Mr Ewing 2015 okt. 11. - 18:16:30
(16/136)
Balázs már nekem is az agyamra megy, de akkor már inkább õ, mint Istenes Bence :D
De azt sem bántam volna, ha Dombóvári egyedül vinné a mûsort
1/10
brasil49 2015 okt. 11. - 17:49:44 1/10
(15/136)
borzalom a kezdés
Bigpapa 2015 okt. 11. - 16:28:07
(14/136)
Igen, pont,mint a csillag születik volt. Énekesek, táncosok, talán egy valami értéket képviselõ (komolyzenész,bûvész,mûvész), aki szerintem a második adásban kiesik,és esetleg egy két zenekar. És a döntõ két énekes közt lesz. Ahogy néztem a gumiasztalosokat, ha be is jutnak élõbe, õk is max 2 adást tudnak lekötni,mert nekem mondjuk ez,amit láttam pont elég volt. Magamban megtapsoltam õket,de ha többet nem látok ilyet, nem sírom tele a párnámat. :D :D
Amúgy a Balázs eddig is idegesített,de az, hogy non-stop õ van mindenhol,már a sírógörcs kerülget. Nem hiszem, hogy nincs más, aki mûsort tud vezetni,mert az ügyességi játék, ez, aztán a gyere át szombat este. Kíváncsi vagyok,mikor mond híreket Szellõ helyett?
Írtam a Horgasról egy privit!
Mr Ewing 2015 okt. 11. - 15:47:43 Előzmény Bigpapa
(13/136)
Pedig épp meg akartam jegyezni, hogy milyen szimpatikus nõ ez a Horgas Eszter azzal a Patríciával szemben... De ha úgy van, ahogy írtad, akkor már vissza is vontam :D
Amúgy már elõre látom, hogy az élõ show tele lesz középszerû énekesekkel, egy-két tánccsapattal, és aki valami mással próbálkozik, az már az elején ki fog hullani. :(
Bigpapa 2015 okt. 11. - 13:01:33
(12/136)
Egyetértek!

Néztem és igazából nem értettem,mi a ......... nézem még? :D Én nem értem,hogy gondolja valaki, hogy produkció az, ha szétbont egy pulykát, vagy megzabál egy üveget, vagy fekve nyom? A táncosokat sem értem, mert engem baromira untatnak. A vetkõzõ pasik úgy voltak.........,ahogy, a táncos lányok szépen mozogtak együtt,de egynek elment. Több adáson át ezt nézni, ki a rák akarja? Még meztelenül sem :D
Úgy gondolom, ide olyan produkció kell, amiben van még 8-10-15 nézhetõ alkalom is, tehát tud fejlõdni, mást, újat mutatni. Az biztos, hogy sok énekes lesz, így kis xfaktort kapunk. Én hiányolom az illuzionistákat, bûvészeket,akik elvarázsolnak és oválisra tátom a számat,mert nem tudom, hogy csinálja.
Ha jól láttam, a következõ adásban fellép Kollár Pista (Steve) is, aki már a 80-as években is electricboogie-t csinált. Az ilyet nem értem, minek újra elmenni, hiszen 30 éve van lehetõsége, hogy befusson,mégsem õ folyik a csapból.

A zsûriben egyedül Horgas veri ki nálam a biztosítékot,mert itt úgy tûnik fel,mint egy édes,kedves nõ, közben - sajna ismerem - egy .................. akit párszor a gyerekszobám megléte mentett meg attól, hogy fel ne rúgjam a ........... Arrogáns, kihanemén, és olyan irtózatosan tenyérbemászó a stílusa,hogy még a Dalai láma is
Nála lehetett volna jobbat is találni. Még St. Martin is jobb lenne, az is megfújja a hangszerét :D
Mr Ewing 2015 okt. 11. - 01:55:04
(11/136)
A mûsor eddig sokkal rosszabb, mint vártam.
Egyetlen értékelhetõ produkció volt a végén: a Supergirls nevû táncos csapat.
A többiek egyáltalán nem tetszettek, élen a chippendale fiúkkal, akik azért jutottak tovább mert a zsûri elcsöppent pár kockás has láttán.
Meg most azon kellene röhögnöm, hogy valaki megzabál egy poharat? Vagy azzal nevez be, hogy feldarabol egy pulykát? Ezt komolyan gondolták?
3/10
Semprini 2015 okt. 10. - 23:04:59 3/10
(10/136)
Háááát... ez sem lesz a kedvenc tehetségkutatóm, már látom. Amúgy a nagy újdonság-élmény elmaradt, hiszen ez tökugyanaz a formátum, mint a Csillag születik (eddig nem is látom igazán, miben különbözik tõle, sztem totál ugyanaz, az asztal közepén lévõ arany csengõgombot leszámítva). Ami új: a zsûri és persze maguk a produkciók.
A zsûri viszonylag konszolidált, de ha õszinte akarok lenni, nekem azért kicsit hiányzik belõle egy Puzsér-féle megmondóember (az utolsó Cs.Sz-t gyakorlatilag csak miatta volt érdemes nézni, nem a versenyzõk miatt).
Csuja Imre az egyik legjobb magyar (szinkron)színész, nyilván nincs ráutalva arra, hogy ilyen mûsorban zsûrizzen, de ha felkérték, miért ne? Laza, rokonszenves, ugyanakkor viszont nem mond mindenre igent. A másik három zsûritaggal már vannak bajaim. A két hölgy dekoratív ugyan, de kényszeredett mosolygásuk egy idõ után már irritáló, és nagyon látszik rajtuk, hogy mindenáron okosat akarnak mondani, de annyira nem sikerül. Nekem eddig Horgas Eszter a szimpatikusabb. A zsûri baloldali férfitagjának eddig még a nevét sem hallottam, és nem hiszem hogy érdemes lenne megjegyeznem. Na õt azonnal hazazavarnám, és jöjjön helyette Puzsér vagy Hajós!
A produkciók kb 3/4-e eddig a siralmas és a nézhetetlen közt foglal helyet, volt két tánccsoport akik jók voltak, aztán slussz. Jó, persze, tudom, ez a válogató, de ezek annyira rosszak voltak, hogy még röhögni se lehetett rajtuk, egyszerûen csak unalmasan, nézhetetlenül rosszak.
Kíváncsi leszek, a továbbiakban majd javul-e a színvonal, és hogy az a 30 produkció amely bekerül az élõshow-ba, az tényleg "olyan" lesz-e...
rina10 2015 okt. 10. - 21:39:06
(9/136)
Csalódás volt a mûsor, de van egy pozitívuma, hogy végre egy normális zsûrit sikerült összeverbuválni. Eddig azokat engedték tovább, akik tényleg jók voltak és az érzelmeik nem befolyásolják õket (pl nem engedték tovább a kislanyt, csak azért, mert jött egy megható sztorival.)
Vijola1 2015 okt. 10. - 21:22:40
(8/136)
Szerettem volna megnézni, de 20 perc után feladtam. Az idõ felében a nézõk reakcióit, de fõképp a zsûritagokat mutatták. Nem erre voltam kíváncsi. A szereplõket pedig furcsa szögbõl, egyhuzamban csupán 1-2 másodpercig mutatták. A csoportos produkciókat részletekben láthatjuk, egy-egy szereplõnek csak a felsõtestét figyelhetjük meg a rövid idõ alatt, amíg egyáltalán láthatjuk, hogy mi történik a színpadon. Hogy lehet egy produkciót úgy élvezni, hogy kapkodják a kamerát a zsûrire és vissza? Most mégis mi, vagy ki a lényeg?
bsand 2015 okt. 10. - 21:12:11
(7/136)
langyos, langyos, langyos. meleg meleg meleg... :)
bsand 2015 okt. 10. - 21:10:06
(6/136)
mennyire szánalmas ez a beszervezett hülyéket bemutató mûsor. most tényleg vannak akik égetiik magukat egy kis aprópénzért? az a párbeszéd is ami a "szünetben" volt és csuja mûvész úr nyomta a lecsós dumát, hát az még egy lapáttal rátett. dombi írta neki meg vajon?
köszönöm a szép szombat estét, most fél évig jöhet a konkurrens csatorna. nézze ezt a vackot, akinek nincs többre igénye!
-csengõzoli-- 2015 okt. 10. - 21:09:11
(5/136)
Dögunalmas ömlengõs és már megint a bulvár a lényeg,az árva kislány...
Pföj
1/10
wowow 2015 okt. 10. - 20:19:07 1/10 Előzmény Értetlenke
(4/136)
Nagyon úgy tünik.
1/10
Értetlenke 2015 okt. 10. - 15:41:37 1/10
(3/136)
Gondolom azért nem látsz híres mûvészeket mert õk jól meg tudnak abból amit csinálnak. És nem kell ilyen mocskokban meg reklámokban szerepelniük ahhoz hogy az emberek ismerjék õket. Ellenben a tehetségtelen ripacsoknak mindig muszáj elvállalniuk a tv szereplést és muszáj a címlapon virítaniuk mert különben nagyon hamar eltûnnének a süllyesztõben...
olahmiki1959 2015 okt. 10. - 15:04:49
(2/136)
Ki a franc az a Linczényi Márkó? Mit tett le eddig az asztalra?
Nem az lenne a természetes, hogy egy zsûriben országosan ismert, sõt, elismert mûvészek üljenek, akik a maguk területén megkérdõjelezhetetlen szaktekintélyek?
Tudom, - hiszen nem vagyok naiv -, hogy manapság más szempontok játszanak szerepet, és más tehetségkutató mûsorok is tele vannak nímandokkal, de azért mégis...
Az ember mindig reménykedik, hogy talán most más lesz kissé a felállás.
Még az is lehet, hogy ez az új gyerek, - aki eddig állítólag az underground mûvészvilágban mozgott -, egészen jól be fog válni, mint zsûritag.
Reménykedjünk...
1/10
Értetlenke 2015 szept. 28. - 13:31:17 1/10
(1/136)
És egy újabb szenny...