Téma: LOL

10/10
MajaOlah 2012 aug. 10. - 20:19:01 10/10 Előzmény pillangókisasszony
(28/48)
Valószínûleg én nem is tudok reálissan "pontozni" mert nagyon szeretem Miley-t de ajánlom a The last song (utolsó dal) címû filmjét, szerintem az elnyerné a tetszésed, és az tényleg nagyon jó, és ott láthatod hogy Miley valóban tehetséges.
10/10
MajaOlah 2012 aug. 10. - 20:09:55 10/10
(27/48)
Szerintem nagyon jó film :) az eleje kicsit "gyenge" de tényleg elég jó. ajánlom mindenkinek.
10/10
MajaOlah 2012 aug. 10. - 20:08:55 10/10 Előzmény bbauer
(26/48)
Jó elhiszem hogy nem tetszett a film... de ettõl függetlenül nem kéne így "jellemezni" mert ez nem egy "kritika" sõt "hozzászólásnak" sem minõsíthetõ.
bbauer 2012 aug. 05. - 15:20:45
(25/48)
Elmesélem a történetem, iszonyatosan másnaposan gondoltam agyzsibbasztok egg sort és itthon megnéztem ezt az okádékot... kár volt .... :P ekkora egy utolsó, hogy is mondjam szépen és tömören sz*rt még életemben nem láttam és még szépen fogalmaztam, ami olyan embereknek és legföképp egyes nõknek való akiknek az IQ ja közelit a létminimum felé, magyarul ha eggyel kevesebb IQ ja lenne már zöldségnek számitana :P nem tudom éreztetek e már olyat, hogy másnaposan felkelsz, fáj ügye a fejed az "egyhén kénes" rosé fröccsöktõl és a nikotin tuladagolástól, erre ügye 2 marék AlgoPirin még rájön, ekkor könnyed agyzsibbasztás és esetleg altató hatásban reménykedve megnézel egy zs kategoriás filmet, de mire vége lesz a másnaposság 3* ára nõ és fejedet a párnába forditva kinlódsz az undortól... :P
pillangókisasszony 2012 aug. 01. - 20:35:23
(24/48)
Csak azért néztem meg,mert komolyan kíváncsi voltam milyen lehet az a film,ami 2,8 körül áll imbd-n.Vajon tényleg olyan rossz e,vagy csak a Miley utálók húzták le.De elég reális ez 3 pont pont.
Szerintem Álom.net és Bridget Jones naplója keverék,amik nálam a legalja kategória.
Eléggé unalmas,és bugyuta is.Miley Cyrus nem egy nagy tehetség...ezt ebbõl a filmbõl könnyedén leszûrtem.
A fõszereplõ kölök Robert Pattinsonra emlékeztetett...-.-
Miley Cyrus kedvelõinek esetleg nézhetõ...
10/3
rastamooni 2012 júl. 31. - 13:31:13 Előzmény Mr. D
(23/48)
Nem mintha ismerném, de úgy gondolom, nem egy "közönséges ribanc". :D
Legalábbis nem erre utal, hogy 3 éve kapcsolatban él és a barátja eljegyezte.
De hát fene tudja ugyebár.
rastamooni 2012 júl. 31. - 13:24:49
(22/48)
Nekem nagyon tetszett a film, rég nem kapcsolt ki ennyire egyik aktuális mozi film sem, bár ehhez az is biztos nagyban hozzájárul, hogy a "Hannah Montana-n felnõtt tini korosztály"-t képviselem... (21)? Gondolom. Valóban nem szól semmirõl, csak egy anya-lánya kapcsolatról, tini baráti meg szerelmi szálakról, de annyian próbálták már ezt megjeleníteni unalmasan, hogy a többi ilyen filmhez viszonyítva számomra ez volt az elsõ, ami kicsit is reaálisan mutatja be az ennyi idõs fiúk-lányok problémáit és örömeit. Szerintem a szereposztás is jó, ha azt nézzük, hogy sok a babapofis, aranyos srác, meg a kedves szép lány, akiket végül is öröm nézni egy képernyõn amikor az ember csak ki akar kapcsolni 1,5 órára. Nem hiszem, hogy világmegváltó gondolataink kéne, hogy legyenek ettõl a filmtõl, alapból nem azért készült. Szerintem a poénok is jók a filmben, én legalábbis nagyon röhögtem néhányszor, de még a barátom is. :)
Doc201 2012 júl. 31. - 11:35:27
(21/48)
Tehetségére :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Nalla 2012 júl. 31. - 11:27:52
(20/48)
Egészségedre...
Nalla 2012 júl. 28. - 20:28:15
(19/48)
Hát ez egy nagy rakás kaki. Mi volt ez?! 12 két éven felülieknek nem ajánlott. Mikor a film elején elkezdtek vitatkozni Lola fazon gyantájáról én majdnem kiestem a székbõl. A film mondanivalója: . Olyan élet igazságokat építettek a dialógusokba(?), hogy teljesen átgondoltam az életemet(vicceltem). Ez valami híg limonádé.. a Hannah Montanán nevelkedett tinilányoknak biztosan tetszeni fog. -10/10
10/10
diusletoltes 2012 júl. 26. - 07:49:48 10/10 Előzmény Katey1988
(18/48)
Nekem tetszett! Nálam 10pont ennyi :)) És Miley nem r*!!! :)))
Katey1988 2012 júl. 25. - 22:19:20
(17/48)
Már a bemutatóból rájöttem: ezt nem fogom megnézni. Amcsi baromság. Miley Cyrust meg alapból nem tartom sokra...enyhén fogalmazva.
4/10
Viktor6665 2012 júl. 21. - 17:30:03 4/10
(16/48)
Méghogy az eredeti szerelem megmarad, fõleg tinikorban:D
pár hétig, max pár hónapig tart, utána max szereted a másikat, nem szerelmes vagy belé...
Mr. D 2012 júl. 19. - 21:00:41
(15/48)
Akárki akármit mond, Miley Cyrus nem más, mint egy közönséges r*banc. Illetve nem tudom, hogy a magánéletében is az-e, de önmagából semmi mást nem sugároz, csak a közönségességet. Borzalmas ez a lány. Hál'Istennek mondjuk az ilyen énekesnõ(?)/színésznõ(??!!!!!!) izéknek (most akkor mi is õ pontosan, mert mindkettõben rettenetes...) nem túl hosszú a szavatossági idejük (lásd: Olsen-ribancok), nem csoda hát h ennek a lánynak is az utolsókat rúgja a "karrierje". Semmi nincs benne, ami a korabeli jó(!) színésznõket szerethetõvé teszi. Pl. Emma Stone bája, Emma Watson szépsége, Emily Browning erotikus (nem közönséges!) kisugárzása, vagy Jennifer Lawrence lazasága... Miley Cyrus szerintem nem egy nagy durranás nõként. Sminkkel lehet persze turbózni, de akkor is max egy átlagos csaj lesz belõle. Hát mégis milyen lehet egy film, ami egy ilyen csajt akar eladni szerethetõ, gimis problémákkal küzdõ, szüzességének elvesztésén vaciláló(!!!!!!!!!!!!!!!!) lánynak...BORZALMAS! Demi Moore kicsit talán emel valamit a színvonalon, de a rendszeres ráncfelvarrás neki sem vált nagyon elõnyére. Rég látni olyan filmet, ami az égegyadta világon semmirõl, de semmirõl nem szól. Csajszi suliba jár, összejön egy pasival, szakítanak, összejön a legjobb barátjával, de szakítanak, majd megint összejönnek. ENNYI, és mindez a lehetõ legunalmasabb kivitelben. Nem csoda h Amerikában csak limitáltan mutatták be.
Venna 2012 júl. 19. - 11:47:37
(14/48)
szerintem az eredeti nagyon jó volt ez már csak az amerikaiak hülyesége hogy õk akarnak mindenbõl jobbat csinálni ezt egyszer megcsinálták nagyon jó volt de másodjára mer nem lesz az, persze ezt csak az tudja aki látta az eredetit
Venna 2012 júl. 19. - 11:45:37 Előzmény dakarina
(13/48)
az eredeti címe lol- hangosan nevetni
offtopic
somersby 2012 júl. 18. - 22:22:14
(12/48)
Ugyan az mint ennek.
dakarina 2012 júl. 18. - 21:45:43
(11/48)
Sziasztok, többen emlegetitek a eredeti francia változatot, leírná valaki hogy mi a film pontos címe? Arra kíváncsi lennék, erre annyira nem, személy szerint nem vagyok elájulva Cyrus- tól.
mankacsek 2012 júl. 14. - 20:25:53 Előzmény delfinoraptor
(10/48)
Igen, arra én is kíváncsi lennék mennyiben más mint az eredeti francia. Lehet hogy csak felturbózták a közösségi médiával és slussz. Ráncfelvarrás, semmi több. Vagy látta már valaki?
2/10
cometzjeah 2012 júl. 13. - 15:50:51 2/10
(9/48)