offtopic
Anditos 2010 jan. 05. - 09:45:36
(14/114)
De miért nyújtod rám a nyelved?! :-)
mulao 2010 jan. 04. - 01:59:39
(13/114)
Szinte a mai napig szexszimbólum.nem igazán láttam a filmjeit, leginkább talán a Van, aki forrón szeretit, így színésznõként nem tudom véleményezni.Meg láttam egy filmet, ami az életérõl szólt.
10/10
Bya97 2009 okt. 04. - 19:30:11 10/10 Előzmény Anditos
(12/114)
Nem, az egy egész más film, az egy dokumentumfilm Marilyn-rõl...
offtopic
Anditos 2009 júl. 19. - 00:14:18 Előzmény kapribogyó
(11/114)
Most adták a Hallmark-on a Szexbomba c. filmet Poppy Montgomery-vel a címszerepben. Az eredeti címe: Blonde. Ez ugyanaz a film lenne, amirõl te is írsz?
Yuliusz 2009 jún. 18. - 19:21:36 Előzmény Bya97
(10/114)
Marilyntõl elvették a szerepet, majd hosszú vita után abban maradtak, hogy a nyár végén, szeptemberben folytathatja. Közben ugyanis Dean Martin, a partnere nyári turnéra indult. A rendezõ egyébként George Cukor volt.
Marilyn augusztus 5-én meghalt.
bourne 2009 jún. 11. - 08:59:21
(9/114)
a youtube on írd be a keresõbe a film címét ... már h a Marilyn M. The final days ... ott lesz, ha jól látom, akkor 8 részletben ... jó nézegetést :))))
bourne 2009 jún. 11. - 08:57:07
(8/114)
nem tudom, h merre kutattál, de az IMDB-n annyi van fent, h a filmbõl összeállítottak egy 37 perces részt és a Marilyn Monroe : The final days tévéfilmben le is adták ... ez 2001 ben jelent meg ... arról viszont, h Magyarországon lehet-e kapni, gõzöm nincsen ...
remélem segítettem valamicskét ...
ha sikerül a dokumentum nyomára akadni, akkor szólok
10/10
Bya97 2009 jún. 10. - 18:57:05 10/10
(7/114)
Kutattam Marilynrõ, és megtaláltam azt, hogy volt egy filme, az utolsó filme, de nem tudta befejezni halála miatt... A film címe: Something's Got To Give. Nem tudok sokat róla, de ha valaki igen, az írjon, létszi...
10/10
mildi 2009 máj. 27. - 18:45:36 10/10
(6/114)
Igen, nekem is az egyik kedvenc filmem - nagyon jó feldolgozás, kicsit emlékeztet a Gia címû életrajzi filmre.
A DVD csak pár száz forint - nagyobb boltokban talán még lehet kapni - ajánlom mindenkinek, nagyon jól bemutatja a gyereklelkû, szeretetéhes sztárt.
Anditos 2009 máj. 27. - 17:55:22
(5/114)
Igazi NÕ volt, természetesen telt formákkal. Mint színésznõt nem tartom olyan nagyra, de érdekel a személye és az élete. Van egy albumom róla, egy antikváriumban találtam rá, amelyben egy fotós készített róla egy sorozatot a tengerparton, smink nélkül. A haj kócos, az arca tele van szeplõkkel, másképpen szép, mint amikor a rivaldafényben van. Simone Signore önéletrajzában sokat ír róla, és annak ellenére szeretettel emlékezik rá, hogy férjével, Yves Montand-nal Marilyn összeszûrte a levet közös filmjükben. Sokkal több volt ebben a nõben, mint amit a filmjei meg a média lehozott róla anno. Kár, hogy nem találta meg a hozzá illõ férfit, és hogy nem szülhetett gyermeket. Ez utóbbi pl biztosan megmenthette volna.
kapribogyó 2009 máj. 27. - 17:40:58
(4/114)
Az én kedvenc filmem mely az õ életét dolgozza fel a Norma Jean és Marilyn c. film.
Hihetõen dolgozza fel életét egészen a hányatott gyermekéveitõl a haláláig. Miután megnéztem teljesen eltudom képzelni hogy tényleg tudathasadásban szenvedett melyrõl nem egy könyvben olvastam hogy volt aki fültanúja volt hogy Marilyn a tükörképével beszélgetett....és igy elképzelhetõ hogy öngyilkos lett ...bár ha tényleg beöntést kapott amit önmagának nem igen adhat be akkor nem tudom miért nem ismerik el hogy gyilkosság volt a halála....ugy néz ki amerika elsõ embere mindent eltud tusolni. ha tényleg gyilkosság volt.
10/10
mildi 2009 máj. 27. - 10:57:20 10/10 Előzmény bourne
(3/114)
Valóban elég felháborító, hogy ilyen kevesen kíváncsiak rá...olyan fura, hogy a legnagyobb divatikonok így feledésbe merülnek a fórumokon...
Szerintem jó színésznõ volt - nem mondom hogy kiváló - de annyira bájos, és szép volt, hogy elég volt megjelennie, már sikere volt. A Van aki forrón szereti c. filmje az egyik legjobb vígjáték, ami valaha készült.
A mai napig megihleti a hölgyeket, halhatatlan személyiség.
Ledér, és beteges életvitele ellenére nagyon szimpatikus nekem. Olyan, mint egy nagyra nõtt kislány, akármilyen is volt a magánéletben, egy tiszta nõtípus.
10/10
Bya97 2009 máj. 26. - 20:26:49 10/10
(2/114)
Nem igaz hogy nem volt jó színésznõ! Ha olyan rossz színésznõ lett volna, akkor miért kapott Golden Globe díjat?!Nagyon jól alakított a Van aki forrón szereti-ben, a Kallódó emberek-ben, a Szeressünk-ben, a Szõkék elõnyben-ben...És még sorolhatnám! És nagy hiba volt szegény Marilynnel szemben, hogy a filmszerepeivel azonosították. Õ csak szeretetre vágyott nehéz gyermekkora után...Ezt nem nagyon kapta meg. Kár hogy kapcsoltba kerül annak idején Kennedyékkel, ha nem került volna hozzájuk közel, még ma is élhetne...Az életébõl készíthetek volna egy drámát...Mert az egész élete az volt. :(
bourne 2009 máj. 19. - 13:24:59
(1/114)
bakker, h ide sem írt még senki ... felháborító ...

imádtam a Kallódó emberekben ... persze biztosan hozzájárult a tragikus élete is a film élményéhez, de akkor is ...