Téma: Õ a király!

locsmándi39 2015 júl. 12. - 02:23:48 Előzmény promenade
(7/7)
Vigyázz mit írsz kedves Promenade! Az internet nem felejt és ez az írásod pár év múlva már akár nyílt uszításnak is minõsülhet a meleg, akarom mondani langyos... vagy izé, édes közösség tagjaival szemben. Szóval azokat sérted a "gyûlöletbeszédeddel" akik közeli rokonuk iránt éreznek szexuális vonzalmat. Majd biztosan kitalálnak erre is valamilyen politikailag korrekt szó. A "meleg" már foglalt, a "langyos" nem eléggé kifejezõ, az "édes közösség" talán pont megfelelõ lesz.
És mielõtt azt gondolná valaki, eltúlzott irónia amit írok azt ajánlom tanulmányozza a német sajtót. Németországban a mindenre kapható jogvédõ aktivisták újabban pártfogásukba vették a vérfertõzõ kapcsolatban élõket, sõt egy másik csoport az állatokkal szexelõk jogaiért is kiáll és akciózik. Ha így megy tovább nemsokára már a puszta említése a "vérfertõzõ" szónak is fasiszta gondolatbûn lesz, pont úgy mint ma a "buzi" szó használata.
7/10
promenade 2015 febr. 09. - 11:05:55 7/10
(6/7)
*SPOILER* Ilyen elkorcsosult, pszichopata, beteg elmét, mint a fõszereplõ sátánfióka még életemben nem láttam..Az addig teljesen ,,rendben van", hogy apa nélkül nõtt fel, és így a találkozás, és az apja részérõl történõ elutasítás kiváltotta belõle a haragot, és az irigységet, valamint azt, hogy neki is joga van a családban élõ jóléthez-valamint jólléthez. Még azt is ,,megértem",hogy hirtelen felindultságból,indulatai kordában tartásának hiányában megszúrta az öccsét, no de kéremszépen,ennek az állat a saját HÚGA iránt nemi vágyai voltak, nem is akármilyenek!NEM az volt az alapsztori, hogy megismerkedtek,egymásba szerettek, végül kiderült,hogy testvérek, és na most akkor mi lesz?, hanem ez a nyomorék(sajnálom de engem mélységesen felidegesített!)tisztában volt azzal (ellentétben szegény lánnyal),hogy a saját húgával közösül.Szerintem nincs annyira megkeseredett lélek, hogy a fájdalmak hatására a kémiai beinduljon testvérek között. A fõszereplõ fejét percenként a falba tudtam volna verni,és a film végén sem éreztem semmiféle ,,megkönnyebbülést". Nem tudom ez -is- célja volt -e a filmnek, mindenesetre hiányolom,hogy a végén az is teljesen lényegtelen volt a film készítõinek, hogy az apa(miután mindent elveszített) miként reagál a Bibliai csapásra, ami rámérettetett. Engem személy szerint érdekelt volna,sõt, iszonyatosan érdekelt volna. 10/7
milanomilano10 2013 febr. 19. - 01:28:29
(5/7)
Nekem van hozzá felirat. Akit érdekel, az írjon erre a címre: sliders10@hotmail.com
hajnih 2010 okt. 21. - 13:06:25
(4/7)
Akinek megvan a film magyar felirattal, kérem, hogy jelentkezzen- engem érdekelne. hajnih1980@gmail.com
10/10
mazsi85 2008 márc. 31. - 12:53:51 10/10
(3/7)
Ez tényleg egy jó film! Nem tudja valaki honnan tudnám megszerezni??
nienna 2008 márc. 30. - 16:39:39
(2/7)
egyetértek: nagyon jó és nagyon kegyetlen. ráadásul tömve csodás színészekkel.
benzinkutas2 2006 júl. 08. - 17:40:08
(1/7)
Nagyon jó film!!