6/10
Bigpapa 2014 febr. 20. - 20:58:36 6/10
(5/65)
Ez a film tipikus példája annak, hogy egy jól összevágott bemutatóba beleteszik a film összes jelentõsebb jelenetét és az alapján egy pörgõs, akció és humordús filmet várunk.

Ehhez képest kapunk egy dinamikátlan nem tudom mit. Dokumentum filmnek nem dokumentum. Akciónak semmiképp nem akció,mert az nincs benne. Vígjáték sem, mert összesen 2 poén volt a filmben, amikor elhúztam a számat. Kalandfilmnek meg végkép nem az, mert kb annyira izgalmas, mint ha azt nézném, ahogy nõ a hajam! :D

Imádom a színészeket, akiket ide összezsúfoltak, de ennek ellenére is egy olyan unalmas film lett, hogy ezt biztos többé nem nézem meg. Nem rossz film, de semmi pluszt nem ad azon kívül, hogy megtudod, ez valós sztori alapján készült és hogy a nácik tényleg milyen harácsolók voltak (ezt eddig is tudtuk) és, hogy amit nem tudtak megtartani, az elégették, felrobbantották.

Az a film baja, hogy nincs dinamikája. Mindig vártam, hogy most felpörög és egy viszonylag izgalmas filmet készítenek belõle, de vársz vársz és nem történik semmi. Utána meg leül és jön olyan 10 perc, ami alatt könyörögsz egy Colgate reklámért :D :D , csak történjen már valami. Aztán újra elhúzzák a mézes madzagot, hogy azt hidd, most jön egy jó poén, vagy egy kalandos utazás, de semmi. A pontból B pontba egy pillanat alatt odaérnek, így még egy látványosabb utazás sincs. Elmondják, ki hova, melyik városba megy, aztán egyszer csak ott vannak. :D Vissza ugyan így utaznak. Holnap mennem kell vissza, 1 mp múlva már ott van. De az, hogy hogy utazott, volt e valami kaland, azt nem tudod meg!
Kár ezért a filmért, mert ebbõl tényleg lehetett volna csinálni egy emlékezetes és maradandó mûvet. Clooney ezt most picit elbaszta :(

6/10 csak a színészek miatt 6 pont, amúgy 5 pontot kapna.
4/10
mademoisellemnq 2014 febr. 20. - 19:32:30 4/10
(4/65)
volt aki aludt is rajta... szóval sajnos nem kerül be a gyûjteményembe.
10/10
pumpika 2014 febr. 20. - 18:56:35 10/10 Előzmény cellasto
(3/65)
abszolút nem az
akció alig van benne, szinte semmi, inkább sok duma, meg a régi mûkincsek utáni vadászat, meg persze a holokausztosok is kapnak egy kis alapot a további jóvátétel-követelõzésükhöz, de ez csak rosszindulatú megjegyzés tölem :)

nekem bejött, de volt aki ásítva nézte végig mellettem, õt is meg tudom érteni, az elõzetesek alapján tényleg kicsit kelly hõsei 2-t vártunk sokan, van akinek ez a megoldás nem jött be
cellasto 2014 febr. 15. - 10:43:46
(2/65)
ez olyan kelly hõsei koppintásnak tûnik elsõ ránézésre
Sonic8 2013 okt. 12. - 16:33:23
(1/65)
A történet szerint a 2. világháború alatt, amikor a nácik minden mozdítható mûtárgyat „begyûjtöttek” maguknak (némelyiket nemes egyszerûséggel megsemmisítették), egy brit különleges alakulat – múzeum tulajdonosok, mûgyûjtõk, történészek - elhatározza, hogy visszaszerzi ezeket, és visszaszolgáltatják tulajdonosaiknak. Így versenyt futva az idõvel elkezdi hajhászni a ’Monuments Men’ névre hallgató egység a mûtárgyakat. Fõbb szerepekben George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett, Jean Dujardin, John Goodman, Hugh Bonneville és Bob Balaban. A külföldi premier napja december 18.

TRAILER #1 HD : http://www.youtube.com/watch?v=CreneTs7sGs

TRAILER #2 HD : http://www.youtube.com/watch?v=JTBSKrW4K-E

Poster: