10/10
keletid 2014 dec. 12. - 11:07:59 10/10
(7/7)
Nagyon jó!
Köszönet az alkotóknak :D :)
Mészáros-Szabó Orsolya 2014 márc. 16. - 11:38:24
(6/7)
Sziasztok, nekem megvan az elsõ két rész, viszont a harmadikat nem tudtam rögzíteni. Csereberélhetnénk :)
kiraly.andras 2014 jan. 30. - 22:28:43
(5/7)
Én az elsõ részt keresem, lévén a sorozatról csak annak vetítése után értesültem. Elõre is köszönöm, ha esetleg valaki...
weblond 2014 jan. 26. - 20:52:25
(4/7)
Kedves fórum látogatók!
A második részrõl lemaradtam. Ha valaki felvette, nagyon megköszönném ha el tudná küldeni valahogyan.
Köszönettel: weblond
Edmond Dantes 2014 jan. 24. - 21:29:09 Előzmény Texas Bill
(3/7)
Elsõ részrõl lemaradtam. Második rész jelentõs része BKK-propagandisták és fõvárosi alkalmazottak PR-akciója, némi körítéssel. Várom a harmadikat.
Texas Bill 2014 jan. 09. - 17:53:39
(2/7)
A második rész szerintem kevésbé sikerült érdekesre. Össze-vissza egyveleg volt. Talán a modern közterület-gazdálkodással akart foglalkozni.
Nem tetszett, hogy nem merték kimondani, hiba volt a Kálvin téri modern épületek odahelyezése. Rém csúnyák, önmagukban sem szépek, de egy modern városközpontban ellennének, azonban ott, ahol vannak, szörnyûek.
Az új metróvonal felszín feletti létesítményei szerintem szintén nem illenek a budapesti belvárosba, a felszín alattiak lehetnek ultramodern hangulatúak, de a felszínt, a tereket nem kellene a modernséggel terhelni.
Texas Bill 2014 jan. 04. - 07:58:10
(1/7)
Érdekes volt az elsõ epizód. Jól rátapíntottak arra, hogy milyen sok értéktelen és ronda épületet helyeztek el Budapesten az utóbbi évtizedekben. Pedig a lakótelepek világát még csak szóban sem érintették!
Vajon miféle építészképzés folyik Magyarországon, hogy ennyi "kukába való" épülettel lehet elárasztani az országot???