olahmiki1959 2016 ápr. 16. - 14:20:53
(429/529)
Azt meg tudná mondani valaki, hogy annak ellenére, hogy az új széria már hónapok óta megy, miért Jakupcsek Gabriella, és Csiszár Jenõ fényképével reklámozzák a mûsort még mindig???
Marika néni 2016 ápr. 12. - 13:26:53
(428/529)
Az amúgy is szinvonalatlan mûsort még meg spékelték a Baginacsa párossal, nahát ez már sok volt.
5/10
falati 2016 ápr. 10. - 14:28:53 5/10 Előzmény szevacica
(427/529)
Osztom a véleményed. Összefoglaltad, ami jellemzi õt. Egy ilyen szórakoztató mûsorba nem ártana olyan csapatkapitányokat választani, akik által a mûsor tényleg SZÓRAKOZTATÓ ! A Csillának semmi humorérzéke, nagyon savanyú,nem úgy néz ki, mint aki élvezi a játékot. A Levi pedig csak elõre megírt "poénokat" tud mondani, nincs benne semmi spontaneitás. Ez a mûsor ezekkel az arcokkal nagyon gáz.
olahmiki1959 2016 ápr. 05. - 20:35:49
(426/529)
Minden adásra jut valami egetverõ ostobaság, ahogy most is.
Galamb József - aki annak idején Amerikában, a Ford "T modell" megalkotásában játszott elévülhetetlen szerepet - nevét következetesen Galambos Józsefnek mondták a "Szóbeszéd" címû játékban, és a játékvezetõ Szente Vajk nem javította ki, hogy legalább ez a butaság nem maradjon meg a nézõk fejében.
(Azon, hogy a stúdióban NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN senki nem tudja ezeket a dolgokat, és a két csapat mögött szurkoló fiataloknak fogalmuk sincs arról, hogy mik hangzanak el a játékokban, már nem is nagyon csodálkozom, legfeljebb szomorú vagyok...:)
malvinkicska 2016 ápr. 03. - 17:45:23
(425/529)
Senki ócsárolása nem kenyerem ,de eza két mûsorvezetõ rémes, Tatár Csilla néha néz tükörbe, mibe áll ki az ország elé, sokszor úgy állnak rajta a ruhák,mint tehénen a pisztoly táska tudása zéró múlóba, Levike azt gondolja humoros, pedig egy nagy ripacs a javából ahogy viselkedik, egy kicsit normálisabb lehetne, vagy nehéz.
szevacica 2016 ápr. 03. - 15:45:27
(424/529)
Kedves Tatár Csilla! Ön nem a megfelelõ munkát végzi. Bocsásson meg, de Ön nem való mûsorvezetõnek, rendkívül görcsös, darabos, erõltetett, ellenben semmi kecsesség, finomság... pályát kéne módosítani! Gondolkodjon el ezen. Üdv.
olahmiki1959 2016 márc. 30. - 10:12:34
(423/529)
Köszönöm, igenis számít a véleményed!
Abban is igazad van, hogy valami nem volt gömbölyû a dalok körül. De csak ha ennyi lenne a probléma...! (Mondjuk, ez sem kevés...)
Néhány adással ezelõtt a Mágnás Miska c. 50-es években készült filmnél azt mondták - errõl írtam is akkor - hogy a fõszereplõje Mednyánszky Ági, holott igazából Mészáros Ági volt! (Voith Ági édesanyja...:)
És senki, de senki nem vette észre!
És azóta sem javították ki a hibát.
Mit lehet erre mondani? Azért Jakupcsek és Csiszár idején erre nem volt példa!
Az õ mûveltségük, szellemességük, játékosságuk nagyságrendekkel jobb volt, mint ezé az új társaságé.

Úgyhogy még egyszer, köszi a véleményedet!
Üdv! M.
1/10
Papp Sándorné 2016 márc. 28. - 18:16:51 1/10
(422/529)
Nem tudom, hogy van-e beleszólásuk abba, hogy milyen ruhát viselnek, de ha van, akkor Tatár Csilla az asztalra csaphatna,mert olyan ruhákat adnak rá, amibe Magdi anyus mosta a lépcsõt. Legalább szép hadd legyen!!
olahmiki1959 2016 márc. 28. - 08:11:00
(421/529)
Jól van, a húsvéti, ünnepi adásban is sikerült a mûsornak alulmúlnia magát!

"Lehet, hogy túlságosan szerettelek" - ez volt az egyik kitalálandó dal.
Azon nem csodálkoztam, hogy az egész stúdióban nem volt senki, aki felismerte volna, oké, nagyon régi örökzöld sláger, nem a mostani nemzedék zenéje.
Viszont!
Amikor Szente Vajk bemondta, hogy a szerzõk Szenes Iván és Dobos Attila, akkor kissé felhúztam a szemöldököm...
Lévén, hogy több, mint 40 éve hivatásos zenész vagyok, tudtam, hogy a zeneszerzõ Breitner János.
A biztonság kedvéért megnéztem a nyomtatott kottát - abból is hatalmas gyûjteményem van, de ez most nem ide tartozik -, és tényleg Breitner a zeneszerzõ.
De, hogy 1000 százalékig biztos legyek a dologban, még a netre is rákattintottam, és ott is ugyanaz lett az eredmény.
Namost!
Ha a mûsor szerkesztõi nem tudnak valamit biztosan, akkor miért nem veszik igénybe a 21. század technikai vívmányait, hogy ne égjenek minden második adásban szénné???

Benji valami katasztrofálisan énekelt.
Soha nem értettem, hogy ezt a helyes arcú, de rendkívül tehetségtelen, erõtlen hangú fiút mi a fenének favorizálták a különbözõ énekmûsorokban, és ezt a mai adás után még inkább nem értem...
Egyszerûen szánalmas volt...
NEISZ LÁSZLÓ 2016 márc. 27. - 20:40:10
(420/529)
lehet,hogy a nem túl okos Levente viccesnek gondolja sokszor magát,de a már nem túl szinvonalas mûsort ezzel csak gyengíti
Marika néni 2016 márc. 21. - 10:11:46
(419/529)
Néztem a mûsort annak ellenére, hogy lecserélték Jaupcseket és Csíszárt, gondoltam majd csak kialakul, mindenkinek kell egy kis idõ hogy belejöjjön. Nade Csilluka a csinos pofikájával és a nagyképû Levente annyira mûveletlenek, hogy az már fáj. alapvetõ dolgokat sem tudna. Betelt a pohár nem tudom tovább nézni. Kár ezért a jó mûsorért.
5/10
nikato 2016 márc. 20. - 15:25:03 5/10
(418/529)
Kár volt Jakupcseket és Csiszárt lecserélni. Mindenhova a Tatár kell aki 3 mondatot nem tud egymás után hiba nélkül elmondani. Talán ezeknek az új mûsorvezetõknek kevesebb gázsit kell adni? Kár, hogy ez a mûsor kárára megy.
1/10
Papp Sándorné 2016 márc. 09. - 14:11:52 1/10
(417/529)
Teljesen igaza van, a távirányító nekem is jó barátom. Bár azt állítják, hogy többen nézik, de ez nyilván a kezdeti kíváncsiságnak tudható be. Én az elsõ két adást megnéztem, azóta bele-bele nézek, de igazából én sem nézem.
3/10
bessie 2016 márc. 08. - 11:14:54 3/10
(416/529)
Három pontot adtam értékelésként. Az is a mûsor ötletgazdájának, és a dolgozóknak jár, no meg a vendégeknek.A hiányzó 7 pontot is megadtam volna, ha még a régi mûsorvezetõket látnám a mûsorban. Az utolsó Jakupcsek Gabriella-Csiszár Jenõ szereplésével felvett adást sajnos nem láttam. Nem gratulálok annak, aki menesztésükkel tönkrevágta az egyik legnépszerûbb mûsorukat. Elkeserítõnek tartom, hogy a nézõket semmibe veszik, véleményünk nem érdeklik a TV vezetõit, pedig állítólag nekünk/értünk csinálják a mûsorokat. Egy-egy ilyen döntés elõtt illene megkérdezni bennünket is. Szerencsére vannak más adók, mûsorok is, nekem meg van távirányítóm.
1/10
Papp Sándorné 2016 márc. 03. - 10:22:43 1/10 Előzmény olahmiki1959
(415/529)
Én az elsõ adás után írtam, hogy olyan mûveletlenek, ami példátlan egy ilyen mûsorban. De nem mindenki értett velem egyet. Azóta bebizonyosodott az igazam.
olahmiki1959 2016 márc. 01. - 07:32:52
(414/529)
Zsigmond Vilmosról - a világhírû, Oscar-díjas operatõrrõl - volt szó a "szóbeszéd" címû játékban.
Jujj!
A négy játékos - élükön Harsányi Leventével - rögtön elfelejtette, és utána sem tudta egyikük sem, hogy Zs.V. 1977-ben a Harmadik típusú találkozások címû filmért kapta az Oscar-díjat.
Mindenféle baromságot mondtak róla, csak a legfontosabb információt nem.
Pedig három!!! hivatásos színész volt a csapatban.

Mélypont, kész, nincs tovább, lecsengették a menetet.

Most gondolkodtam el azon, hogy tényleg kiszállok...:)
Józsila 2016 febr. 22. - 15:31:40
(413/529)
Én nekem nem tetszik a két csapatkapitány hozzá állása,nem tudom ki hogy vélekedik de például Borbás Marcsit a Gasztroangyal mûsorvezetõét,és a Petõfi Rádió/Petõfi Tv egyik mûsorvezetõje aki Buda Márton,ellehetne játszani ezt a mûsort.
1kutya 2016 febr. 21. - 20:43:36
(412/529)
Nekem õk sem hiányoznak! Az egész mûsör sem hiányozna!
8/10
-greghouse- 2016 febr. 16. - 08:12:21 8/10
(411/529)
Szégyen ez a szerencsétlenkedés, amit a két "kapitánytól" látunk, akik csapattagnak sem felelnének meg.
Csiszár és Jakupcsek sem a média csúcsai, de nagyságrendekkel alkalmasabbak voltak erre a feladatra, és elhitették velem, hogy élvezik amit csináltak.
Az újak meg sem próbálják elhitetni. Tatár Csilla a másik általa vezetett mûsor stábját is magára haragította a késéseivel, hóbortjaival. De még ezt is elnézné az ember ha szellemes, okos, rátermett lenne, de nem az.
Harsányi Leventérõl meg jót vagy semmit.
Semmit.
Volt egyszer egy jó mûsor a köztévében. Volt.
olahmiki1959 2016 febr. 14. - 22:07:20
(410/529)
A mai adásban, a "ketyegõ" címû játékban Harsányi Levente elárulta, hogy olyan mûveletlen, mint egy hódeszka.
Azt nem tudta, hogy mi volt Petõfi eredeti vezetékneve! (Petrovics)
Egy ilyen tapló mit keres egy tv mûsorban, és hogyan lehet csapatkapitány?
Te jó ég!:DDD