mske 2012 jún. 18. - 01:46:56
(7/47)
Egyszerûen imádom amit csinál ez a lány. Olyannyira, hogy meg is néztem az össz szerepében, pedig biz'isten, nem szokásom az efféle csõlátásos mozimaraton. Viszont a drága nem csak hogy tud játszani, de meg a filmjeit is jól választja - bár okkal kevés ezek közül a közönségkedvenc.

A hallgatás törvénye például mindenkinek kötelezõ, aki nem bánja, ha egy film erõteljesen karakter illetve atmoszféra dráma. Lawrence mellett John Hawkes is nagyot dob a színészi teljesítményen, de pl. Dale Dickey se semmi.
A megváltást nem szabad elõzetessel nézni, bár a fordulatokat így is könnyen ki lehet találni jóval a csattanók elõtt. Ettõl függetlenül én nagyon élveztem, fõleg a film elejét, ahol még egy kicsit el van veszve a nézõ, színészileg meg elég annyi, hogy Charlize Theron és Kim Basinger játsza a másik két fõhõst.
A holdkóros nekem sok szempontból sablonos mozinak tûnt, olyan alap családi dráma csak éppen sötétebb árnyalatban. Azért van jó néhány kellemesen szokatlan meglepetés, úgyhogy szerintem abszolúte érdemes ezt a Jodie Foster mozit is bedobni a kosárba.
A Like Crazy pedig végre egy valódi romantikus dráma, és igazi indie. Bár kicsit antiklimaktikus, de a megszokottnál jóval realisztikusabban mutat be egy kapcsolatot.
Ja, és bár a felsorolásban nincs benne, ott a 2008-as The Poker House is, kis mozi, nem egy akkora durrantás, bár megvan a maga tragikus varázsa. Egyik vicces momentuma, hogy az akkor még hasonlóan ismeretlen Chloë Moretz is játszik benne.
Az X-Menrõl meg Az éhezõk viadaláról megette a fene, ha írni kell. Mind a kettõ kiváló tömegfogyasztásos termék, tessék befalni.
vera313 2012 márc. 16. - 19:16:25
(6/47)
Húha, csak 5 hozzászólás? Azért többre számítottam egy ilyen tehetséges színésznõnél. (na majd egy hónap múlva megnézem hol fogunk tartani :) A Hallgatás törvényében még sajnos nem láttam, nem könnyû megszerezni :( De az X-menben szerintem az õ alakítása ért a legtöbbet (meg az a rövidke jelenet Hugh Jackmannel :) Szóval mindenkinek, aki idetéved, csak azt tudom mondani, hogy nézzetek Jennifer Lawrence filmeket, mert tud a csaj!
Ford Mustang 2011 aug. 27. - 13:37:24
(5/47)
:))
mulao 2011 aug. 27. - 04:22:59 Előzmény Ford Mustang
(4/47)
Azóta láttam az X-menben is és a Hódkórosban és tényleg nagyon tehetséges ez a lány! Ha így folytatja nem sokáig kell beérnie csak az Oscar jelöléssel. Egyre szimpibb, sok sikert neki. :) Viszont kéken ijesztõ volt. :))
Ford Mustang 2011 júl. 17. - 00:47:59
(3/47)
Igen, abban is nagyon jó volt, jól alakított.
Nekem is szimpatikus, engem R. Z.-re emlékeztet, szerintem hasonlít rá.
mulao 2011 júl. 17. - 00:20:22
(2/47)
Az X-ment nem láttam, de a Hallgatás törvényével nagy vihart kavart még az Oscar-jelölésig is eljutott. Szerintem ügyes volt benne. Nekem szimpatikus, tetszett az is, hogy egy egyszerû ruhában jelent meg az Oscar vöröszõnyegen. Persze márkás ruha volt, de ránézésre egyszerû. Asszem engem is emlkézetett valamire, talán RZ-re.
Ford Mustang 2011 júl. 16. - 23:20:15
(1/47)
Egész jól alakított az X-men-ben. Kicsit hasonlít (lehet csak hirtelen ránézésre) Renée Zellweger-re.