sólyom péter 2013 aug. 12. - 11:26:17
(37/57)
én is néztem de azt nem tudom hány részbõl áll már kérdeztenm a gyakorikérdésekben is amostani évad hány részbõl áll nem az úu évad
9/10
Mjack10 2013 aug. 08. - 12:28:26 9/10
(36/57)
Augusztus 21-tõl új részek, kíváncsi vagyok rá...
offtopic
-csengõzoli-- 2013 aug. 04. - 18:03:02
(35/57)
Nyilván a megrendelõ rájuk szólt,hogy vagy lesz benne verekedés, gyilkosság és dgás, vagy nem vesz több részt :D
9/10
Mjack10 2013 aug. 04. - 17:37:07 9/10
(34/57)
Régebben néztem, mostanában nekem a Raktárvadászok jobban tetszik.
Ha egy picit is utánajár az ember tudni fogja, hogy (valószínûleg) kamu, megjátszott. A legbutább ember nem hagy ott milliós kacatokat, közben nem fizeti a bérleti díjat és tudja,hogy elárverezik. Jah és mindig 2 raktárt szereznek (általában az elsõt és az utolsót, amitõl még jobban veszít a realityságából). Amit furcsának tartok, hogy a Licitvadászok összes részét összeadva nem volt annyi balhé, verekedés, káromkodás, mint a Raktárvadászok legeslegelsõ részében...
István11,11 2013 jún. 11. - 21:31:22 Előzmény dis
(33/57)
Nagyon jó sorozat sokszor megnézem!!
Amúgy meg valós az egész!!!!!!!!!!!!
dis 2013 ápr. 15. - 13:59:40
(32/57)
Én még azóta is nézem, (shame on me!) amióta beírtam ide. (akkor kezdtem el) De már azóta leinformálódtam róla és tényleg kamu az egész. Persze okosok tudták ezt már elõre, de én nem szoktam ilyen "reality" mûsorokat nézni. (tv-t se) Szóval helytállóbb az UNreality név. Viszont az tény, hogy eleve nem szeretem ezeket a narrálós / csináljuk a dolgunkat de közben van egy vágókép amin állunk, ülünk és mesélünk mi volt, mi nem volt mûsorokat. (ezek a részek idegesítenek) + Már itt kibukik az egész reality dolog benne. Szóval ez van. És akkor mi lehet még a szórakoztató iparban? Belegondolni is nehéz, mi minden még a kamu.
Viszont - és ez lehet fura - így is nézhetõ pl 1-2 ilyen mûsor. Bár tény, hogy kiábrándító, hogy így van eladva... meg színészek játszanak bennük.. stb

Az meg hogy ki mit néz, már nem ide tartozik.
SPOILER a 4. évadról!!! Ne olvasd tovább ha le vaqy maradva!!! Angol, de van kép is lentebb .:D ehh.
http://storageauctionforums.com/storage-auction-reality-shows/where-is-the-haff-ton-pawn-shop/
McCart 2013 ápr. 06. - 15:36:19 Előzmény szeker
(31/57)
Csakhogy ezeket a mûsorokat nem elsõdlegesen a mi piacunkra szánják. Én nem vagyok benne biztos, hogy olyan sokan néznék a te infóid honnan származnak? Jahogy bemondásra, oké. Ellenben az USAban biztosan sikere van mert ellenkezõ esetben már kukázták volna és nem gyártanák orrba szájba tovább a hulladék klónjaikkal együtt.
Ordenárébb a Jerry Springer shownál? Nem hinném.
1/10
szeker 2013 ápr. 05. - 08:15:38 1/10 Előzmény McCart
(30/57)
Fölösleges mindig amerikázni amikor itthon is ugyan úgy nézik,arról nem is beszélve hogy nálunk döntött nézettségi rekordokat a mónika show ami még az amerikai forrás mûsoraitól is ordenárébb volt.
illeskese 2013 ápr. 03. - 19:59:22 Előzmény H. Zita
(29/57)
Az azért kicsit sokba kerülne nekik. :) Ott is vannak megjátszott jelenetek, de a legtöbb szerintem valós.
H. Zita 2013 febr. 11. - 15:17:05
(28/57)
Hát igen,elég szomorú, hogy realitynek kell álcázni egy mûsort ahhoz, hogy az amerikaiak vagy mi megnézzük, mert mondjuk a hagyományos dokumentum filmek ideje már leáldozott. Szomorú és csalódott lennék ha ez kiderülne az Aranyláz Alaszkában-ról is. Az volt az egyik kedvencem.
vino-et-veritas 2013 febr. 10. - 15:55:45
(27/57)
Nem tisztem megvédeni ezeket a mûsorokat, mert nem tartozom a rajongók közé, de a tisztábban látás okán ezt talán mégis érdemes megnézni:

http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=139042

Ebbõl azért kiderül néhány dolog...
McCart 2013 febr. 10. - 15:02:53
(26/57)
Döbbenet a hozzászólásokat olvasgatva, hogy van aki tényleg elhisz akár egy percet is ebbõl a maszlagból.
Itt nem vesz senki semmit, nincsenek licitálók, nincsenek hagyatékok de még csak árverés sincs.

Ez is csak egy a sok realitynek álcázott szórakoztatónak szánt mûsor közül elõre megírt forgatókönyvvel, egy szó sem igaz belõle.
Ezzel még önmagában nem is lenne probléma, ha nem úgy próbálnák meg beállítani mintha valós eseményeken alapulna de ha a sok hülye, pontagyú amerikai bedõl neki hát legyen.

A gond az, hogy ennek nem itt lenne a helye, soha nem látott mélységekbe süllyed ezekkel az eljátszott, értékelhetetlen szarokkal a Discovery, idétlen kabarémûsorok mennek egész nap az egykor nívós "ismeretterjesztõ" csatornán.

Raktárvadászok, licitvadászok, verdavadászok, ingatlanvadászok és ezek csak azok amikrõl épp akkor vetítettek ajánlót mikor odakapcsoltam.

Tényleg erre van szüksége az amerikai közönségnek az ismeretterjesztõ tartalmak helyett? Tényleg ennyire bugyuta/segghülye az átlag amerikai?

A kérdés persze költõi.
Pikacsu 2013 febr. 01. - 20:02:32
(25/57)
Kiegészíteném.

Az átveréshez mindig vannak kulcsmondatok. Amik bizalmat ébresztenek, vagy a gyanakvást elaltatják.

"Nem fogják elhinni, hogy miket találunk" -tényleg nem lehet De arra terelik még a figyelmet, hogy lehet e raktárakban ilyet találni.

Ez végül is az elme befolyásolása, ami az agy normális idegi mûködésének a átjátszása.

Mivel nem a saját fajunk átverésére vagyunk kitalálva. Néhányat különösen könnyû.

Érdekes, hogy Amerikában felhívják a figyelmet, hogy ez "Egy része megjátszott. Amerikában a mûsor elõtt ki is írják, hogy sok felfedezésük igazából csak újrajátszás, néhány korábbi árverés dramatizációja" -Vrahno komment.

Érdekes, hogy ilyen egyértelmû dolgokban is lehet bizonytalannak lenni.
Pikacsu 2013 febr. 01. - 19:32:45
(24/57)
Az a lol, hogy már a kamerázásból egyértelmû az egész.

Az a baj, hogy ha elvárják valakitõl, hogy elhiggyen valamit, akkor hajlamos.
Minden esetre jó tanulság azoknak, akik azt hiszik nem kamu.
Pikacsu 2013 jan. 30. - 20:13:47 Előzmény Mjack10
(23/57)
Ezek megjátszott veszekedések, hogy a többiek ne az árverésre figyeljenek. Õsrégi trükk.
Vrahno 2013 jan. 26. - 19:40:22
(22/57)
Pedig de, lassan tényleg errõl lesz híres, és ezek az eljátszott kacatvadász mûsorok, amiknek a száma valamiért folyton folyvást nõ, ennek a legjobb bizonyítékai.

Nem mindig a Discovery-t kell persze hibáztatni, mert nem õk felelnek minden mûsorért (a Licivadászok eredetileg nem is Discovery-s sorozat), de azért születtek már abból kisebb-nagyobb botrányok, hogy némelyik "tudományos" mûsorukban a készítõk megvágták a közremûködõ tudósok interjúit, és félreinformálták a nézõket.
9/10
Mjack10 2013 jan. 26. - 18:32:57 9/10
(21/57)
Javítva[utolsó rész a mondatból]: A discovery nem arról híres, hogy átverje az embereket, és hogy el lenne játszva az egész.
9/10
Mjack10 2013 jan. 26. - 18:30:17 9/10
(20/57)
Én nagyon szeretem azt a mûsort, majdnem ha van idõm, mindig megnézem.

Egyszer emlékszem a chicago-s résznél, ahol a nagyszájú feka balhézott, hogy a mûsor elõtt azt írták, hogy "a következõ jelenetek valós jelenségeket mutatnak be" vagy valami hasonló,(biztos hogy sok ember azt mondta volna, hogy mûbalhé az egész, meg hogy átvágás, és ezért állt elõ ezzel a discovery) tehát 100, hogy csak egy része van eljátszva, és nem az egész, vagy az is lehet, hogy teljesen nincs átvágás (a discovery nem errõl híres). Röviden ennyi.
menorca 2013 jan. 26. - 16:57:07
(19/57)
:-(
Azért Amerikában sem hiszem, hogy kacatokért - amit itt kidobnak többnyire - ennyi pénzt adnának, a megnyert áruk értékbecslése olykor nagyon megmosolyognivaló...
1/10
szeker 2013 jan. 24. - 19:15:26 1/10
(18/57)
Kamu az egész...