Téma: Igazgyöngy

Cameron007 2014 szept. 10. - 09:07:13
(2254/2414)
Végigszenvedem még ezt a pár részt, de ritkán csesznek el így sorozatokat.

Értem én, hogy a már kiírt szereplõket nem írhatják be a történetbe, de akkor is, nehogy már pl. egy apa ne rohanjon a haldokló fiához, és nem jó magyarázat az, hogy nem mondták el neki, hogy milyen állapotban van, hogy ne aggódjon, mert elteltek hetek, nem jutott eszébe egyszer sem felhívni a gyerekét??, és akkor mindjárt gyanus lenne neki, hogy miért is nem tud vele sosem beszélni..

Aztán Mehmet Fikri, komolyan nem értem miért nem halasztották inkább meg, mert ez az eltûnés szembeköpése a karakternek. (Nem tudom, talán a színész nagyon beteg volt, és azért írták ki, és nem akarták a karakterét meghalasztani valamiféle babonából?? )

Ez a Dilruba nem semmi nõszemély, semmi szégyenérzet, becsület nincs benne.
Cameron007 2014 szept. 10. - 08:57:33
(2253/2414)
Na ja, idegesítõen tökéletes, de én még mindig azon a leletösszetépésen rágódom, mit számít, ha átadok a férjemnek egy kis fertõzést, amibe simán belehalhat, mert olyan állapotban van, akkor is odaadom neki a vesém. Szerintem olyan ostoba, hogy ha nem lett volna alkalmas donornak, még azt a papírt is meghamisította volna, csakhogy vesét adhasson.
9/10
napraforgó 2014 szept. 10. - 08:51:37 9/10
(2252/2414)
Nem tudom nekem nem volt ilyen tapasztalatom.
De szerintem már egy éves koron túl nem annyira fontos a szoptatás, akkor már gyakorlatilag felnõtt kaját is ehet a gyerek.
Amúgy csodálkoztam is, hogy annyi visontagság, megpróbáltatás ellenére Gyöngynek nem apadt el még a teje? Már több, mint egy hónapja a kórházban él, jószerével csak aludni jár haza, azt is csak néha.
Azt én is tudom, hogy a stressztõl nagyon is elapadhat a tej, olyan nincs, hogy egy anyuka, aki agyonaggódja magát, azért szépen szoptat, meg feji a tejét, hogy legyen a gyereknek... Ez nekem nagyon is hiteltelen.
Ennyi erõvel Bahar, meg Pinár is szoptatgathatna még, az õ gyerekük is épp csak néhány héttel idõsebb Gyöngyénél.
Na igen, csakhogy ebben a filmben Gyöngy a minta, az etalon, a férfiakat messzemenõen tisztelõ asszony, aki ugyanakkor eléggé modern is, elvégre van saját hivatása is, habár ezzel is a hozzátartozó férfit segíti(!!!). Mindemellett jó anya, sõt csodálatos, aki imádja a gyerekét, még 2 évesen is szoptatja, de persze nem lóg rajta, a gondozását átengedi a dadának. Tiszteli férje felmenõit, mint a sajátját, uralkodik magán a megpróbáltatások idején, stb, stb. Odafigyel a barátaira (persze csak a nõnemûekre), segíti, támogatja õket, stb.
Egyszóval csaknem tökéletes. Épp csak szobrot nem emeltek neki.
Én meg kezdek tõle kiütést kapni. Már agyamra megy a fene nagy tökéletessége.
malvinkicska 2014 szept. 10. - 07:23:59
(2251/2414)
Az utolsó hét elég drámaira sikeredett ez sok kórházból egy kicsit, lehetett volna jobb ötlete aki írta, az utóbbi idõben csak sírnak és nyavalyognak, kissé elrontották a végét. Baharnak valóban az apja jelentkezett, de az nem fogadja el, különben számított rá az apa. Az a szemét K zsarolja B-t gondolom mikor beszélgettek M kiiktatásáról nem gondolta végig az a forró, fejû B mire képes K. Bilur már menne , de D még mindig nyeregben érzi magát õ F felesége, csak az teheti ki a villából, aki ide hozta. S kikattant vagy mi lett vele halottnak véli a fiát, az egész szereplõ gárda depis hangulatban van. Orhán nagyon szép számot énekelt most is, nagyon szép hangja van érzelemmel tele.
9/10
napraforgó 2014 szept. 10. - 06:27:19 9/10
(2250/2414)
Gy kétségbeesetten kéri m-t, hogy térjen vissza hozzá. m megfogja a kezét!. most már rendben lesz minden, véli a család, de az orvosok rohangálni kezdenek. a kérdésre, hogy mi történt, közlik, m kómába esett! Megint jön a várakozás a folyosón. berk kávét hoz nekik. orvoscsoport vonul M kórtermébe, de nem mondanak semmit. Seref nem birja tovább, haza akr menni. Pinár kéri, várja meg, míg kijön az orvos. Onurék hazaviszik srefet. Az orvos azt mondja, sajnos m feladni látszik. Most tartsanak ki.
gökhánt felhívja a dada a kis yigittel valami gond van, csak sír. baharék hazamennek, a kocsiban B sürgetné G-t, aki azt mondja, egészben akar hazaérni. Gökhán Foatról akarna beszélni baharral, valóban õ lehet az apja? B hallani sem akar róla.
Berk gyönggyel beszél, kéri higyje el, hogy semmi köze ehhez. Gy megnyugtataja, nem vádolják. Berk el van keseredve, de, még a nõvére is õt hibáztatja.
Seref Szehert utasítja, tegye ki Mehmet egyik ciõjét az ajtó elé. Szeher elborzad, mehmet úr meghalt? pinár erõsködik, nem halt meg, nem is fog.
Bilúr nyaggatja az anyját, menjenek el innen, a "sadoglu-álomnak" vége! Dilruba nem akar elmenni, õ megvárja a férjét! Bilúr kenantól fél, ezért joobb lenne elmenni.
Orhán hazahozta Rukiyét, rögtön a kórházba vitte, ahol megfigyelésre benntartzották. De a nõ már jól van, remélik, hamarost hazaengedik.
gy mehmethez beszél, szorítsd meg a kezem, ahogy egyszer már megtetted! de nincs változás.
9/10
napraforgó 2014 szept. 10. - 06:09:41 9/10
(2249/2414)
Seref a szobájában a fia régi babaholmijait, fényképeit nézegeti. Közben M fekszik a kórházi ágyon, szól a szomorú dal...
Berk fel-alá járkál a szobájában. Didem már a szüleinél épp kicsomagol. Dilruba is virraszt, bilúr az ölében alszik. Kenan elgondolkodva bámul a börtönben.
Bahar is a családi fényképeket nézegeti, a nagyapáról, mehmetrõl, és a többiekrõl.
gy az orvosnál, kérdi, hogy a balesetes fiú családja meghozta-e már a döntést? a válasz nemleges.
Berk kenánnál, kenan nekiesik, belerángatsz, aztán meg letagadod? Majd megfenyegeti, hogy megvádolja, hogy õ volt a felbújtó. B megdöbben. Kenan erre azt mondja, õ mindent magára vállal, ha b tisztességesen gondoskodik a családjáról, amíg õ benn lesz. Berk megígéri. Azt mondja, soha többé ne lássa, ne halljon róla.
bahar Gökhánt hívja, kéri menjen vele, mert egy férfi napok óta hivogatja. Most találkoznak egy étteremben, jöjjön oda õ is. találkoznak a férfival. A pasi bemutatkozik Foat akárminek hívják. Majd elmondja, hogy õ Bahar apja. bahar elutasítóan viselkedik vele. el is szalad, otthagyja a férfit.
Gy még mindig az orvost kérdezgeti, aki azt mondja, hogy ha a fiú szülei nem adják a beleegyezésüket, õ még mindig ott van, a felkészítése jól halad. Késõbb az orvos közli, hogy most már felébresztik Mehmetet, de nincs rá garancia, hogy magához is tér. A család odacsõdül, Seref megint sír, hisztizik, Pinár csitítgatja, Onur bizakodik, gy is. Bahar berket kérdezi, látod, mit tettél? Berk visszautasítja, õ nem tett semmit. Mindenki várakozik, a gyógyszerek adagolását megszüntették, most már M bármikor magához térhet. Várnak, várnak és bizakodnak.
Seref türelmetlenkedik.
gy szeretne bemenni hozzá, talán a hangjára magához térne.... Bahar is elveszíti a türelmét, sírni kezd. Gökhán biztatja, vígasztalja.
A család egyre kétségbeesettebb, mert m csak nem tér magához, ahogy várták.
9/10
napraforgó 2014 szept. 10. - 05:49:51 9/10
(2248/2414)
09.10.
A dada beviszi Angyalt a kórházba Gy-höz, aki megszoptatja. Aysa azt mondja, a kicsi már elég nagy, abbahagyhatná a szoptatást. Gy azt mondja 2 éves koráig szoptatni akarja. A dada erre: erõs gyógyszereket kapsz, az átmegy az anyatejbe. gy megnyugtatja, megkérdezte az orvost, és az nem árt a babának. (??? komoly antibiotikumok, jajajj...)
Seref sírva mondja Baharnak a telefonba, hogy kenan ál a támadás mögött.
kenan vall a rendõrségen, õ sem akarta ezt így, csak rá akart ijeszteni M-re, mert megalázta a család elõtt. A rendõrök tovább faggatják, valakit sejtenek az ügy mögött. kenan erõsködik, nem volt senki mögötte.
Onur nekimegy berknek, na, megvan a haverod! berk szabadkozik, nem õ áll az ügy mögött, õ sosem tenne ilyet!
Onur elmondja gy-nek és pinárnak, hogy elfogták Kenánt, õ állt a támadás mögött, be is vallotta. Seref is befut, õ is tajtékzik, kiirtja ezt az aljas családot, a vén tehénnel bezárólag. Tajtékzanak, Onur nyugtatja a nõket.
Kenan az ügyvédjével beszél, kéri, hogy hozza be hozzá berket, de úgy, hogy a családja ne tudja meg.
A kórházi folyosón a balesetet szenvedett motoros fiú anyja búslaakodik. Odaül mellé Seref, együttérzését fejezi ki. a nõ a gyerekérõl beszél, koraszülött volt, de csoda történt és megmaradt, most meg... Seref is sír, õ is a haldokló fiát siratja. majd arra kéri, hogy a nõ a fia szerveivel mentse meg az õ fiát. A nõ elutasítja, mindketten sírnak.
Mutatják a kórházi ágyon mehmetet és a fiút is, közben szomorú ének szól.
9/10
napraforgó 2014 szept. 10. - 05:49:40 9/10
(2247/2414)
09.10.
A dada beviszi Angyalt a kórházba Gy-höz, aki megszoptatja. Aysa azt mondja, a kicsi már elég nagy, abbahagyhatná a szoptatást. Gy azt mondja 2 éves koráig szoptatni akarja. A dada erre: erõs gyógyszereket kapsz, az átmegy az anyatejbe. gy megnyugtatja, megkérdezte az orvost, és az nem árt a babának. (??? komoly antibiotikumok, jajajj...)
Seref sírva mondja Baharnak a telefonba, hogy kenan ál a támadás mögött.
kenan vall a rendõrségen, õ sem akarta ezt így, csak rá akart ijeszteni M-re, mert megalázta a család elõtt. A rendõrök tovább faggatják, valakit sejtenek az ügy mögött. kenan erõsködik, nem volt senki mögötte.
Onur nekimegy berknek, na, megvan a haverod! berk szabadkozik, nem õ áll az ügy mögött, õ sosem tenne ilyet!
Onur elmondja gy-nek és pinárnak, hogy elfogták Kenánt, õ állt a támadás mögött, be is vallotta. Seref is befut, õ is tajtékzik, kiirtja ezt az aljas családot, a vén tehénnel bezárólag. Tajtékzanak, Onur nyugtatja a nõket.
Kenan az ügyvédjével beszél, kéri, hogy hozza be hozzá berket, de úgy, hogy a családja ne tudja meg.
A kórházi folyosón a balesetet szenvedett motoros fiú anyja búslaakodik. Odaül mellé Seref, együttérzését fejezi ki. a nõ a gyerekérõl beszél, koraszülött volt, de csoda történt és megmaradt, most meg... Seref is sír, õ is a haldokló fiát siratja. majd arra kéri, hogy a nõ a fia szerveivel mentse meg az õ fiát. A nõ elutasítja, mindketten sírnak.
Mutatják a kórházi ágyon mehmetet és a fiút is, közben szomorú ének szól.
Darkrose 2014 szept. 09. - 23:32:38
(2246/2414)
Én nem értem hogy gondolták, hogy az utolsó részek egy kórházban játszódnak...Nagyon kezd már lehangoló lenni az egész, a mai részben balesetet szenvedõ kissrác története is nagyon szomorú, de gondolom ez is valami példázat akar lenni a szervdonorság mellett.
Egyébként így a végére valóban elszaporodtak a logikátlan szálak, de úgy látom ezt ti is észrevettétek, és titeket is zavar.
Csak néhány:
1. Mehmet Fikri, a nagyapák szobra eltûnik mint a kámfor, és magasról tesz arra, hogy haldoklik az unokája. Ez egyáltalán nem illik a korábban kialakított jelleméhez.
2. Orhán össze-vissza mászkál a kórházban, mint a Bolygó Hollandi, miközben a feleségét elrabolta az eszelõs családja, és még akkor sem igazán izgatja a dolog, amikor Rukiye maga hívja fel, hogy menjen már érte, Pinárnak kell gyõzködnie...Pedig mi a fenét tud tenni? Semmit...
3. Azért egy kicsit megtudakolhatták volna, hogy hogyan is mennek a dolgok, mielõtt Gyöngy orvosának a szájába adták a hülyeségeket: méghogy 20 nap kell egy húgyúti fertõzés kikezeléséhez? Egy kõkemény kezelés 2 hét alatt képes teljesen megszüntetni a fertõzést, az ha jól számolom max. 14 nap...
9/10
napraforgó 2014 szept. 09. - 14:36:07 9/10
(2245/2414)
Akkor úgy lesz, ahogy gondoltam. A baba apát jelent (lásd Gül baba = rózsák atyja), a dede nagyszülõket.
Arra tippelek, hogy Bahar anyját mégsem erõszakolták meg, csak elhagyta a szerelmét, hogy férjhezmenjen a szülei által kiválasztott gazdag férfihoz. A gyereket meg a férj nyakába varrta. Aztán amikor férjuram rájött, hogy nem az övé a kislány, hát nemi erõszakkal magyarázta a dolgokat. Azt nyilván nem akarta megmondani, hogy mással volt szerelmi viszonya.
No, majd meglátjuk, már csak egy hét, és vége lesz!
9/10
napraforgó 2014 szept. 09. - 12:42:54 9/10
(2244/2414)
Én nem láttam. Az a 2x 5 perc, amit belenéztem a török 74-es bölümbe, meg a végén valamelyikbe, az nem jelent azt, hogy tisztában vagyok mindennel. Leginkább a te spoilereidbõl élek és következtetek...
malvinkicska 2014 szept. 09. - 12:19:21
(2243/2414)
Ez eddig elkerülte a figyelmem, teljesen igazad lehet, épp ez kell most még neki, aztán majd ha, megtudja a kedves tesója is benne van az Kenan ügyben, azért lesznek itt még a végére is érdekes meglepõ dolgok.
9/10
napraforgó 2014 szept. 09. - 12:14:17 9/10
(2242/2414)
Bahar asszisztensnõje mondott valamit, ami megragadt az agyamban. Azt mondta, hogy a férfi idõsebb, akár az apja is lehetne a kisasszonynak. Mi van, ha tényleg az apja? Ha annak a pasinak valahogyan a tudomására jutott, hogy az a nõ, akit megerõszakolt (vagy lehet, hogy nem is volt az annyira erõszak...) terhes lett és gyanítja, hogy õ az apa? És most meg akar bizonyosodni???
Persze lehet egész más is a háttérben, de annyira baharral, és csak vele akar tárgyalni. Ha õ valami szemtanúja lenne a mehmet elleni merénylettel, akkor akármelyik családtag jó lenne neki....
malvinkicska 2014 szept. 09. - 09:05:49
(2241/2414)
A Bahart keresõ ember még mindig nem tudta elérni, nem tudom miért nem szán rá néhány percet B biztos valami fontosat akar, ha ennyit keresi.
9/10
napraforgó 2014 szept. 09. - 08:28:48 9/10
(2240/2414)
Hát igen, hiába tépte össze a leletet Gyöngy, ma a számítógépek világában.... annyi példányt nyomtatnak utána, amennyit csak akarnak. Szóval azért az orvos azért tudta, hogy hugyúti fertõzése van, de ez egy olyan banális dolog, minden második nõ átesik rajta élete során többször is, elég egy kis felfázás hozzá. Ez kezelhetõ, kezelni is kell (bár enyhébb esetben magától is elmúlik). De az biztos, hogy egy mûtétnél azért figyelembe kell venni, nyilván nem akarják átvinni egy legyengült szervezetre a fertõzést.

Annak örülök, hogy Kenant azért lefülelték, õ megérdemelte. Bár az igaz, hogy õ késelésre valóban nem adott utasítást, csak a verésre, a két felbérelt pasi egyike volt olyan vérszomjas, aztán meg belevitte a társát is.
De ettõl Dilruba még mindig a villában marad, mert ugye õt onnan csak a férje küldheti el... Seref nyilván minden eszközt bevet majd a kiutálására... Bilúrnak meg a két kölykének megmarad a kis ház, amit Mehmettõl kaptak, na de mibõl fognak megélni? mert Bilúr sem mutat semmi affinitást a munkához...
malvinkicska 2014 szept. 09. - 08:15:38
(2239/2414)
Ma szerencsére magyarul ment a sorozat, D még biztos magába nem akar elmenni a villából, még magánnyomozót fogad, hogy keresse F-t, K megtudja lesittelték a két rossz arcút. Gy továbbra is M betegágya mellett van állandóan beszél, hogy meg fog gyógyulni. Közben egy fiatal gyerek súlyos motor balesetet szenved, gépeken tartják életben, jó lenne a veséje M-nek, de a szülõk nem egyeznek bele, õk nem akarják gyermeküket feldaraboltatni, igen a szülõi szeretett határtalan. O továbbra is nyomoz K-után, egyszer majdnem sikerült neki elkapni de az a szemet meglógott. Közben Berknek is tudomására hozza tudja õ is benne van, az M ellen elkövetett gyilkossági kísérletben. B és D végleg szakítanak a hazugság miatt, többet nem bízik B meg benne. Bahar és G beszélgetnek, hiába könyörög G B még, mindig hajthatatlan, nem akarnak zöld ágra vergõdni. Az a nagyon képzett orvos miket beszél az antibiotikum kúra 5 nap szokott lenni, ha nem használ, akkor másikat kell elkezdeni, de ez ritkán fordul elõ, ez egy kissé mondva csinált. Az nagy volt mikor minden ékszertõl megfosztotta K D-t és Bilurt de hála az égnek vesztébe rohant mert még is elkapták. Az most vajon miket fog beszélni a rendõrségen, mert tett rá célzást kitálal, nagyon várom. Ez most a sírás hete eddig nem sírtak ennyit, mint mostanság.
9/10
napraforgó 2014 szept. 09. - 08:13:52 9/10
(2238/2414)
Remélem, hogy ma is korán fölteszik, dacára, hogy nem törökül adták...

Bevallom, hogy tegnap, mikor elkezdõdött törökül az egész, én még az elsõ percben gyorsan írtam egy e-mailt a port.hu-nak, az itt jobbra megadott lehetõségen, abban a reményben, hogy intézkednek a Viasat felé, hogy gyorsan állítsák le a török nyelvû sugárzást.
Azt hiszem, hogyha valóban néhány perc török nyelvû sugárzás után vagy leállítják, vagy símán átállítják magyar nyelvûre (nem ismerem a tchnikai lehetõségeket), de nem tették meg.
Csak annyi volt a reakció, hogy a sugárzással egyidõben a Viasat playre föltették magyarul. Én azt hisezm, ha a mûsorban lett volna pár perc csúszás emiatt, nem lett volna olyan katasztrofális, máskor is csúszik néha a mûsor. Azt egy percig sem hittem, hogy emiatt mondjuk kivesznek egy reklámblokkot...
Persze az nem biztos, hogy hiába tették föl a viasat playre, Mari néni Kukutyinban, akinek nincs internetje, meg ha lenne is, nem tudná kezelni, biztos nem tudja megnézni. Neki a tegnapi török nyelvû epizód után kicsit fura lesz képbe jönni, hogy mi a fene is volt is itt közben?

Én eddig szerettem a Viasat3-t, de úgy látom, hogy a középmezõnybõl kezd lecsúszni a harmadrangú csatornák közé. Amúgy az érdekelne, hogy mennyire "dícsérik" meg a hibázó munkatársat....
10/10
édesmaya 2014 szept. 09. - 07:49:51 10/10
(2237/2414)
Sziasztok, szép reggelt!

Napraforgó hálás köszönet a részletes leírásért. Én nem tudtam felkelni korán, de alig várom, hogy megnézzem a mai részt. Nagyon jó lehetett, fordulatos. Jó hogy Kenan végre lebukik. Márcsak Dilruba nyanyának kellene eltûnnie, meg persze a kedves lányának pereputtyával együtt.
Hoztam a faceról egy szuper fotót Gyöngyrõl és Mehmetrõl. Nekem ez a haja tetszett a legjobban Gyöngynek.
9/10
napraforgó 2014 szept. 09. - 06:30:17 9/10
(2236/2414)
kenan egy parkban alszik, mint egy hajléktalan. hajnalban fázva ébred. És még a pénze sincs meg, éjszaka nyilván ellopták.
A nyomozó bilúrt faggatja, A férjét keresgetik. bilúr nem tudja, hová lett.
Berk is kenannak telefonálgatna, de az nem veszi föl.
Pinár onurt faggatja, aki elárulja, hogy a rendõrség megtalálta m támadóit. Kenan fizette le õket. P mérges, az a szemét ott sajnálkozott a kórházban napokig. gy telefonál nekik, találtak vesét!
Az orvos a fiú szüleivel beszél, a fiuk agyhalott, már nem fog felépülni. A szülõk még reménykednek, hogy magához tér, nem akarnak beleegyezni a szervdonációba. az orvos próbálkozik, de sikertelenül, a szülõk nem járulnak hozzá a 14 éves fiuk "megöléséhez". gy a szomszéd asztalnál mindent hall. Odamegy a szülõkhöz. késõbb Gy. m betegágyánál vívódik, õ vajon mit tenne.
Kenan körül szorul a hurok. a házát rendõrök figyelik. Kenan kicselezi õket és besurran. pénzért jött. Bilúr és dilruba szapulják. A férfi ellöki a két nõt és a pénzüket követeli, majd az ékszereiket tépkedi le róluk. A nõk sikoltoznak (hogy nem hallják ezt kinn a rendõrök??) Kenan elmegy, ha visszajövök, megkeserülitek!
Bahar viszi a céget, a titkárnõje szerint megint ugyanaz a férfi keresi, aki már többször. Bahar megint elküldeti.
Berk bilúrt hívja, aki mondja, hogy épp most ment el tõlük, miután megtámadta õket. kenant odakinn Onur várja, nekiesik. A kinn várakozó rendõrök közbelépnek, erre onur mondja, hogy õ kenan Özbek, a sógora támadója. A rendõrök errre rögtön õrizetbe veszik kenánt.
Ezzel egyidõben rendõrök jelentkeznek a Sadoglu villában is, ott is kenant keresnék. SEref megrémül, amikor maghallja, hogy a fia merénylõjeként kõrözik.
9/10
napraforgó 2014 szept. 09. - 06:08:18 9/10
(2235/2414)
Berk Onurt keresi, de a férfi nincs benn. Az ügyvéd jön, berknek meséli, hogy megtalálták m támadóit!
Dídem pakolgat az irodában, sír. a kolláganõje biztatja, ugyan, majd kibékülnek megint. dídem valóban kétségbeesett, most mi lesz vele.
bahar és gökhán együtt kávézgat, g nagyon kedves, a múltjukat idézgeti, B bocsánatát kéri. bahar azt mondja, hogy most csak m-re tud gondolni, nem tud a saját életével foglalkozni. G bizakodó, M fel fog épülni!
gy m betegágyánál, beszél hozzá, õ már szedi a gyógyszert, m tartson ki.
a kórházba egy sérült fiatalembert hoznak be, az anyja ott sír felette. a fiút beviszik a mûtõbe.
Onur megtalálja kenant, üldözi az utcán te szemét orgyilkos, kiabálja.
Didem bemegy berkhez, jelenti, összepakolt, beadta a felmondását, odaadja a villa kulcsát is. berk szinte rá se néz, miért tetted ezt velem? amikor beléd szerettem, tiszta voltál és ártatlan. de megszédített a pénz, a gazdagság és a hazugságok tengerébõl már ki sem keveredtél. Aztán elköszön, élj boldogan.
Dilruba a magánnyomozóval tárgyal, Seref bejön, a nyomozó elõtt kiabál vele, takarodjon innen! D azt mondja a nyomozónak, hogy seref a fia miatti aggodalomtól nincs magánál.
Kenan valami maffiafõnökhöz megy panaszkodni, az emberei túlzásba estek. Kéri, segítsen elrejtõzni. A fõnök azt mondja, mindenki segítsen magán. ha elkapják, és megemlíti az õ nevét, halott ember.
Onur nekiesik berknek, te bérelted fel õket, kenan a te embered. Berk bevallja, hogy aabelsõ kör iránt kémkedésselvalóban megbízta, de a családja ellen sosem törne! onur ráparancsol, akkor kerítse elõ Kenant, majd tõle megtudja, mivel is bízta meg. de jajj neki, ha a merénylet az õ lelkén szárad.
Gy megint m-hez beszél. Az orvos jön, kéri vigyázzon magára. De jelzi, hogy egy motorbalesetet szenvedett fiú agyhalotá vált, az õ veséje is megfelelne M-nek. sõt több ember életét is megmegnthetnék a szervei, ha a szülei beleegyeznének.