Téma: Grand Hotel

suxel 2015 dec. 30. - 22:13:46
(131/171)
Jol olvastad erkezik a mexikoi valtozat a sorozatbol januar 25en az USA-ba Titkok szalloja (El hotel de los secretos) cimen. Erick Elias es Irene Azuela lesz a foszereplo. Daniela Romo jatssza majd Angelat, Dominika Paleta pedig Sofiat, hogy tovabbi neveket emlitsek.

Azt is sejtettem, hogy le fogsz engem elozni. Én csak este 10 óra után érek ra sorozatolni, igy napi ket nagyon max 3 resztol tobbet nem erek ra megnezni. Az biztos, hogy nem semmi tortenesek vannak benne, neha csak lesek mi tortennek, hogy probalja az egyik szereplo kigolyozni a masikat. En nagyon is elegedett vagyok a szineszekkel, nincs olyan, akit ne ereznek a helyen, de Yon Gonzalez (Julio) nagyon illik a karakterre, ahogy Amalia Salamancat (Alicia) is nagyon szeretem. A masodik evad utolso negyedeitol nekem Javier ellopja az orult kalandjaival a showt, volt a nagy megterese az Adrianas szerelmi kalandot kovetoen, elrabolta sajat magat, majd katonanak kellett volna allnia, de dezertalt, aztan lebukott, hadbirosag :D :D :D Nagyon is karikaturisztikus figura, de nagyon csipem, na meg izgalombol hiany, az sosincsen. Aki azt mondja, hogy ez egy unalmas sorozat, az hazudik. Lepten nyomon van valami fordulat, van benne krimi, romantika, rejtelyek, humor, szerintem a jo szorakozashoz nem kell ennel tobb. Mondjuk a Hernando nevu rendor az olyan hulye es balfek Ayala mellett, hogy neha mar utnem, de kell ilyen is bele, bar olykor olykor o is megnevettet. ;)
malvinkicska 2015 dec. 30. - 19:51:41
(130/171)
Azt olvastam ezt a témát is át dolgozzák, Erick Elias lenne a férfi fõszereplõ, vajon mi hihetõ belõle, mert mostanában sok valótlansággal szembesültem ezért kétkedek. Amúgy a 3 évad 9-es résznél járok nem semmi mik történek benne Julio egy isteni színész.
malvinkicska 2015 dec. 27. - 11:38:03
(129/171)
Nagyon köszönöm a válaszod, tudtam rád számíthatok, én az elsõ évad 8-as részénél tartok, nem akarom feladni, csak az ember kíváncsi természetû és én sem vagyok kivétel.
suxel 2015 dec. 27. - 10:04:42
(128/171)
Szia!

Nem tudom hol tartasz benne pontosan, en ma kezdek a 3. evadba, tegnap fejeztem be a masodikat. Cristina Olmedo rejtelye az elso evad vegere (9. Resz) teljesen feloldodik, ahogy az aranykeses gyilkose is, es a tortenet akar le is zarulhatna, mert Julio valaszt kap a tortentekre, es az Aliciaval valo kapcsolatuk is forduloponthoz erkezik (gondolom azt sejted, hogy nekik egy párnak kellene lenni a 39 rész vegere). Viszont lesz egy ativelo szal a masodik evadra, egy ujabb bunteny, ami arra keszteti Juliot, hogy ismet nyomozni kezdjen, es ez sotet titkokat tar fel az Alarcon csalad eletebol, amely szintén egy gyilkossaggal kapcsolatos
A masodik evadban kiemelt szerephez jut Sofia "szuletendo" gyermeke körüli esemenyek, amelyek mondhatni ugyan nem kielegitoen, de majdnem teljesen lezarul a masodik evadra, es robog tovabb a Julio-Alicia romanc is, holott akar az elso evad végén zarulhatott volna is. Javier pedig a nok miatt nagyobbnal nagyobb kalamajkakba keveredik, plusz a penzszeretete miatt is, igaz arra is magyarazatot kapunk, hogy miert viselkedik lumpen modjara. Es velunk marad a ket nyomozo is: az eles eszu Ayala, es a szeleburdi, kisse lökött, esetlen Hernando is. Tetszik az, hogy Alicia es Julio a foszereplok, mindenki masnak megvan mellette a sajat historiaja, ami nem mellekes.

Ha eljutsz a 3.  evadig es nem adod fel addog, ne ijedj meg, hogy az elõzetesek spanyol nyelven lesznek, mert a focim utan mar a reszek magyar nyelven vannak.
malvinkicska 2015 dec. 27. - 08:16:46 Előzmény suxel
(127/171)
A kérdésem az lenne ha majd ide tévedsz légy szíves válaszolni a három évad, csak Julio azt fogja keresni ki ölte meg a tesóját, tudom sok minden van még benne , de ez a fõ téma, igen az igazi gyilkos rejtély, nekem Diego tûnt annak, de még sem, ha tudnám akkor sem zavarna, a továbbiakban.
Üdv neked.
malvinkicska 2015 dec. 23. - 13:06:13
(126/171)
Köszönöm szépen az ilyen eseményeket szeretem, nem mondom minden tökéletes, sok minden elképzelhetõ akár a világunkban is megtörténhet. Az arcok újak a téma, nem az a sok óbégatás, egyik béna a másik dilis, két epizódra volt idõm még eddig, mivel van elfoglaltságom. Olvastam Ildi véleményét is õ is gondol rám amiért nagyon hálás vagyok, a sorsnak. További szép napot készülõdést az ünnepre.
suxel 2015 dec. 22. - 19:42:04
(125/171)
Egy szóval nem mondom, hogy tökéletes, és nincsenek benne hibák: kezdve onnan, hogy Julio bekerül a hotelbe és még a felvételi papírját sem kérik el, de fordulatos, izgalmas, igényes, cselekménydús, és nagyon jó párbeszédek vannak benne. És persze a gonoszok sem az öldöklõ sorozatgyilkosok, na jó egyet leszámítva, de én ledöbbentem annak a személyén is, amikor ez kiderült mindenkire számoltam csak rá nem.
Látod Malvin, ezt a sorit Ildimix is nézte korábban ;).
malvinkicska 2015 dec. 22. - 13:32:47
(124/171)
Elkezdtem nézni a sorozatot Suxel ajánlotta, hálás vagyok érte, erre érdemes idõt fordítani, nagyon szép a hely, meg úgy együtt minden.
frenchbullie 2015 okt. 19. - 03:38:32
(123/171)
Üdv! Most kezdtem nézni a sorozatot, így az elsõ rész után arra jutottam, hogy érdemes lesz végignézni, mert hangulatos, látványos, a sztori pedig kellõen rejtélyes. Igaz, eddig a legnagyobb meglepetést, a számomra Almodóvar filmjeibõl ismerõs Fele Martínez okozta, mivel hirtelenjében meg sem ismertem Alfredo-ként.
Marika néni 2015 szept. 22. - 09:24:48
(122/171)
Hány részes ez az évad?
BBali06 2015 aug. 18. - 22:34:26
(121/171)
Amit hétvégén adtak (1-12-ig rész) az az ismétlések, keddenként vannak az újak, és 5-6 hét a lemaradás. Tehát ami ma lesz, az 5-6 hét múlva lett volna ismétlésben, de ha jól látom, azt levették (mármin a hétvégi ismétléseket)
bermike 2015 aug. 18. - 21:44:56
(120/171)
Bocsánat. az elsõ sorban a gépem önállósította magát, az értelmetlen pár szót ne vegyétek figyelembe.Nem tudom hogyan lehet kitörölni utólag.. Elnézést.
bermike 2015 aug. 18. - 21:36:13
(119/171)
Én minden héten kedden este nézem a Gran Hotelt, sõt fel is vettem, szerintem neBelén elõkerült.m hagytak ki semmit amit reklamálsz az AxN-Withen... sõt egyben az egész 3, részt 2x is végig néztem.... most is arra várok. Ezek a részek csak kb.egy órások.
Spoiler
Alicia most tünt el.s Belén elõkerült...
spoiler vége.
Assa 2015 júl. 31. - 19:29:23 Előzmény borovnica
(118/171)
Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, mindenesetre...
Én épp most értem a sorozat végére. Spanyolul néztem, abban a verzióban, ahol 70-80 (esetenként 90) percesek a részek.
Lezárul a történet. Nem derül fény mindenre (1-2 régebbi ügyet nem vesznek elõ újra), de a legtöbb szálat elvarrják. Sõt, van egy rövidke "pár évvel késõbb" bejátszás is a legvégén, ami megmutatja, hogy rendezõdött el a szereplõk élete.
borovnica 2015 júl. 26. - 16:22:47
(117/171)
Aha mar ertem. 45 percesekre daraboltak a reszeket, igy több resz lesz, mint az eredeti 22. Ugye?
borovnica 2015 júl. 26. - 16:03:57 Előzmény thymy22
(116/171)
Mivel azt irtad, hogy te vegignezted spanyolul, igy hozzad fordulnek informacioert. Tenyleg ugy ér veget az egesz, h maradnak elvarratlan szalak? Nem akarok spilerezni, de több szereplõ törtenete is befejezetlen maradt a 3. Evad 22. Reszenek vegere is, es ahogy utana neztem, azt irjak, hogy ez az utolso resz. Igy nem érhet veget!
borovnica 2015 júl. 26. - 15:54:53
(115/171)
Megnéztem a 3. évad 22. részét. Az imdb szerint is ez a legutolsó rész. De hat az égvilágon semmi se zárult le, nem derült ki, semmi se került a helyére. Valaki esetleg meg tudja mondani, hogy valöban ez lenne az utolsó rész? Mert nagyon úgy tûnik...
bermike 2015 júl. 21. - 23:20:18
(114/171)
Az AXN WITHE-on szépen sorban adják....Én felvettem a 3, sorozatot, s egyfolytában néztem, különben nehéz követni.
q10koenzim 2015 júl. 17. - 15:30:37 Előzmény q10koenzim
(113/171)
csatlakozom az elõttem szólóhoz... összevissza adják más-más csatornákon.. lehet, hogy jobban járunk , ha a youtube-n keresztül próbálkozunk...
q10koenzim 2015 jún. 24. - 16:18:12 Előzmény thymy22
(112/171)
én nagyon szeretném már 1xre végignézni... mert mindig más csatornán találtam, és már azt sem tudom, hogy melyik rész melyik után jön..