10/10
d112 2012 nov. 01. - 18:53:39 10/10
(25/45)
Ez már tényleg idegesítõ ugyan az a történet, fejlõdés nem tapasztalható, jelenetek egyre rosszabbak, a kép minõsége képi világa nulla. A vége már-már a vicc kategória, mivel zombi jelentnek beillõ értethetetlen jelenet, a következõ részben tömeges megszállás vagy vérben úszó kaszabolós horror lesz? Arról nem is beszélek, hogy egyes jelenetek ész összefüggések olyan logikátlanok hogy az már fáj! Miért nem hívnak ördögûzõt? Ennyire nem figyelnek a gyerekekre? A szülõktõl miért hallgatja el a felvételeket? A gyereket miért nem tiltják el az ördögfiókától? Nem feltûnõ hogy a szomszéd milyen titokzatos? És még sorolhatnám…
A kis csaj erõs jelleme tetszik! A sorozat eddigi karaktereire nem jellemzõen.
Várom az ötödik részt, de csak azért mert remélem befejezik, és jól megkínozzák a szellemeket/ démonokat, mert ugye ezen se lehet el menni hogy egy van –e, de végül is a végén….
Összegezve: A film negyedik része már egyértelmû hogy csak a pénzrõl szól, a sztori semmi…
10/1
3/10
johnny63 2012 okt. 31. - 14:13:26 3/10 Előzmény Dean88
(24/45)
Én inkább az elsõ rész bemutatójára mondaná ezt! Az összes jó jelenetet bele vágták abba a másfél perces bemutatóba, de az egészet szinte átaludtam 2 nevetés között. Nekem a 2. és 3. rész jobban bejött. A 4. részt még nem láttam, de majd ha leszinkronizálják akkor megnézem.
3/10
bercesnagy 2012 okt. 29. - 17:32:36 3/10
(23/45)
Nagyon gyenge film. Nem éri meg a mozi jegyet, maximum otthon nézhetõ egyszer a tévében. Senkinek sem ajánlom, remélem nem lesz ötödik rész. 3/10.
2/10
SirDöme 2012 okt. 26. - 15:02:14 2/10
(22/45)
Imádom a Paranormal Activity-ket, de ez a 4. rész nézhetetlen volt. Totál gagyi az egész, tele baromságokkal.
CTU 2012 okt. 23. - 21:06:42
(21/45)
Akkora csalódás és unalom-tenger, hogy azt lese lehet írni!!!!! Mint minõségi horror rajongó, aki kerüli a B kategóriát, csak annyit tudok mondani, hogy a Paranormal Activity 4 egy teljesen lapos, unalmas, álmosító, értelmetlen, nevetséges folytatás, egybõl C kategóriát kapott tõlem, miután kijöttem a moziból.

Hatalmas csalódás, és van egy olyan érzésem, itt az újabb Péntek 13, vagy Rémálom horror-sorozat, amik részrõl részre gagyibbak és gagyibbak, míg végül a 10. résznél már azt mondjuk, hogy "igazi horror etalon".

Nagyon rossz irányba mennek a készítõk, de sajnos mivel 1-2 milcsibõl kihozzák, még így is iszonyat jövedelmezõ.
A nézõ viszont most is be lett csapva a parás trailer után, aminek semmi köze ehhez a filmhez, mert nagggyon gagyi!!
Dean88 2012 okt. 23. - 13:50:01
(20/45)
A harmadik résszel is ezt csinálták. Volt egy nagyon állat elõzetese, aztán a film teljesen más volt. Semmi köze nem volt az elõzeteséhez :( Szerintem ez tök gáz!
barbie1231 2012 okt. 23. - 00:51:25
(19/45)
Amúgy azt a filmet mikor láthatjuk amit a trailer bemutat? Mert a moziban látottnak túl sok köze nem volt hozzá...
1/10
niszabi 2012 okt. 22. - 14:33:38 1/10
(18/45)
Talán én leszek az egyetlen, akinek ez a kedvenc JB-filmje: A világ nem elég. Azért, mert ezt moziban néztem meg még kis taknyosként és imádtam! Nagyon látványos, akciódús és Sophie Marceau gyönyörû benne, kár, hogy pont Denise Richards-szal jött össze a végén. Pierce Brosnan amúgy nem jobb a Daniel Craignél, de jól alakította a vagány ügynököt. Remélem ebben azért mindenki egyetért velem!
10/10
Dragonsaver 2012 okt. 22. - 02:44:25 10/10
(17/45)
Ez nagyon SPOILER:
http://www.youtube.com/watch?v=bI7BbbBfWQI&feature=relmfu

Reakció a moziban a végkifejletre. Amúgy mi is megtapsoltuk a végét, pont úgy, mint itt, szóval vicces. :)
gery003 2012 okt. 20. - 21:07:09
(16/45)
Ritka rossz volt , meg se ijedtünk rajta .... az utolsó 5 perc volt jóó
Sonic8 2012 okt. 20. - 20:10:22 Előzmény hakos007
(15/45)
Tipikus paranormal film 10 percenként megmozdul valami a háttérben,majd a végén van valami nagy CGI fosatás és így kaszálnak 200 milliót.És ezzel az alappal láthattunk 4 részt.:/ Nagyon nincs ötlet nyugaton...
hakos007 2012 okt. 19. - 20:41:42
(14/45)
Elõször is, ez a film nekem kifejezetten nem tetszett... azt hittem tudnak újat mutatni, de tévedtem, sõt kevesebb volt :( Az elsõ 3 rész jó volt a 2. és a 3. kifejezetten kedvenceim közé tartozik, de ez..... Szokásos ajtó nyitogatása, takaró lehúzása mind mind megvolt, mint az elsõ 3 részben. Elõzetes alapján jónak hittem. És valaki mondja meg a két afroamerikai hol szerepelt a filmben? :) mert valahogy nem emlékszem rájuk :D
Mr. D 2012 okt. 19. - 19:48:34 Előzmény fmaci38
(13/45)
Mert A rítustól aztán qvára be lehet szarni. Igaz történet, ja, persze. Szerintem az a legszánalmasabb egy horrorfilm esetében, amikor kibökik az elejére h "Igaz történet alapján", és ettõl az ember tényleg úgy kezd viszonyulni a dologhoz, hogy hú akkor ez most biztos naon para lesz, de amint megjelenik az elsõ béna CGI démon vagy gagyi effekt, máris nevetségesség válik az egész. Volt egy ördögûzés, mint még megannyi, valszeg újabb vallási fanatikus csavarodott be, és a papok ráfogták, hogy démon szállta meg. Legutóbb a Démoni doboznál volt hasonlóan nevetséges a szitu. Igaz történet...ja akkor mutassátok már meg nekem azt a rusnya démont ami kimászott a dobozból, mert sajna én még nem láttam :D A PA elsõ része ellenben tök jó volt. Erre nem bökték ki h Igaz történet, pedig fogadjunk, hogy találhattak volna valamilyen ürügyet a kiírására, de még így is ezerszer valósabbnak hatott mint ezek a béna "Igaz történet felturbózva jó sok CGI-vel" filmek. :) Persze a folytatások már egyre gyengébbek voltak, sajnos tipikus esete annak, hogy vannak filmek, amelyeket nem kell megmagyarázni. Csak hát a folytatások túlmagyarázták az 1. rész paráját, és ezért lettek egyre érdektelenebbek. A 3. rész több évtizedre visszanyúló démonidézõs szektájával meg kisgyerekekkel haverkodó démonjával már nagyon nagy hülyeség volt. Pláne mivel a film úgy kezdõdött h a 2 csaj megtalálta ezeket a régi felvételeket egy dobozban, és a megnézésük után nem igen zavarta õket, hogy a nagyi démonidézõ és h kinyírta a szüleiket. :) A 4. rész meg igazából már nem is tud felmutatni egyetlen olyan ijesztõ jelenetet, amelyet ne láttunk volna már az elõzõekben. Éppen ezért pontosan lehet tudni, hogy mikor kéne ránk jöjjön a frász, de pont emiatt nem jön. Remélem 5. rész már nem lesz, de az az érzésem, hogy minimum 7ig nem fognak leállni ezzel a dologgal sajnos.
10/10
Dragonsaver 2012 okt. 19. - 18:40:52 10/10
(12/45)
*képpen/meg
10/10
Dragonsaver 2012 okt. 19. - 18:39:56 10/10
(11/45)
Szerintem teljesen korrekt kamerás horrort kaptunk. Bõven voltak sikongatások a film alatt a moziban, egyenlõ arányban a röhögéssel. Szerintem minden kép lehet rajta szórakozni, ha épp egy kis agykikapcsolásra vágyunk. 4. résznek meg egyenesen szuper, még merem kockáztatni jobb, mind az eddigi 3 rész.
l.agi.lilla 2012 okt. 16. - 11:03:32
(10/45)
Én imádom ezt a mûfajt...szerintem egészen át lehet "élni", mintha veled történne, már aki "befogadó" típus...várom!:)
fmaci38 2012 okt. 15. - 20:19:40 Előzmény afiaf
(9/45)
ha ettõl beszartál mi lenne veled a ritus nézése közben, pláne azért mert az még ráadásul igaz történet is, nem olyan baromság mint ez. ettõl csak a degeneráltak félnek, gagyi az egész, aki moziba képes kézi kamerás filmet leadni annak az idiótának el kellene törni a kezét, úgy szar az egész sorozat ahogyan van.
afiaf 2012 okt. 15. - 16:56:01
(8/45)
Bármilyen meglepõ egyesek számára, de ennek a mûfajnak is vannak kedvelõi és nyilván nem kerülne mozikba a 4. rész, ha senkit sem érdekelne. Ha valaki látta a trilógiát, akkor tudja, hogy történetileg remekül egybefûzték a szálakat a Wrong Turn-ös hasonlat abszolút nem állja meg a helyét. Tudom, hogy a kézikamerás horrortól nagyon sokan viszolyognak, még a horrorfilm-rajongók is, de én imádom ezt a sorozatot. 25 éve nézek horrorfilmeket, nem könnyû megijeszteni, de ezeknek a filmeknek néha sikerült.
borkasztik 2012 szept. 08. - 12:48:08
(7/45)
Én alapból nem szeretem az olyan filmeket, amit ilyen kézi kamerás módszerekkel, vesznek fel, azt az érzetet kelletve mintha documentum film lenne és õ is ott lenne a cselekmények sûrûlyében. De az elsõ részét elég érdeeksnek találtam. A második rész is jó volt. De nekem hogy ennyire húzzák, mint a rétes téztát már sok. elsõnek érdekes volt, most már nem az. Legalábbis nekem.
tkfan 2012 szept. 08. - 08:59:58
(6/45)
Nézzétek meg a szinkronos elõzetest is :)

http://www.youtube.com/watch?v=s4LBiHeyEr4