5/10
rajdi márc. 23. 10:15:07 5/10 Előzmény Sz. Péter
(4/24)
Most már van ;)
offtopic
Sz. Péter márc. 23. 07:59:44 Előzmény rajdi
(3/24)
Nincs olyan, hogy C kategóriás film. ;)
Van A és B.
5/10
rajdi márc. 23. 01:38:24 5/10
(2/24)
Ez a film inkább C kategóriás mint B, először csodálkoztam is hogy nem moziban adják, de aztán hamar leesett hogy miért nem. 100 sebből vérzik (ami az agyonszurkált színészekről nem mondható el), de van mellette egyfajta bája is, ami miatt találni benne olyat is amit más filmben nem kap meg az ember. Conor McGregor lubickol a szerepben, nálam nagyon betalált amit produkált. Jake Gyllenhaal meg hozza a kötelezőt, bár ha Statham játszaná vagy Joel Kinnaman a szerepét, az sem venne el belőle, vagy adna hozzá a filmhez. Lesz aki agyon, és aki alul pontozza, én maradnék abban hogy középszer...
10/10
Aventador márc. 22. 22:10:29 10/10
(1/24)
Én határozottan élveztem.
A sztori egyébként egy nagy nulla, de ez mondhatni egy vibe film, ami Jake Gyllenhaal-nak nagyon megy. Zseniális színész, bármilyen lapos sztorit a hátára vesz és egyszerűen élvezhetővé teszi. Conor McGregor-on pedig annyira lehetett látni, hogy élvezi ezt az egészet. Néha kicsit túl sok volt, de mind tudjuk, hogy ő a való életben is ilyen. Igazából önmagát hozta. Kicsit felüldülés volt egy ilyen maszkulin, feminizmus propagandától mentes, izzadságszagú akció film. Hozza a régi iskolát, és nálam ezért működik nagyon. 10/10! Több ilyen kéne!