Téma: Mr. Brooks

biyach 2007 szept. 18. - 20:40:51
(4/164)
Nagyon izgalmas, eredeti, szuper jó film!
Igazat adok az elõtem szólóknak, Costner egyik legjobb filmje!! Nézzétek meg, szerintem nem fogtok csalódni!:)
Meadow 2007 szept. 06. - 23:55:04
(3/164)
te már láttad??külföldön?én a yahoon láttam a trailert és nagyon izgalmasnak találtam,már alig várom hogy a mozikba kerüljön)
10/10
amatõr 2007 szept. 06. - 23:33:25 10/10 Előzmény DRusza
(2/164)
Szerintem is nagyon jó!
Olymértékben eltér Costner eddigi filmjeitõl, hogy ihaj. Hatalmas váltás, és bejött.
Érdemes megnézni.
DRusza 2007 júl. 28. - 23:40:08
(1/164)
Kevin Costnernek jó filmjei vannak, de nyugodtan mondhatom ez a filmje lett a legjobb. Csak így egyszerûen this is the best ever. Nos Mr. Brooks a középkorának hajnalán járó üzletember nem drogfüggõ, mégis a Névtelen Alkohol- és DrogFüggõkhöz jár csoportterápiára, ahol persze senki sem sejti, hogy az a függõség amiben szenved nem éppen mindennapi, õ ugyanis gyilkolásfüggõ, no és teljesen skizofrén. Amikor nem önnönmagával beszélget és röhög jókat(William Hurt), akkor az irodájában dolgozik, partikra jár avagy szexel a nejével, mint bármely más tehetõs dobozgyáros. Aztán néhanapján, mint egy öregedõ Amerikai Pszicho elindul és elköveti a tökéletes gyikosságokat, igaz kevésbé brutálisan. Itt kezdõdik a film, ennyit a tartalomról, amivel nem árultam még el semmit. A lényeg, hogy nem egy szokványos serial-killmovie-t hozott össze Costner fõszereplõként és persze producerként, hanem a szó klasszikus értelmében egy igazi krimit, mégpedig a "ujjlenyomatos"- sorozatgyilkos szemszögébõl és természetesen mindezt egy percig sem unalmasan. Új és újabb fordulatokban bõvelkedik a film és persze a vége is meglepõ.... Igazi moziba való film, úgyhogy, aki szeptemberig tud várni, az nyugodtan áldozhat a mozijegyre, nem fog csalódni az örök farkasokkal táncolóban, no és pesze Demi Moore-t és William Hurt-öt is ki kell emelni, valamint az "új" tehetséget Dane Cook-ot is jó újra komolyabb szerepben látni.