7/10
ph0en1x 2008 nov. 04. - 02:02:28 7/10
(20/60)
Üdv! A film egész jól sikerült, bár egy-két zavaró hibát találtam benne. Egyrészt a karakteresebb férfi színész, Griffin "keveset van képen" ugyebár, a másik pedig mintha nem is szereplõ lenne, csak statiszta, semmi beleélést, színészi játékot nem látok rajta, bár a dialógusai is rosszul vannak megírva a szerepnek. Szinte minden párbeszéd a nõvel azzal zárul hogy sarkon fordul (vagy sarkon akar fordulni) és elmegy.

A másik, hogy kicsit többet "nyomoztathatták" volna a szereplõket, mielõtt rájönnek hogy ki, és miért követi el a gyilkosságokat.

Összességében véve jó, az átlagostól jobb film, egyszer mindenképp megéri megnézni. 7/10
little_girl 2008 okt. 24. - 20:27:06
(19/60)
Ma sikerült megnéznem a filmet, és azt kell h mondjam, rég láttam olyan filmet, amit végig tudtam izgulni (mert sztem mostanában nagyon ritka az ilyen film). Úh megérte megnézni, bár ilyenkor kicsit el lehet gondolkodni, hogy az online világ valójában még mit tartogat a tarsolyában.
Alternat 2008 okt. 10. - 23:19:33
(18/60)
Valóban jó film volt. Végig fent volt tartva a feszültség. A film ötlete is tetszett. Nálam csak egy-két abszurd dolog vitte lentebb a film színvonalát, így aztán nem tudta meghazudtolni magát, hogy amerikai film. Pedig az elején már majdnem örültem, hogy gondolkodni is fognak a filmben, de a kibontakozásra csak lett belerakva egy-két agyatlan dolog.

Érdemes megnézni
10/8
9/10
ultio 2008 szept. 25. - 16:02:51 9/10
(17/60)
Nekem nagyon bejött.
9
Kattrin 2008 aug. 19. - 13:26:58
(16/60)
9/10
8/10
bree-gee 2008 aug. 09. - 18:45:24 8/10
(15/60)
Nekem is tetszett.És akárki akármit is mond, volt abban igazság,és elgondolkodtató, amit a gyilkos mondott.Csak hát ilyen az emberi természet, sajnos.Kevés filmnek tetszik a vége, de ennél nem volt vele bajom kivételesen.A legutolsó kamerás ráközelítés nekem bejött.

Végre filmben is látható volt Colin Hanks:)és ahogy láttam 2008-ban elég sok filmet forgat.Kíváncsian várom.

SPOILER(nem túl nagy)
Ami kiakasztott, hogy a csaj visszaszállt a kocsiba.Ki a fene szállna vissza abba a kocsiba?Jó, tudom, amúgy is kicsit kiszámítható volt az egész, de ez fájt.:)



http://www.sg.hu/cikkek/60554/gyilkossag_online_szakmai_szempontbol
10/10
misimaci 2008 jún. 10. - 10:32:23 10/10
(14/60)
Szerintem kimondottan élvezhetõ, jól összerakott, izgalmas fim. Azt kaptam, amit vártam tõle illetve a többi hasonló az elektronikus-digitális forradalom és technikai nóvumok "árnyoldalát" is bemutató filmtõl. Bár gyenge "érv-lábakon" álló a társadalom- és fogyasztói kritikai, a "masssza" felelõsség-boncolgató vetülete, azért elgondolkodtató. Nem túl jók, nem cizelálltak, de kontúrjukban és lényegi tartalmukban élvezhetõek a karakterek, kiszámíthatóak a magatartások, de hát -valljuk be- erre is számíthattunk, mikor beültünk megnézni a filmet. Engem egyébként az ilyen filmeknél az is izgat, hogy a technikai trükkök, guru-tevékenységek valóban megvalósíthatóak-e, hitelesek-e? A válaszok keresésében pedig jókat tudok derülni, amikor filmesztétikailag képzett, de az informatikához alig vagy semmit nem értõ kritikusok lefikázzzák pont a szakmailag hiteles részt (nemcsak ebben a filmben).Suszter és kaptafa effektus. A filmkritikusok inkább nézzék a rendezést, a fényképezést,a dramaturgot, a cselekmény-és eseményfûzést, a jellemek-karakterek formálását, a kameramozgásokat,totálokat és plánokat, effekteket, fényeket, hangokat stb. Mi laikusok úgyis el tudjuk dönteni élvezetes volt-e film vagy kidobtuk a pénzt, pazaroltuk az idõt.Én most már utazom arra, hogy a "szakma" által lehúzott filmeket dafke megnézem és ritkán csalódok... Szóval,nekem teccet..
7/10
Huko 2008 jún. 07. - 17:09:09 7/10
(13/60)
elolvastam a hozzászólásokat, és a kritkát is mielõtt megnéztem, nem számítottam túl sok jóra, de mégis tetszett a film.
nem mondom, ezernyi klisé volt benne,szokásos maszlagok,és fájdalmas pillantások,de valami mégis megfogott benne.
egyszer mindenképpen nézhetõ szerintem, akár moziban is.
Kattrin 2008 jún. 05. - 18:01:36
(12/60)
Szerintem nagyon jó film volt, lerágott vagy nem lerágott nekem tetszettek a gyilkosságok... Pár programmagazinban leírták kritikának, hogy rossz, hogy nem kéne bele társ.kritika, stb... szerintem annyira nem kéne lehordani a flmet, simán nézhetõ. Jó, nem izgultam halálra magam, és tényleg túl hamar kiderül ki a gyilkos, de ttól még nekem nagyon tetszett...
5/10
Nita:) 2008 jún. 04. - 12:24:54 5/10
(11/60)
Szerintem egyszer nézhetõs:(

Az meg h felmegyünk erre a killwith me honlapra és rányomunk h igen,lesz*rom h bántanak valakit az nem azért van,mert megtennénk éleshelyzetben is,hanem mert tudjuk,h a filmhez kapcsolódik...
8/10
kalad 2008 jún. 02. - 00:22:41 8/10
(10/60)
Saját kategóriájában egyáltalán nem rossz film, sõt bizonyos szempontok alapján kimondottan jó, annak ellenére, hogy egy-két utánérzés felbukkan az emberben filmnézés közben. A mûfaji szabályoknak itt is érvényesülni kell, úgyhogy a film vége ebbõl a szempontból valóban sejthetõ, ami ráadásul nagyon hirtelen, kicsit meglepõ módon következik be, de szerény véleményem szerint nagyon rendben van.
A társadalomkritika, ami megfogalmazódik a filmben figyelemreméltó, bár a válaszokat a miértre nem kapjuk meg, csak az elkövetõ motívációja világos, a bûnrészesek lélektanára nemkapunk semmi magyarázatot, már ha lenne is erre valami épkézláb válasz. Természetesen ezt semmiképpen sem vethetjük a dramaturgia szemére, hiszen az már egy másik mûfaj lenne, és egy másik film. Azthiszem azt is megnézném...
Pip 2008 máj. 14. - 01:32:23
(9/60)
Novak, a spoiler tartlamú üzeneteidet megtarthatnád saját magadnak, pláne h MAJDNEM sikerült elvenned a kedvem a filmtõl. Idióta.

Ami egyébként kifejezetten tetszett....

nekem amúgy is bejönnek ezek a mélykék, fémes szinvilágú borongós felvételek, bár a sztori tipikus és séma.
de 6/10 re, egyszer nézhetõre simán jó
7/10
bujka 2008 máj. 13. - 14:24:11 7/10 Előzmény daved
(8/60)
Szerintem egész jó film, mondjuk egy kicsit már lerágott hús... de attól még jó volt és nekem tetszett.
Miután megnéztétek a filmet nézzétek meg a http://www.killwithme.com/ -ot nagyon durva, és jól gondoljátok meg mire kattintotok.:D
10/7
1/10
daved 2008 máj. 09. - 13:11:19 1/10
(7/60)
elõzmény:
daved április 06. 00:09 | 2/6
Iszonyat *** film. 2008ban ilyen lerágott csontot leadni...baromi unalmas lett.
http://forumline.extra.hu/comment.php?comment.news.298
hoshiiz április 16. 10:22 | 3/6
Honnan tudod hogy sz*r film? Elõbb Szerintem várjuk meg míg kijön, és csak aztán mondjunk róla véleményt.

Onnan tudom, hogy már Január óta megy és már 1000x volt esélyem megnézni!!! Nehogy már a magyar megjelenéshez igazodjunk már...
6/10
NovakX5 2008 máj. 06. - 10:36:43 6/10 Előzmény tokmagim
(6/60)
Megnéztem a filmet... Igazából szerintem semmi extra. Egy átlagos, nézhetõ film. Olyan, amilyet az ember várt tõle. A cselekmény egyszerû, nagyon könnyen követhetõ, kicsit jobb lett volna ha izgalmasabbá teszik (például azzal, hogy nem derül ki a film elsõ harmadában, hogy ki rendezi meg a gyilkosságokat). A témát én lerágottnak nem mondanám, mert az internetes gyilkolós kategóriában még azért annyira nem hemzsegnek az alkotások :)
A trailer alapján jobb filmre számítottam, de azért még bõven a nézhetõ és élvezhetõ kategóriába esik! Nálam 6-ot kap a 10-bõl...
10/10
tokmagim 2008 máj. 04. - 14:41:38 10/10
(5/60)
Várjuk már...
Földönkívüli 2008 ápr. 29. - 22:51:39
(4/60)
Az online dolog a lerágott csont, de ettõl még remélem jó lesz.
hoshiiz 2008 ápr. 16. - 10:22:00
(3/60)
Honnan tudod hogy szar film? Elõbb Szerintem várjuk meg míg kijön, és csak aztán mondjunk róla véleményt.
1/10
daved 2008 ápr. 06. - 00:09:46 1/10
(2/60)
Iszonyat *** film. 2008ban ilyen lerágott csontot leadni...baromi unalmas lett.
http://forumline.extra.hu/comment.php?comment.news.298
Zsütz 2008 ápr. 02. - 14:18:34
(1/60)
Hát azta. EZ aztán jó film lesz. Szeretem az ilyet. Látatlanban 9/10et kap nálam. Ha megnéztem, visszajövök. :)) Hadd örüljjön mindenki.