offtopic
Sz Peter 2015 okt. 28. - 07:21:37
(253/353)
"Mindenki azt posztol magáról amit csak akar....
.... Egy kívülállónak ehhez semmi köze."


Akkor minek posztolja ki?
10/10
kazsagx 2015 okt. 27. - 21:16:09 10/10
(252/353)
Nekem is van jo par okos ismerosom,aki minden szart kiposztol,szelfizik stb... Nem tudom mi ertelme van,okos ember nem mutogatja, azt amilye van,de mindegy.
Szomoru,hogy embereket ez tesz boldogga,de ha igy jo nekik,hat csinaljak. :)
wowow 2015 okt. 27. - 20:37:58 Előzmény tortura
(251/353)
Nagyon keveset láttam az Oláh Ibolyás részbõl. De az alapján szimpatikus volt a csaj. Eleddig nem komáltam, inkább taszított. Most egy kedves, barátkozós-barátságos csajt láttam, aki megbékélt a világgal és önmagával. Jár az elismerés!
olahmiki1959 2015 okt. 27. - 20:10:47
(250/353)
Nagyon szép, és tanulságos el a levezetés, amit beidéztél ide nekünk.
Az egyetlen probléma ezzel, hogy ahhoz, hogy valaki egészségesen tudjon táplálkozni, ahhoz GAZDAGNAK KELL LENNIE!
Sovány fehér húsok, Himalája só, saláták, frissen facsart gyümölcslevek, stb.
Ki engedheti ezt meg magának?

Egyszer nézegettem az ABC-ben a Norbi-féle update készítményeket.
5 szelet "egészséges" kenyér, becsomagolva, 498 Ft volt! Tehát, egy szelet kenyér egy százas!
Köszönöm!

Egyébként Réka vendégszereplése nagyon tanulságos volt Fridinél.
Engem nem zavar, hogyha valaki az anyagi körülményeinek megfelelõen öltözködik, kiegészítõi vannak, és olyan autója van, ami kijár neki. Õk, Norbival, megdolgoztak érte, hajtanak, sikeresek, ezzel tehát nincs semmi baj.
Azzal már inkább, hogy "lehet egészségesen is táplálkozni" - mondta Réka, aztán, ennek jegyében, kezdtek egy kis libamájjal, - "Imádom!" - pezsgõt is bontottak hozzá, utána folytatták kacsasülttel, amit megtûzdeltek szalonnával és fokhagymával...
Ketten - nagyjából - szépen elvacsoráztak úgy 8-10 ezer forintot, elegánsan, finoman, könnyed beszélgetés közepette.
Ja, kérem, így is lehet!
Az, hogy a nézõk nagy részének a számára ez egy elérhetetlen álomvilág, senkit nem érdekelt.
Próbálj egészségesen táplálkozni akkor, ha átlagos anyagi körülmények között élsz! Vagy akkor, ha például cukorbeteg vagy.
Nálunk a családban van cukorbeteg, tehát tudom, minden diabetikus készítmény, - egy keksz, egy szelet csoki, egy üveg befõtt, vagy egy diétás tejszínhab - a duplájába, vagy a két és félszeresébe kerül a "normális" dolgoknak.

Egyébként pedig Fridi is kõgazdag, tehát két ugyanolyan színvonalon élõ ember beszélgetett egymással a mûsorban, ami különben nézhetõ volt.
tortura 2015 okt. 27. - 19:23:42
(249/353)
Mondjuk ettõl a demagógiától én is a falra mászom. Tehát mindenki, aki nem minimálbérbõl él, az közlekedjen a fû alatt, járjon egy rozzant biciklivel, lakjon vályogházban és ridikül helyett egy szakadt Tesco-szatyorral mászkáljon, nehogy már véletlenül irritáljon valakit, akinek több jut.
Errõl mindig a következõ sztori jut eszembe, ami még akkor történt, mikor kis elsõsök voltunk. Elég csóró volt az összes gyerek az osztályban, de volt egy csaj, aki egyke volt. Ez akkoriban igen ritka volt. Neki mindig szép ruhája, menõ tolltartója és isteni tízóraija volt. Egyik szünetben kint futkoztunk az udvaron, mikor az egyik osztálytársunk megjegyezte, hogy bezzeg az Andinak már megint új tolltartója és matricája van, milyen jó neki. Erre a tanító nénink azt mondta neki: édes fiam, te azért nem fogod vinni soha semmire az életben, mert te mindig mással foglalkozol, ahelyett, hogy a saját dolgodat végeznéd rendesen. Ahelyett, hogy az Andi cipõjét, ruháját, kajáját irigyled, inkább azzal törõdj, hogy ne legyen szamárfüles a füzeted, megírd a leckét, megtanuld a verset és ne késs el örökösen az óráról. De neked erre nincs idõd, mert másokat figyelsz mindig.
Eh, manapság gyakran eszembe jut ez a történet.
tortura 2015 okt. 27. - 18:40:24
(248/353)
Megnéztem. Tkp. ahhoz, amit Réka csinál, amibõl él, nem is kell nagy agytrösztnek lennie, nem ebbõl él. Errõl az jut eszembe, hogy némelyik testnevelõ tanár sem a szürkeállományáról híres. De ettõl még lehet õket szeretni.
Igazat megvallva én sem értem, mi a fenének kell mindent kiposztolni a FB-ra, de ez valószínûleg azért van, mert én egyáltalán fenn sem vagyok... De ez nemcsak Rékára igaz, csak õ híres. A kevésbé híres emberek ugyanezt csinálják. Nekem is van egy kis kolléganõm, kedvelem, nagyon aranyos. De õ is állandóan szelfizik, még a mosdóban is, és már teszi is fel a netre. Kérdeztem tõle, te, mire jó ez? Mire megvonta a vállát, elmosolyodott és azt mondta, nem tudja, de jó. Hát, végül is, engem nem zavar, hogy ki mit rak fel, mert úgysem látom, nem nézem.
Még annyit, hogy aki ezt a celebes cikket írta, hát, ehhez se kellett sok ész, hogy nyomtatott formában megjelenítette ugyanazt, ami elhangzott az adásban, némi cinikus kommentárral fûszerezve. De ha ettõl jobban érzi magát a "szerzõ", nekem ez sem fáj.
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az állítólagos botrányba fulladt rész (Árpa Attilával) is adásba kerül-e a jövõ héten.
-csengõzoli-- 2015 okt. 26. - 22:24:38
(247/353)
_goldie_ 2015 okt. 26. - 21:09:03
(246/353)
tortura 2015 okt. 26. - 19:33:29
(245/353)
Mert mi rosszat mondott?
-csengõzoli-- 2015 okt. 26. - 08:59:03
(244/353)
Szegény Réka szépen lejáratta magát tengnap.
Fura,hogy mindig a legbutább emberek érzik úgy,hogy nekik osztani kell az észt az interneten...
10/10
kazsagx 2015 okt. 25. - 22:17:11 10/10
(243/353)
Nem kedvelem Rubint Rekat sem Norbit,de mi köze ahhoz Rekanak,hogy mennyi az atlagkereset Mo.-n?
Persze ertem a kerdes miertjet,de na....
Van penzuk,jol elnek.Engem valahogy ez nem bir zavarni,nagyobb szarsagok vannak ebben az orszagban sajnos...
tortura 2015 okt. 15. - 15:05:19
(242/353)
Látom, legközelebb Oláh Ibolya lesz.
tortura 2015 okt. 13. - 20:01:27
(241/353)
Mondjuk ha tényleg vannak vérnyomás problémái, arra nagyon nem jó az alkohol.
tortura 2015 okt. 13. - 20:00:36
(240/353)
Hát, legyen úgy. Én nem kívánok rosszat senkinek.
wowow 2015 okt. 13. - 19:21:28
(239/353)
A sok bölcs idézete, megjegyzése (attól függetlenül, ohgy igazak) inkább csak önnyugtatás lehet nála. Amúgy persze, hogy nincs rendben vele vlaami, fent volt a csúcson (mondhatni) és már nincs ott. A párja már nincs vele és a lányát 1-2 hónapig látja egy évben. Persze, hogy megrogy az ember, ha igazán fontos neki.
Nekem szimpatikus a fazon egyébként, a Nagy Õ-ben is az volt. Nem láttam, hogy el lett volna szállva magától. A teniszben még lehet hogy tud nagyot alkotni, nekem nem tûnik irreálisnak egyáltalán a terve.
olahmiki1959 2015 okt. 12. - 20:36:30
(238/353)
Noszálynak a természetellenesen vörös arca nem tudom, minek volt köszönhetõ.
Talán már eleve egy kicsit piásan ment be Fridihez, vagy vérnyomásproblémái voltak-vannak, de nekem rögtön ez tûnt fel.
Beszélgetõpartnernek nem is volt rossz, néha egészen jó dolgokat mondott, emberi volt, és a beképzeltsége, a nagyképûsége is alaposan csökkent a régi énjéhez képest.
Ez az adás nem volt rossz, ha mindegyik legalább ilyen lesz, akkor megüti a nézhetõ kategóriát...:)
tortura 2015 okt. 12. - 15:26:00
(237/353)
Az még csak a kisebb baj lenne...
Nekem meggyõzõdésem (a látottak alapján), hogy ez az ember komoly beteg. Vagy még mindig depressziós, vagy alkoholista, de valami nincs rendben vele. Túlpörgetett, hadar, kapkod, nem koncentrál, nem a kérdésre válaszol.Idõnként a nyelve is összeakadt, a böfögést alig tudta visszatartani. És õ akar újra "ringbe" szállni közel 44 évesen? Szerintem marhára nem a valóság talaján áll (él), de ez is csak azt mutatja, hogy tényleg valami nem oké az agyával. Kíváncsi vagyok, mi lesz vele.
Biztos sajnálni kéne, mert szegénynek "meghasadt a szíve", ahogy fogalmazott. De hadd ne sajnáljam. Megcsalta a párját, õ meg lelépett. Bizony, van ez így, hogy így reagálnak egy megcsalásra a házastársak. Mégis, mire számított?
wowow 2015 okt. 11. - 23:04:00
(236/353)
Minek hívnak olyan embert, akinek alig lehet érteni a beszédét? Noszály Sanyi baromira hadar és alig artikulál.
pneklara 2015 okt. 11. - 15:45:01 Előzmény olahmiki1959
(235/353)
Furcsa ez a Xavér. Azt nem lehet mondani, hogy nem volt gyerekszobája, sõt, nagy magabiztosságot adhat neki, hogy nyelveket bír, világot látott, olvasott,nagy kultúrát szívhatott magába, kiemelkedõ képességû a zenében. De valahogy az ilyen emberekre általában a szerénység a jellemzõ.Róla meg süt, hogy valahol lenézi a póri embert. Nem mondom, hogy szó nélkül tûrnie kellett volna a hetesek szemétkedéseit, csak valahogy elegendõ lett volna szó nélkül felállni, még inkább be sem ülni. Bár fene tudja, ha senki nem teszi szóvá, hogy ilyen haknikkal a nézõket alázzák le azok, akik kocsmai szinten, felelõsség nélkül, felkészületlenül beszélnek, trágárkodnak, egymás között.Érdekes volt ez a nap is Fridivel, mindketten felszabadultak, s talán Xavér is õszinte volt.
olahmiki1959 2015 okt. 10. - 07:10:12 Előzmény pneklara
(234/353)
Jött, aztán meg köszönés nélkül el is ment.