tanhu 2011 jún. 29. - 17:39:21 Előzmény mulao
(2/2)
Nagyon sok dologról szólt.Többek között miden olyan ötletrõl ami a mainapság felkapott igen rosszul megírt vámpírregények zömének a sajátja.Ezenkívül tökéletes kor,tökéletes háttér és tökéletes jellemrajz is egyben.Eredeti párbeszédek,és megannyi csavar még.Noha 1982-ben íródott, azóta is kevés az a vámpírregény ami még csak képes lenne is megközelíteni ezt az igen magas színvonalatés nem készült belõle végeláthatatlan sorozat sem....Egyetlen kezemen meg tudnám számolni a maroknyi írók számát Anne Rice.Szergej Lujanyenko,Elizabeth Kostova,Stephen King,Justin Cronin,illetve még egy Lindqvist akik vámpíros mûfajban alkottak is.A többieket mélyen fedje homály,és nem csak az én megvetésem...
mulao 2009 nov. 01. - 15:31:46
(1/2)
Örülök, hogy õ is fenn van a PORT-on. Én a Lázálmot olvastam tõle, gondolom nem lett belõle film, azért nincs feltüntetve.Az egy vámpírregény volt, a borítója szerint, minden idõk legjobb vámpírregénye.Tetszett, bár iszonyú hosszú volt (több, mint 500 oldalas, ráadásul apróbetükkel írták, bár vitázhatnánk, mindenkinek más a hosszú), és nem hinném, hogy igazán szólt volna valamirõl is, de megérte elolvasni.