Téma: Nap-kelte

offtopic
meszag 2009 okt. 02. - 16:25:16
(312/352)
viktornak produkálja magát, hátha újraválasttatja. :) pffff :(
offtopic
meszag 2009 okt. 02. - 16:24:23
(311/352)
Mi sem szeretjük õket, csak mivel rólunk döntenek, figyelünk. :)
fredi60 2009 okt. 02. - 14:44:14 Előzmény meszag
(310/352)
Na, az agyatlan vándorsólyom már elhúzhatnaa végre az életünkbõl! Miért is nem maradt Ausztráliában? Hiszen annyira odavan a Sidneyben élõ magyarokért.
offtopic
meszag 2009 okt. 02. - 14:35:57 Előzmény CsengoZoli
(309/352)
JA és még utoljára: a mûsorban leginkább csak a kerszttüzet szerettem, a többi részét nem igazán
1/10
Marcy63 2009 okt. 02. - 14:20:11 1/10
(308/352)
Nekem nem hiányzik. UTÁLOM A POLITIKUSOKAT!
offtopic
meszag 2009 okt. 02. - 13:49:02
(307/352)
Egyéb iránt amit a végén írsz: az MSZP a saját bugyutasága mellett rendesen küzdött a fityesz demagógiával, mely rendesen bénította az országot, és butította a népet.Köszönd meg persze az alkotmánybíráknak (nem tudták, hogyérinti a ktgvetést, amirõl döntöttek a népszavazáson) :(, meg az alkalmatlan köztársasági elöknek.

Tudod csak most fogják akasztani a hóhért. :) Viktorod megküzdhet a maga teremtette langyos kis mocsokkal. Bánná a ragya, csak úgy is együtt fizetjük a hülyeség árát. ÉS hidd el, az lesz a kevésbé rossz, ha vikike nem tartja be az idióta ígéreteit, bár úgyan már csepegteti, hogy pl. a nyugdíjasoknak rossz lesz, de a tanaraknak a kánaánt, a rendõröknek 10% létszám növelést ígér. Drasztikus adócsökentést, és kurva jó szociális ellátást vizionál, egymillió munkahellyel - igaz most már nagyobb nyilvánosságot kapott, hogy utóbbit tíz év alatt. Azzal meg ne etess, hogy a korrupció csak egyik oldal sajátja, na ná, majd mákos. :))
Hála a válságnak, most kicsit letisztul a közélet, de vérmes reményeid ne legyenek.
fredi60 2009 okt. 02. - 13:03:51
(306/352)
Most legalább minden reggel fityeszes meg tömjénpártos demagóg pofák dumálják tele a nézõk fejét. Hiába, be kell pótolniuk a 3 éves "önkéntes számûzetés" elvesztegetett idejét. :(
offtopic
meszag 2009 okt. 02. - 12:58:38
(305/352)
Nem a nap-kelte mûsorról van szó prüntyike: :))
offtopic
meszag 2009 okt. 02. - 12:57:54
(304/352)
Zolika, komolytalan vagy. :)
CsengoZoli 2009 okt. 02. - 11:22:37
(303/352)
Na,kibontom,mert látom tényekkel senki sem foglalkozik.
Itt az Antikrisztus és a világvége , mert megszûnt a Nap-Kelte!?
Jobboldali összeesküvés, ármánykodás, alkaloida csoportok behatolása a magyar médiába :P
Pedig szerintem ennyire nem bonyolult a dolog.
Nézzük csak,itt van nekünk ez a Nap-Kelte.
Gazdasági részét nézve egy paródia, egy vicc...
Mi az ,hogy az MTV saját frekvenciáján egy magán cég mûsorát sugározza ingyen? :)
Sõt, sok helyen még azzal érveltek,hogy,de hát ez nem került semmibe az MTV-nek.
Tényleg? :P
Szóval külön nem fizetett az MTV azért,hogy a saját adójának egyik legnézettebb mûsoridejében más adja el a reklámidõt, más zsebeli be a hasznot?
Hát külön köszönjük, hogy ezért nem fizetett :P!
Vajon az RTL-en miért nem más csinálja a reggeli mûsort, miért csak az MTV-nél volt ez szokás?
Megmondom! Mert ha Gyárfásnak megérte ezt csinálni, akkor a másnak is megéri!
Arról nem is beszélve,hogy bizony az MTV-nek is van kamerája, studiója, mûsorvezetõi, tehát teljességgel érthetetlen,hogy minek adják ezt oda másnak!
Illetve dehogy érthetetlen!
A Nap-Kelte jópár éve az MSZP szócsöveként mûködött ,de ugye elfogadtuk,hogy amelyik párt hatalmon van az kisajátítja a köztévét.
20 éves díszletek közt egyre kopó mûsorvezetõkkel és szinvonallal.
Lendvai Ildikó , Hiller és barátai szerintem ott is aludtak,külön kis kuckó volt nekik kialakítva az Angol utcában.
Mindez egy idõben már olyan szintre emelkedett, hogy jobboldali politikusok alig-alig nyilatkoztak.
Mindenki antidemokratikus elveket, hatalomátvételt stb emleget,de az idáig felsoroltak azok persze nagyon demokratikus dolgok.
Mostanában már volt egy-két olyan riporter aki a baloldaliaknak is be mert kérdezni,hát õk egyenesen jobboldali sejtekké váltak, akik belülrõl falják fel szegény baloldalt.
Az persze szóba sem jöhet,hogy a korábbi riportereket nem O.V személyesen nyilazta le lováról hátrafordulva, hanem mondjuk nem tudtak megegyezni Gyárfással.
Ez egyszerûen lehetetlen.
A 7-8 éve MSZP irányította országban az MTV-ben föld alatt gyülekeznek a jobboldaliak és kiugrásra várnak.
Persze elõfordulhat,hogy valóban erõsödik a jobboldali befolyás hisz 2010 valószínûleg nem az MSZP éve lesz,de ha már demokráciáról moralizálunk ,akkor szögezzük le,hogy ha Orbánék mindenkit kirúgnak, csinálnak egy reggeli mûsort csupa Hír tv-s riporterrel és jobboldali közéleti szereplõvel,majd hétvégére beültetik a Fábryt ,még akkor is,csak egálban lesznek az MSZP-vel!
Ezzel a drága, demokratikus MSZP-vel, mely oly demokratikus, oly visszafogott,hogy pl. miniszterelnökük betiltotta a Magyar Hírlap járatását állami hivatalokban :)
Ebbe nem akarok belemenni,maradjunk annyiban,hogy a baloldaliak szerint jogos volt, a jobboldaliak szerint nem,de lényeg ami lényeg lapot központilag betiltani....
Ezt még Sztálin elvtárs is megtapsolná, ha élne :)
Nem húznám tovább a dolgot,így is elég hosszúra sikerültem,elnézést érte!
Lényeg ami lényeg egy olyan mûsort veszítettünk el,mely még a baloldaliak szerint is csak nehezen volt nézhetõ, politikai elfogultsága nyilvánvaló és gazdaságilag is maximum egy embernek érte meg, Tamásnak!
Õ meg talpraesett ember,majd átmegy máshová! :)
CsengoZoli 2009 okt. 02. - 10:21:07
(302/352)
Jön az Antikrisztus, rettegjeteeeeeeeeeeeek! :)
CsengoZoli 2009 okt. 02. - 10:20:44
(301/352)
Ennyi sületlenséget... :P
offtopic
meszag 2009 okt. 02. - 10:14:37
(300/352)
Nyugodj le Gyuri, pusztába kiabálsz. Ez a népség még nem nõtt fel, és nem is akar. Még mindig a baloldal eszmékre, mégha mostanság túlzottan bugyuta szlogenekben kapják-fityesz-, és az ígérgetõkre akarnak voksolni. Szégyen, de ez lesz.
3/10
kgyuri0 2009 okt. 02. - 01:05:16 3/10
(299/352)
Ezt a „Ma reggel” mûsor topikjára írtam:
A Nap-kelte kontra MaReggel mûsor fogadtatása itt a PORT fórumon a hozzászólók körében állatorvosi lóként mutatja a közélet jobbos indíttatású megoszlását.
Én elég sokat kritizáltam a Nap-keltét, fõként Verebest, LakatT-t de Gyárfást is, legutóbbi idõben a két új nõt, mindkettõ borzasztó minden szóba jöhetõ szempontból. Mindazonáltal a mûsornak volt egy megszokott rutinja, én nem untam, néha nem értettem egyet, néha bosszantott. Nagyjából hasonlóan, mint az ember a tágabb családjával lehet, lehet olyan rokon, akit igazán nem csíp túlzottan, nem is szeret vele összejárni, sokszor kritizálja, szereti esetleg piszkálni, van köztük bizonyos feszültség. A család azonban végül is összetart, „szeretik egymást”(ahol az idézõjelet jó két kézzel mutatni), mindenesetre külsõ támadás ellen még a legkevésbé bírt családtagot is szívesen, õszintén védjük.
Akik az eddig sorolt neveket kifogásolták, vagy megtoldották még pl Betlennel is, azok sem igényelték a kifogásolt személyek eltávolítását, lehetetlenné tételét, legkevésbé olyan igazságtalan és önkényes módon, ahogy az történt. Nem igényelték a Ficesz hatalmi politikai arroganciájának, a seggnyalók általi megnyilvánulását.
Mindenesetre megtörtént, az új mûsor a legobjektívebb szemüveget felvéve sem mutatkozik egy morzsányival sem jobbnak. A mellette ágáló véleményekben az a közös, hogy lelkes propagandaszólamokon kívül pusztán csak személyeskedni, minõsítgetni képesek. Nyilvánvalóan az eddig itt megszólalóknak nem a mûsor minõsége a fontos, hanem a Ficesz iránti elfogultságot díjazzák.
Siralmas, hogy az értelmes, objektív hozzáállás teljesen hiányzik.
Ha lenne néhány baloldal felé elfogult vélemény, az legalább részben kompenzálná a betegesen túlburjánzó jobbos dagályt.
De a baloldali elfogultság hiányzik, mert a ballib oldalról magyon kevés hsz hangzik el, hiányoznak a fórum ballib nagyágyúi, mint ha közömbös lenne egy közszolgálati hírmûsor önkényes lenyúlása. Az emlegettem állatorvosi lovon jól látszik a ballib oldal lagymatag lemondása is.
Ebbõl orbitális tragédia fog bekövetkezni az ország számára: magyar újfasizmus.
offtopic
meszag 2009 okt. 01. - 14:26:47
(298/352)
Száraz kenyéren, és vizen! :D
CsengoZoli 2009 okt. 01. - 14:24:28
(297/352)
Tudom,majd Gyuri kielemzi,hogy ez alatt azt értetted,hogy éljen Orbán V. és a Jobbik!
Ha nem,akkoris!
:P
offtopic
meszag 2009 okt. 01. - 14:22:06
(296/352)
:DDD, sírjon a Te mamád ezen..

Én ezt merõ szeretetbõl, és féltéssel írtam Neked. :))
CsengoZoli 2009 okt. 01. - 14:11:21
(295/352)
Dede,tudo én már csak ilyen gügye vagyok :)
De a lényeg,hogy ne személyeskedjünk :)
Igen õ az én kis Viktorom, köszönöm,hogy így hívod te is.
Van is egy kis oltár a ház végében,oda járok imádkozni hozz,mikor elkeseredek! :)
offtopic
meszag 2009 okt. 01. - 14:07:47
(294/352)
:QQQQ, ez jó volt! De ne légy olyan gyügye, mint viktorod! Azt is megfigyelték...állítólag, de csak hazugság volt az egész. :)
CsengoZoli 2009 okt. 01. - 14:06:02
(293/352)
Semmi gond,tudom,hogy a baloldalon szeretnek megfigyelni :P