blowup 2006 márc. 05. - 20:39:36
(6/26)
Ja jó, leesett.... a blowup-nak több jelentése van, én inkább a filmtörténetire gondoltam... :)
blowup 2006 márc. 05. - 20:34:06
(5/26)
Sajnos én sem láttam, mert az elején nálunk elég hosszú adáshiba volt, utána meg már nem volt értelme nézni, de ezek szerint nem vesztettem semmit :) Üdv!
frenki 2006 márc. 05. - 20:26:55
(4/26)
Szia Blowup! A szedálás csak a blowupnak szólt, nem a véleményednek! :-) Sõt! Egyáltalán nem éreztem megbántva magam, csak élcelõdtem. Sem a véleményedet sem pedig a hangnemét nem találtam durvának. Sajnálom, ha ez nem derült ki!
Egyébként nem sikerült megnéznem a filmet, csak részleteket láttam belõle. Hát... az alapján sajnos mindenben Neked volt igazad. Úgy tûnik ez is vékonyka bõr volt! Pl. az a jelenet, amikor a két muskétás gyereket fel akarják akasztani, és az egyik apja levágja õket a kötélrõl... nem hittem a szememnek. Mindkét kötélen már elõre látszott, hogy hol fog elszakadni. Elõre el voltak vágva. És valóban, amikor a kardal rásuhintott, ott szakadt el. No... ez olyan '70-es évek megoldása volt. De legalább egyáltalán nem sajnálom, hogy lemaradtam róla. Az édesapám meg a gyerekeim jókat kacagtag.
blowup 2006 márc. 04. - 20:00:02
(3/26)
Valamit félreértettél, a lejárt szavatosságú ITT nem a kort jelenti, az általad említetteket én is nagyra becsülöm -----> azokhoz képest....ja és szedálni nem engem kell, vannak itt sokkal véresszájúbbak is... :)
frenki 2006 márc. 04. - 18:01:30
(2/26)
No, blowup... egy kis szedatívum... Engem pont ezek a lejárt szavatosságú sztárok hoznak "lázba"! Ebbõl egyértelmû, hogy én is lejárt szavatosságú vagyok. Ifjú korom nagy élménye volt a Michael York és Oliver Reed féle Három testõr adaptáció (no és a Nastassia Kinski féle Egy tiszta nõ - Tess film is), ezért aztán kíváncsian várom a filmet... mit hoznak össze!? No persze abban igazad van, hogy általában csalódással érnek véget az ilyen várakozásaim. Az Dumas klasszikusának 1000 bõre közül láttam néhányat, volt köztük egészen gyenge is, viszont egyik sem ért föl az eredeti élménnyel. Persze amikor csaknem 30 év múltán megnéztem az eredetit, az sem... De nem baj, majd hozzáképzelem a hetvenes éveket! Ezek szerint nem csak az újszülöttnek, hanem a lejárt szavatosságúak is... :-)
blowup 2006 márc. 04. - 10:34:20
(1/26)
Nem értem.... az 1000. bõr errõl a rókáról... ráadásul lejárt szavatosságú sztárokkal (M.York, N.Kinski)....+ TV mozi.... bár ettõl még lehet jó..... csak a témaválasztás...nem értem :)....ja tudom, minden újszülöttnek...