szoszó_k 2010 júl. 04. - 17:02:44
(32/132)
***moderálva*** mégis mit hittetek, mikor elkezdtétek nézni ezt a filmet? hogy majd melegeket ölnek benne és így fog a melegekrõl szólni? egyáltalán minek kezdtek el ilyen filmeket nézni? ***moderálva***, a "mifélénk" nem toleráns meg széles látókörû, hanem egyszerûen ember, amit ti nem mondhattok el magatokról...

akik ilyeneket írnak, hogy csalódtak jim carrey-ben meg ewan mcgregor-ban... emberek... az agyi szintetek egy 8 évesével sem ér fel. hogy lehettek ennyire ostobák? nem tetszett a film, oké. de nem fogjátok fel, hogy mekkora az erkölcsi fölénye ennek az alkotásnak mondjuk az ace venturával szemben (ami mellesleg az egyik kedvenc filmem nekem is)??? nem, mert ennyire nem tudtok túllépni a satu agyatokon. mellesleg nem akarok senkit elkeseríteni, ha eddig nem tudta volna, mcgregor a moulin rouge-ban egy prostituáltba lesz szerelmes, aki rakás lóvéért válogatás nélkül lefekszik mindenféle undorító férfival. nem értem, hogy ez mennyivel szebb történet. mellesleg a phillip morris-ban a moulin rouge-os cristian szerepét kb jim carrey tölti be.

azoknak, akik normális emberek és érdekli õket a film: mindenképp érdemes megnézni, abszolút ízléses, semmi undorító nincs benne, carrey és mcgregor zseniális munkát végeznek, öröm nézni õket, továbbá a történet színültig van fekete humorral, ez a steve russel nagyon vicces figura lehet... :) önéletrajzi könyvébõl készült a film.

SPOLIER: számomra még megdöbbentõbb ezután a film után, hogy mennyire el van cseszve a jogi rendszer, ha gyilkosok, erõszaktevõk vagy esetleg pont ilyen homofób, meleggyilkos állatok szabadon fickándozhatnak, ahelyett, hogy õk rohadnának magánzárkában életük végéig...
balazs456 2010 jún. 30. - 18:59:13
(31/132)
Arra kíváncsi lennék hányan vannak 1-1 vetítésen a nézõtéren
offtopic
Charles Foster Kane 2010 jún. 30. - 14:06:32 Előzmény magicvoice
(30/132)
WoW. Jim C. a fiad?? :O Tudsz nekem autogramot szerezni?
1/10
magicvoice 2010 jún. 26. - 10:57:27 1/10 Előzmény Tabaqui
(29/132)
Ha a saját fiadat (ha egyáltalán eljutsz odáig) látod ölelkezni egy másik fiúval, az majd felnyitja azt a szivárványszínû, széles látókörû, multikulti szemedet. Addig is ítélkezz a "prûd, homofób beszûkült magyar látásmód"-úakon, mert biztosan õk látják rosszul a dolgokat.
10/10
cirkofilm 2010 jún. 21. - 15:11:29 10/10
(28/132)
Július 8-tól játszák a mozik.
babrafax 2010 jún. 17. - 13:21:02 Előzmény ToLeo
(27/132)
Bocs,szimpatizáns de egyelõre a heterók vannak többségben akik ugyan úgy szabadon véleményt nyilváníthatnak és fognak is.Örülök hogy szeptember 4-én lesz büszke heterók napja!A filmrõl meg továbbra is fenntartom a véleményem!A zenéje tényleg jó.

Üdv.
10/10
ToLeo 2010 jún. 14. - 17:40:35 10/10 Előzmény babrafax
(26/132)
Nem hinném, hogy undorítóra sikerült volna ez a film. Nekem tetszett, mondjuk én szimpatizáns vagyok, szóval bajom nem lehet a melegekkel. Aki tudja, hogy nem nagyon van oda az ilyen témájú filmekért, az vagy ne nézze meg, vagy ha megnézte, a véleményét tartsa meg magának.
10/10
Ilona87 2010 jún. 13. - 14:29:41 10/10
(25/132)
Köpködõk!
Tegnap én is megnéztem, szerintem az egyetlen vagyok aki 10 ponttal szavazott. Szerintem hatalmas! Nagyon jó poénok, nagyon jó sztori (ugye az élet írja a legjobb történeteket), lehengerlõ színészi játék. Elolvastam a hozzászólásaitokat és nagyon féltem, hogy mindkét kedvenc színészembõl kiábrándulok, de nem így lett. Sõt!!! Voltak benne olyan jelenetek, amiknél húztam a számat, nekem sem jön be, ha két pasit látok smárolni, de egyáltalán nem voltak ezek eltúlozva, mint pl. a Túl a barátságon-ban. Mondjuk ahhoz (szerintem) Jim Carrey meg Ewan McGregor sem adta volna a nevét, arcát, stb... :) Ja, és a zenéje is nagyon nagy! Bátran ajánlom mindenkinek!!!
babrafax 2010 jún. 11. - 15:50:46 Előzmény Tabaqui
(24/132)
Akkor keres magadnak homoföldet!A film messze van a vígjátéktól,inkább a gusztustalan kategóriát képviseli.Ja és nem vagyok homofob,de ez a film. . .!Az örült nõk ketrece az vígjáték,többször is nézhetõ és nem a provokatív megjelenítésre épít mint ez a förmedvény.
nikixnicol 2010 jún. 10. - 14:42:10
(23/132)
Nem tudja valaki, hogy hol lehet megnézni a neten, vagy h honnan lehet letölteni magyarul (ingyen)?
10/10
Erna Szabina 2010 jún. 09. - 09:33:44 10/10
(22/132)
Én már megnéztem :P nekem tetszett. Ewan pedig rettentõen édes. :)
MiaLarge 2010 jún. 08. - 20:12:12
(21/132)
Az ilyen témájú filmeket sok-sok vita elõzi meg,ami a megnézése után folyatódik.
Nekem nincs bajom a melegekkel és biztos vagyok benne,hogy Jim C. ismét hozza a formáját.
Már lesem a torrent oldalakat,hogy le tudjam tölteni.:)
7/10
Tabaqui 2010 jún. 08. - 02:16:16 7/10
(20/132)
Látatlanban fogadni mertem volna, hogy a kommentek jó része a prûd, homofób beszûkült magyar látásmód terméke lesz.
Nem tévedtem.
1/10
magicvoice 2010 jún. 02. - 19:33:19 1/10
(19/132)
Nincs más témája a filmiparnak? Én konkrétan elhánytam magam annál a hátulról izélõs jelenetnél, és ott is hagytam. Jim Carrey miatt kezdtem el nézni, és nem tudtam, mi vár rám, borzasztó látvány volt. Jóérzésû embernek nem ajánlom, hogy megnézze.
10/10
Erna Szabina 2010 máj. 28. - 20:01:26 10/10 Előzmény metakovasav
(18/132)
Hát igen, megértem én :) Nem mindenki néz meg könnyû szívvel egy ilyen filmet.. Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem ez a 2 színész játszana benne, valószínûleg rá sem találtam volna.. és emiatt ugye meg sem nézném. :P
Amúgy igen.. amiben eddig McGregor játszott az nem vígjáték volt, ilyen mûfajban valóban furcsább szerintem is. Talán nem a legjobb ötlet.. de ha igaztörténeten alapszik, akkor az azért enyhít valamelyest a körülményeken. :)
Kíváncsi vagyok mikor játszák, hogy mikor lesz elérhetõ végre nálunk is.. Maximum elfordítot a fejed, ha sejthetõ, hogy mi lesz a következõ jelenetben. :P
10/10
Erna Szabina 2010 máj. 28. - 20:00:35 10/10 Előzmény metakovasav
(17/132)
Hát igen, megértem én :) Nem mindenki néz meg könnyû szívvel egy ilyen filmet.. Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem ez a 2 színész játszana benne, valószínûleg rá sem találtam volna.. és emiatt ugye meg sem nézném. :P
Amúgy igen.. amiben eddig McGregor játszott az nem vígjáték volt, ilyen mûfajban valóban furcsább szerintem is. Talán nem a legjobb ötlet.. de ha igaztörténeten alapszik, akkor az azért enyhít valamelyest a körülményeken. :)
Kíváncsi vagyok mikor játszák, hogy mikor lesz elérhetõ végre nálunk is.. Maximum elfordítot a fejed, ha sejthetõ, hogy mi lesz a következõ jelenetben. :P
metakovasav 2010 máj. 24. - 21:14:14 Előzmény Erna Szabina
(16/132)
teljesen igazad van, ezért írtam, hogy lehet elfogult vagyok. :) valóban azokat a mcgregor filmeket nem láttam, de....ne haragudjatok, tényleg nem a színészi teljesítményét minõsítem ezzel, csak...ezt a filmet valsz nehezen fogadom be, ha meg sem nézem, akkor nem is fogom befogadni.
Jim Carrey-t pedig láttam a makulátlan elme örök ragyogásában meg a 23-as számban is, ahol valóban zseni, de ezt a filmet nem tartom oylan komolynak, mint az elõbbieket, és én azért nem csinálnék vígjáték a homoszexualitásból, még ha a színészek zseniálisak, és a két kedvencem a fõszereplõ.
de mindenesetre azért meggyõztél, hoyg nézzem meg a filmet...de azért félek tõle nagyon!
10/10
Erna Szabina 2010 máj. 18. - 02:01:37 10/10 Előzmény metakovasav
(15/132)
Hát, ha Neked emiatt a szerep miatt csalódnod kellett Ewan McGregor-ban, akkor nyilván nem láttad Tõle a The Pillow book, a Velvet Goldmine címû filmeket, amikben már játszott ilyesmit. :) Ezeket ismerve nem olyan megdöbbentõ egy ilyen szerep elvállalása Tõle, szerintem. :) Nekem továbbra is az egyik kedvenc színészem lesz.
Jim Carrey pedig.. az örök favorit. :P A Maszk után pedig már voltak sokkal jobb filmjei is.. szerintem külön gyöngyszem volt az Egy makulátlan elme örök ragyogása és a 23-as szám is, pont amiatt, mert teljesen más mûfajú filmek, mint amiket megszokhattunk Tõle. :)

Én még nem láttam az I love you Phillip Morris-t, de már várom.. biztos tetszeni fog. :)
metakovasav 2010 máj. 16. - 21:39:19
(14/132)
én ...kiborultam!!! Jim Carrey-t az oylan filmjeiért imádTAM, mint az ace ventura, vagy a hantaboy, de EZ???!!! ewan mcgregor pedig a moulin rouge óta a szerelmem!
Most duplán csalódtam.
az elõzetesbõl ítélve ez nem valami komoly film, úgy hiszem. ha már buzikról szól a film, akkor az legyen már komoly, könyörgöm! nekem semmi bajom a mássággal, csak ne elõttem csinálják, és ha már egy film arórl szó, hogy valaki buzi, akkor meg en hüyléskedjék már el, mitn ahogy az elõzetes szerint ez jim teszi.
ha buzikról van szó, mindig a Teljes napfogyatkozás címû film jut az eszembe. abban nem hülyéskedik ezt el. Vagy a túl a barátságon.
nem akarom megnézni a filmet, sorry, ah elfogult vagyok vagy nem vagyok eléggé fogékony, de ...valahogy teljesen kiborító nekem ez a film és az elõzetese.
Rahel 2010 máj. 16. - 19:28:20
(13/132)
-A megtörtént eseten alapuló filmben, Jim Carrey egy Steven Russell nevû fickót játszik, aki bár korábban példás életet élõ családapa volt, egy autóbaleset után ráébred, hogy valójában meleg!
-Szélhámosnak áll, mert mindent meg akar venni, ami csak pénzért kapható.
-Aztán elkapják és irány a börtön, ahol megtalálja az igazi szerelmét, Phillip Morrist!
-Õt Ewan McGregor játsza!
-Megnéztem a trailerét, de nem tetszett!
-Szerintem Jim Carrynek nem kellet volna elvállalnia ezt a szerepet!:((
-Róla mindenkinek a Maszk jut eszébe, de késõbb már a meleg Steven Russell fog!!:((