrick, aki végre nem egy ZS kategóriás filmben "terminátorkodott"
A városkép is makulátlan volt, autók stb minden a helyén, engem az se érdekel ha mind CGI volt...élethû volt és látványos.
Mindenkinek kihagyhatatlan darab aki szeretni a régi gengszter filmeket.
Természetesen aki fikázni akarja, talál rajta fogást, mint minden filmen...de aki 2 órát szórakozni, az nézze meg bátran
Csacsoa 2013 jan. 31. - 21:31:12
(14/108)
Én még nem láttam,de abban nem értek veled egyet,hogy újitasra szorul a mûfaj
...talan nem a legalkalmasabb karaktereket talaltak me ra! Ott van pl a Boardwalk Empire sorozat! Eazmeletlen jó karakterek vannak benne es hihetetlen jo sorozat :) teli izgalommal.
Mr. D 2013 jan. 31. - 20:24:16
(13/108)
Az elõzetes, rossz kritikák azért felkészítettek a csalódásra... és igazából be is igazolódtak. Ezzel a filmmel kapcsolatban rengeteg a kérdõjel. Elõször is, miért gondolta a Warner Bros. hogy szükség van egy teljesen klisékövetõ gengszterfilmre 2013-ban, mikor épp hogy újításokra szorulna a mûfaj, ha fel akarják támasztani. Másodszor, miért gondolták úgy, hogy a Zombieland és a 30 perc, vagy annyi se direktora, Ruben Fleischer alkalmas rá, hogy egy vérbeli gengszterfilmet tegyen le az asztalra? Harmadszor, õ maga miért gondolta úgy, hogy egy jó gengszterfilmhez elég stílusosnak lenni, és miden más ennek teljes mértékben alárendelhetõ? Na azt értem, hogy a teljesen papírforma karakterek megformálásához miért kellettek ilyen nagyágyú színészek (valahogy el kell adni!), azt viszont már nem, hogy õk mégis mit láttak a forgatókönyvben, amiért belementek ebbe a filmbe. És ha már elvállalták, miért csak félgõzzel dolgoztak? Sean Penn miért gondolta azt, hogy burleszk-szerûen kell megformálnia Micky Cohent? Ryan Gosling miért úgy játszott végig, mint aki félig alszik?
És így tovább... sajnos ez nem fogja feltámasztani a gengszterfilm mûfaját. Legközelebb talán valami merészebb alkotót kellene megbízni eme nemes feladattal.
szemiramisz 2013 jan. 29. - 06:45:56
(12/108)
Tegnap láttam, nagyon jó film, feliratos!! Elég keményen kezd, odaszögez a székbe, nagyon szép a képi világa, izgalmas, szuper színészi munka, csal jót tudok mondani róla. nézzétek meg!!
Mr. D 2013 jan. 23. - 17:26:17
(11/108)
Szerintem ebbõl nem lesz szinkronos kópia. Eredetileg biztos szinkronos bemutatót tervezett az Intercom, azért készült szinkron az elõzeteshez. Aztán félúton biztos meggondolták magukat. Argo-akciónál is ez volt, vagy a Hugonál. Ha szinkronos bemutató lenne, akkor a port.hu-n az lenne kiírva, h színes, magyarul beszélõ amerikai film, és szerintem nem elírásról van szó. És igazából ez nem is az a fajta film, amihez annyira kéne a szinkron.
DonikaT90 2013 jan. 22. - 11:27:30
(10/108)
Igen lehúzták, de én a TED után nem bízok bennük, mert azt meg felhúzták pedig egy 0.
Mr. D 2013 jan. 21. - 12:40:22
(9/108)
Ez csak trailer-szinkron, a film feliratosan kerül majd a mozikba. Peller Anna nem 80 éves, és az orgátuma igen közel áll Stone mély hangjához, és ez eddig a leginkább mûködõ párosítás. Anna már kétszer is kölcsönözte Emma Stone hangját, ebbõl egyszer moziban.