kriszti1 2008 márc. 17. - 17:31:14 Előzmény myatom
(11/71)
Nekem divx-ben van meg (számítógépen nézhetõ), angolul, angol felirattal. Magyarul, úgy tudom, még nem adták ki DVDn.
10/10
myatom 2007 okt. 20. - 19:01:57 10/10
(10/71)
Minden idõk egyik legzseniálisabb, akárhányszor nézhetõ filmje. Társaságban még jobb nézni, olyankor egy-egy poén után (amik sorjáznak rendesen), meg kell állítani a vetítést, hogy ki tudja röhögni magát az ember, kellõképpen.
Mind a szinkronos, mind az angol változat nagyon jó. Szinkronosnál Milton különösen nagyon jó (szerintem)
De! Az a tapasztalatom, hogy nagyon is rá kell érezni az ízére (akkor viszont már akár az elsõ perctõl élvezhetõ lesz)! Nagyon sokan mesélték baráti körömbõl, hogy elõszörre unalmas lapos filmnek látták. És ez azért lehet így, mert az olykor egyáltalán nem triviális poénokért sokszor 'le kell hajolni' / 'meg kell dolgozni érte' és ki kell élvezni. Ez nem olyan "habostorta-pofánvágós" film.
Végezetül ne felejtsük el, hogy remek társadalomkritika is a film, mind az amerikai - mondjuk így - életérzés, mind a multinacionális cégek visszáságainak kifigurázását illetõen (aki dolgozott ilyen helyen tudja mirõl beszélek).
Az elsõ 10-es értékelést én adtam, ha jól láttam! :o)
A port.hu-s összefoglaló is nagyon jó (már amennyire korlátai engedik)
Bár nem szokásom ilyet reklámozni, de mivel tudom, hogy nehezen hozzáférhetõ a film, jelzem, hogy a 'majomparádén' frissiben elérhetõ.

A Stallone-s Oscar is hatalmas bukás volt Amerikában. Itthon, meg Európában nagy siker. A fene érti ezeket az amerikaiakat. ;)
kriszti1 2007 aug. 03. - 21:35:32 Előzmény tanaris
(9/71)
Szia! Ide írjál, megbeszéljük: k.foldi@chello.hu
tanaris 2007 máj. 02. - 08:33:20 Előzmény kriszti1
(8/71)
Halálra keresem, se megvenni, se letölteni nem tudtam. Tudnál segíteni, hogy honnan lehet beszerezni? (torrentrõl, tõled :-) stb.)
kriszti1 2007 febr. 16. - 11:50:17
(7/71)
Beírtam az ebay-be, ott meg lehet venni DVD-n.
kriszti1 2007 febr. 16. - 11:48:25 Előzmény anonymus75
(6/71)
Nekem megvan Divx-ben.
10/10
anonymus75 2007 febr. 04. - 21:17:40 10/10
(5/71)
"Motek", azt hiszem idehaza egyszerûen még meg sem jelent DVD-n a film... leginkább csak VHS-en elérhetõ egy-egy tékában.

Annak ellenére, hogy bukás volt... egyszerûen fantasztikus film! Imádom. Hihetetlen, hogy Mike Judge (akire úgy tekintek, mint Kevin Smithre, zsenikre) nem csinált még több, hasonló indítatású mozit (bár a tavalyi 'Idiocracy'-t még nem láttam... nem tudom milyen film). Egyébiránt, aki 'Beavis and Butthead'-del is megbirkózott, annak minden megy! :)
motek 2007 febr. 04. - 16:00:56 Előzmény kriszti1
(4/71)
Szia

nagyon meg szeretnem nezni a filmet de sehol sem talom ahol meg lehetne vásárolni.
Tudnál legyszívess segíteni hol tudom megvásárolni a filmet?
Segítégdet elõre is köszönöm
Timke 2006 okt. 10. - 13:57:22
(3/71)
Ma egy egyetemi óra keretében kissé megvágva, de megnéztük ezt a filmet. Mondanom sem kell, mindenki fetrengett a röhögéstõl. Nagyon aranyos, célom teljességében is végignézni. :)
archan 2006 szept. 30. - 19:54:23
(2/71)
Hello mindenki!
ez egy nagyon eltalált film,nem tudom hányszor láttam már,de még mindig élvezem,rettenetesen jó film:D:D
kriszti1 2006 szept. 07. - 12:21:02
(1/71)
Az egyik kedvenc filmem. Fergeteges! :)