reay 2013 júl. 18. - 21:22:28
(25/85)
Elképesztõ,hogy a tv2 követi az rtl példáját,és azt csinálják a sorozattal,amit annak idején az Ezellel! Nem hittem volna,hogy meg merik tenni,tekintve,hogy mekkora botrány volt az Ezel megnyirbálása miatt- erre tessék. Egyébként az elsõ 20 percrõl teljesen lemaradtam,ugyanis még egy hete tíz órai kezdéssel volt írva,azóta meg sajnos nem néztem utána... Viszont nemcsak ezért éreztem úgy,hogy zagyva a történet,most már értem is,hogy miért. Ja és nagyon érdekes,hogy Cengiz hangja nem a régi,de a szinkronszínész viszont kapott benne szerepet,csak más szereplõt.
Pink Pearl 2013 júl. 18. - 15:40:16
(24/85)
Kedves Meggy100!

Anno az EZEL miatt is sokan írtunk, hogy NE CENZÚRÁZZÁK....mégse történt semmi....
Muszáj volt mellette nézni az eredeti török verziót is, mert az RTL klub által agyon vagdosott verzióból NEM lehetett érteni sok eseményt...

Nade az délután 5-kor volt leadva, amikor elõször adták (2 éve)....

De esti adásnál MIÉRT vagdosnak??? Pláne, hogy tényleg semmi durva nem volt benne....az 1. részt már megnéztem törökül....tényleg egy csomó jelenetet kihagytak.....

A Szulejmánt én nem nézem....elkezdtem...de abbahagytam....nem tetszett....Az EZEL óta egyik török sorozatot se néztem...csak belekukkantottam....mert azok olyan "szappanopera" stílusúak voltak....
Nem néztem egyiket sem....

De ez a "Hazugságok gyûrûjében"....elvileg érdekes lenne....ha nem bosszantaná az embert ez az agyon vagdosás :((

pfff :(((
meggy100 2013 júl. 18. - 15:31:21
(23/85)
Szerintem írni kéne a tv2-nek ez ügyben, hogy nme vagdossanak ki minden részbõl jeleneteket !!
Ha sokan teszik talán hatásos lesz a lázadás !!
Pink Pearl 2013 júl. 18. - 15:30:33
(22/85)
Tessék! Itt az 1.rész! Az eredeti török VÁGATLAN 1. rész, angol felirattal:

http://www.youtube.com/watch?v=-_X3rbRf1zQ
meggy100 2013 júl. 18. - 15:29:41
(21/85)
Én sem értem, hogy a tv2 miért vesz meg így egy sorozatot, hogy kivagdos minden részbõl jó sok jelenetet....mi ezzel a célja ???
Akkor minek veszi meg egyáltalán ??
A nézõket becsapják, érthetetlenné teszik a sorozatot, csak azért, hogy minél több reklámot leadjanak !!! Itt a reklám a lényeg nekik !!
Szemetek !!
Néztétek a Tiltott szerelmet ?? Onnan is kivágtak sok mindent, sõt a sorozat legvégét, az utolsó kulcsjelenetet egyszerûen levágták, mivel a reklám fontosabb volt, hogy beleférjen az adásidõbe mint a sorozat vége....
Csak a nézõk nagy felháborodására adták le mégegyszer az utolsó részt, de ekkor már az utolsó jelenettel együtt!!
Micsoda szemét társaság ez !!!!!
Bezzeg a dél-amerikai szapanoprákrat, amikre már a kutya sem kiváncsi azt nem nyirbálják meg végig leadják...
Azt hiszem így én is inkább a szulejmánnál maradok, ahogy gondolom más is !!!
Deszpina 2013 júl. 18. - 12:57:06
(20/85)
Tud valaki angol feliratos verziót?
Tündüs01 2013 júl. 18. - 12:56:09
(19/85)
Hol tudnám megnézni ? Linket kaphatnék ?
darcliz 2013 júl. 18. - 09:33:07
(18/85)
Teljesen egyet értek veled!!! Csak néztem mikor befejezték kb. 1 óra alatt az elsõ részt ... ezt a szemétséget!!!! Nem lesz nagy nézettsége, biztos ... ezt sajnálom, m nekem nagyon tetszik ...
1/10
rosendogavilan 2013 júl. 18. - 00:40:24 1/10
(17/85)
A TV2-t kéne megkérdezni ez ügyben mert egyáltalán nem volt benne durva rész csak szimplán lekopaszítottak. Ráadásul a sorozat nem is hosszú 25 Bölüm, Ezel(71), Ha felezték volna akkor 50 rész, szerda esténként 2, 6-7 hónapba telne mire le tudnák adni rendesen de így a fele lesz. Szerintem a nyári szüneti ûrt akarják kitölteni vele... Nem értem miért akarják minnél hamarabb leadni - A nézõk nem fogják érteni és ez által nem fogják nézni. Tuti bukás lesz ez így...
Pink Pearl 2013 júl. 18. - 00:20:05
(16/85)
Huhh ....tényleg igazad van...most kicsit belekukkantottam az eredetibe ...jajj :((

Pedig úgy megörültem, mert az EZEL óta (2 éve)nem néztem egyik török sorozatot sem! Egyik se tetszett, csak belekukkantottam pár percre némelyikbe....a Szulejmánt is abbahagytam nem tetszett!

De ez a "Hazugságok gyûrûjében" olyan érdekesnek tûnt...krimiszerû rejtélyes....

De úgy látom akkor ezt is úgy kell nézni mint az EZEL-t....vagyis nézni kell mellette a török verziót, hogy megértse az ember?!

De azt se értem MIÉRT vágták meg?! MI MIATT? Ebben is brutál jelenetek voltak?! Vagy miért?!

De most késõ este van és nem délután 5 óra mint az EZEL vetítése idején.....akkor meg?! Miért kellett a cenzúra?!
1/10
rosendogavilan 2013 júl. 18. - 00:08:29 1/10
(15/85)
Ugye az Ezelnél 1 Bölümöt megfeleztek és így lett 2 rész. De a tv2 nél A teljes 1 bölümöt ledarálták cirka 50 percben majd jött a második Bölüm az is hasonlóan röviden...
Pink Pearl 2013 júl. 18. - 00:04:54
(14/85)
Ja még azt elfelejtettem, hogy nekem is fura,hogy nem ugyanaz a szinkronhangja a fõszereplõ pasinak mint az EZELBEN....viszont az a hang szinkronizálta azt a mellékszereplõt aki vért adott az Ali nevû pasi feleségének....

De furcsa így :(
1/10
rosendogavilan 2013 júl. 18. - 00:04:46 1/10
(13/85)
Az eredeti rész 1óra 30 perc és ott van vége mikor a nõ a kamera felvételeit nézi. TV2 Version Mûsorújság szerint 65 Perc -15 . Azaz kb 50 perc az elsõ rész. Nem volt meg felezve egyszerûen eltüntettettek belõle pár jelenetet és kész... ez teljesen komoly. Nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=gtCstTAtugc
Pink Pearl 2013 júl. 18. - 00:00:46
(12/85)
Kedves Rosendogavilan!

Hogy érted,hogy "átírták"?! És, hogy érted az "50" percet?!
Több mint 2 óra volt! Igaz,hogy a reklámokkal együtt....de ha azt levonom az idõbõl, akkor is jóval több volt mint 50 perc.
Most lett vége pár perccel ezelõtt (23:50 körül)
Nem arról van szó, hogy te csak az elsõ félidõt nézted?!

Én arra gondoltam, hogy szokás szerint a magyarok kettévágták a részeket (mint anno az EZEL-nél) és ami magyar számozás szerint 2 rész, az az eredeti törökben 1 rész.
Vagy tévedek?! Ezúttal nem így volt?!


Ha tényleg kivagdostak belõle...én is kíváncsi lennék az eredetire! Hol lehet megnézni?
1/10
rosendogavilan 2013 júl. 17. - 23:58:58 1/10
(11/85)
A török verziót néztem meg... az eredetit... A magyar már mikor elkezdõdött sántított. Tudtam hogy valami itt nincs rendben ezért utánanéztem... Még az Ezelt se barmolták ennyire szét.
1/10
rosendogavilan 2013 júl. 17. - 23:56:09 1/10
(10/85)
Ezt tényleg nem hiszem el... ez eszméletlen. 2 részt adtak le a sorozatból. Együtt összesen 2 óra 50 perc kb, a TVKattú meg lazán csinált belõle 1óra 20-30 perces verziót. Ez most mire volt jó? Akkor minek vették meg ha nem akarják rendesen leadni... Kíváncsi vagyok mit fognak mondani ez ügyben a zsenik... Nem csoda hogy azt se tudtam hogy mi van...
southwind 2013 júl. 17. - 23:53:46
(9/85)
megvan magyarul a youtubeon? Szerintem én is feladom, mert így nagyon katyvasz
southwind 2013 júl. 17. - 23:46:55
(8/85)
hirtelen túl sok szereplõ, túl sok történet... kicsit lassabban bonthatná ki, mert a két részbõl semmi nem áll össze, nem csak a történettöredékek, de még az arcokat se voltam nagyon képes megjegyezni, meg hogy ki kinek a kicsodája...
1/10
rosendogavilan 2013 júl. 17. - 23:45:11 1/10
(7/85)
Na most telt be a pohár a kereskedelmi csatornákkal. Szánalmas amit csinálnak! Ezek normálisak? SON Bölüm 1 1:33:45 - TV2 Rendezésében - 50 Percre sikeredett! Leestem a székrõl mikor utánanéztem hogy gyakorlatilag átírták a sorozatot. Értelmetlen volt az egész, rengeteg rész hiányzott belõle. Nézzétek meg a youtube-on! Hülyének néznek minket! És mi az hogy nem Dányi Krisztián (cengiz) hangja? De azért ráosztottak valami mellékszerepet... Úristen... Erre nem találok szavakat. Ez felháborító! Még a fõcímet sem tudják rendesen leadni... Az össze vissza ugráló zenérõl ne is beszéljek, az eredetiben normálisan van a zene. Azt hittem egy értelmes jó sorozatot kapunk de a TVKáttú elcseszte... Gratulálok hozzá!
darcliz 2013 júl. 17. - 21:30:45
(6/85)
Érdekes sorozat, soha ilyet nem láttam még azelõtt ... Én neten nézen (bosnyák felirattal, akit érdekel megadhatom a linket) - a Balkánon sokkal elterjettebbek a török sorozatok (én Vajdaságban élek) és sokkal felkapottabbak, kedveltebbek is mint a spanyol szappanoperák. A magyar csatornák csak néhány éve kezdték vetíteni õket, de ahogy látom a spanyoloktól valahogy nem tágítanak ... pedig a nézõk sokkal jobban járnának valamennyivel több török sorozattal a képernyõn ...
Érdekes hangulata van a sorozatnak, minden megtalálható benne mint minden más ilyen fajta sorozatban, azzal a különbséggel, h van egy vezérfonal, ami sehogyan sem akar tisztázódni ... én most tartok a 16. résznél, de még mindig nem tudom, h miért is tûnt el a fõszereplõnõ férje ... azt hiszem, nem árulok el nagy titkot, hiszen mindenhol olvasható, h már az elsõ részben el fog tûnni ...
A zenéje szuper!!!
És még a magyarhangokra leszek nagyon kíváncsi ...