Téma: Hans Zimmer

BladesOrsi 2009 febr. 08. - 23:31:08
(10/30)
Hanstól egyik kedvencem A Da Vinci-kód és az Arthur király. Különösen azt szeretem benne, hogy fel lehet ismerni a hangszerelésérõl, hogy melyik filmnek õ a zeneszerzõje. További kedvenceim Howard Shore, John Williams és Vangelis mester :)
Zempy 2009 febr. 08. - 19:44:24
(9/30)
Egy zseni. Tényleg az egyik legeslegjobb! A neve garancia a lehetõ legszuperebb filmzenékre. Ráadásul nem is amerikai... Lion King, Pearl Harbor, Gladiátor, Batman-filmek, Karib-tenger... lehetne folytatni a sort, hogy mely filmek sikeréhez járult hozzá a munkája.

Remélem, nyer még sok-sok díjat, magam részérõl nagyon keveslem azt az egy Oscart! :)
Jucis 2009 jan. 14. - 23:10:13
(8/30)
lehengerlõ zenéket komponál, és valóban meg lehet ismerni ha az õ keze van a dologban ;) a karib-tenger kalózai nálam mindent visz...
és azért csak említsük meg a sorban Alan Silvestri-t is (Több, mint testõr, Forrest Gump, Kapcsolat, Temetetlen múlt, Számkivetett huhuhúúú) de mindenek felett a Van Helsing: fõleg az utolsó jelenetben a "Reunited"-fülessel vmi egészen rendkívüli...
BernieMagus 2008 okt. 11. - 12:57:46
(7/30)
Én a Rés a pajzson hallottam tõle elõször,és onnantól szinte minden jó albumát beszereztem:) Pearl Harbor,Gladiátor,Da Vinci-kód,Kung-Fu Panda,Dark Knight,Az utolsó szamuráj,ezek mind alapok:) De persze Vangelis és James Newton Howard sem maradhat el mellette:)
Sliyu 2008 febr. 23. - 16:28:41
(6/30)
A Batman zenéje ütõs lesz, amikor ezt meghallottam még a hideg is kirázott!
http://www.youtube.com/watch?v=mgOi9sXSY6I
Amúghy a kedvenceim tõle: Pearl Harbor, Karib-tenger, Holiday, Utolsó szamuráj, Oroszlánkirály, Esõember és a Blood+ címû anime zenéjénél is közremûködött, ami szintén fantasztikus let! :)))
honnley 2008 febr. 12. - 16:59:07
(5/30)
Ez a pasi írta minden második film zenéjét. És mindegyik tök jó és annyira illenek ahoz a filmhez amihez írta. Amúgy fel lehet ismerni ha az övé van egy filmben. Van egyfajta stílusa mégis annyi féle filmhez ír. Mostmár kezdem elég nagyra tartani. Nagyon tehetséges az biztos.
Vikke 2008 febr. 11. - 19:52:10
(4/30)
Egyetértek, én is nagy rajongója vagyok, több CD-t is beszereztem. Most nézem, hogy a Dark Knight zenéjét is Õ szeri szóval ütõs lesz. Elõre kiváncsi vagyok milyen témát komponál Joker alakjához.
Emese13 2007 nov. 15. - 18:26:09 Előzmény wysiwyg
(3/30)
Egyet értek. Tényleg kivételes tehetség. Nekem legjobban a Gladiátor, Szilaj, Utolsó szamuráj zenéje tetszett. De nem utolsó a Karib-tenger kalózai sem.
wysiwyg 2007 júl. 12. - 21:57:11
(2/30)
Pontosan!
wysiwyg 2007 júl. 05. - 13:51:15
(1/30)
Nagyon jó, tehetséges zeneszerzõ. Tisztelem õt. Õ a kedvencem. Az oroszlánkirály egyértelmûen az egyik legjobb munkája, de kedvencem még a Pearl Habor, Az utolsó szamuráj, Hannibal.... és a Batman zenéje se rossz.