Téma: Paul Walker

déna 2008 júl. 31. - 20:18:59
(32/72)
Paul a Halálos iramban 4. részében!
Bogyó xD 2008 jún. 29. - 19:32:50
(31/72)
Wááááh, nagyon jól néz ki :) Szexi... ^^
déna 2008 máj. 06. - 20:11:30 Előzmény BobbyZ
(30/72)
Hát nem tudom! Próbáld meg, hogy írsz nekik, aztán hátha meg lesz az eredménye!
10/10
BobbyZ 2008 máj. 03. - 20:36:40 10/10
(29/72)
:D Én is remélem, bár sztem csak úgy nem fognak.
Látok egy olyat h ha észrevétele van vagy hibát észlel akkor írjon.
Lehet ha írnánk nekik, akkor beírnák.
Nemtom.
déna 2008 máj. 03. - 18:19:44
(28/72)
Helyes a reklamációd, remélem észbe kapnak és kijavítják a hibát!
10/10
BobbyZ 2008 máj. 03. - 12:38:32 10/10
(27/72)
Én is nagyon szeretem a Halálosabb Irambant, bármikor bármennyiszer megtudnám nézni, akkor sem unnám meg.

Amúgy meg arra visszatérve, hogy nem foglalkozik azzal a ez az oldal h odaírják ha vki egy filmben csak mellékszereplõ (bár pl a dicsõség zászlajában elég sokat szerepel sztem, annyit simán mint a csaj nem jár egyedülben), de vmelyik nap vettem észre h Vin Dieselnek a filmjei közt szerepel a Halálos Iramban Tokiói Hajsza.
Na akkor most ez hogy van ? :D
Mert hogy õ abban még mellékszereplõnek sem nevezhetõ, mivel kb 40 másodpercig van benne a film legvégén, elmond kb 3 mondatod, de lehet h még annyit sem, közben ül a kocsijában és tényleg kb max 40 másodpercig van benne.
Akkor neki minek írják oda a Tokiói hajszát a filmjei közé, Paulnak meg miért nem írják oda a Dicsõség zászlaját, van vagy 2 órás a film a felében simán szerepel sztem és elég jól, szal sztem oda kéne írni, bár nem hiszem h azért mert én ideírok egy kommentet majd beírják. :D , de azért írom, mert ez így van. :)
déna 2008 ápr. 29. - 19:59:44
(26/72)
Szombaton lesz a Halálosabb iramban! Egyik kedvencem tõle! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a 4. rész!
déna 2008 ápr. 29. - 19:57:06 Előzmény BobbyZ
(25/72)
Ezt már én is észrevettem, hogy nincs feltüntetve a Dicsõség zászlaja! Még megérteném, ha mostanában készült volna, na de így!
Igen azokat is oda szokták írni általában amiben csak mellékszereplõ, de úgy látszik, a port.hu nem foglalkozik ilyenekkel :(
10/10
BobbyZ 2008 ápr. 28. - 22:34:50 10/10
(24/72)
Hogy hogy nincs felírva Paul filmjeihez a Dicsõség Zászlaja (2006) ?
Szerepel benne Paul.

Meg úgy tudtam hogy ha vki egy filmben csak mellékszerepet játszik attól még fel van tûntetve a filmjei között, pl ide jön Paulnak még a Szekrény réme 1987, Tammy és a T-Rex 1994, Gyilkolásra programozva (1987), Pleasantville (1998).

Ja és vmikor mostanság kiadják a Heaven Projectet, amiben fõszereplõ és 2009-ben jön a Halálos Iramban 4 újra Brian O'Conner :)
déna 2008 ápr. 23. - 14:47:10
(23/72)
Köszi az infót! Hallottam már róla, egész jónak ígérkezik, kíváncsi vagyok rá!
10/10
BobbyZ 2008 ápr. 22. - 21:15:30 10/10
(22/72)
Teljes szereplõ lista:

Paul Walker - Ben Newman
Linda Cardellini - Julie
Bob Gunton
Piper Perabo - Avery
Lambert Wilson
Shawn Hatosy - Rick Garvey
Malcom Goodwin - Robbie
Brooklyn Proulx - Katie
Tony Curran

Chuck Robinson - Biztonsági õr
Warren Louis Wiltshire
Lisa Anne Durupt
Onalee Ames - Waitress
Ty Wood - Ben testvére
Leigh Enns
Aaron Hughes - Caleb
Alex Sol - Phelps
Cory Cassidy - Orderly
Tracy McMahon

Stáblista:

Produced by:
David Hoberman
The Negotiator, Bandits, Antitrust

Bill Johnson
Just Friends, Peaceful Warrior, The Air I Breathe

Todd Lieberman
Wild Hogs, Eight Below, The Shaggy Dog

Matt Milich
Tamara, One Point O, The Plague

Adam W. Rosen - executive producer
American Primitive, An Affair of Sorcerers

Jim Seibel - executive producer
Peaceful Warrior, The Air I Breathe, The Good Night

Bobby Sheng - executive producer
Mail Order Wife, Sledge: The Untold Story, The Women

Jim Siebel - executive producer

Travis Wright
Disaster!, The Warriors, Eagle Eye

Sony Pictures
Production Companies
Sony Pictures, Be Good Productions, D.H. Blair Film Capital Fund, Double Edge Entertainment, Inferno Distribution, Mandeville Films
10/10
BobbyZ 2008 ápr. 22. - 21:01:09 10/10
(21/72)
Hello mindenki!

Nemsoká jön Paul új filmje, még most 2008-ban.

Cím: The Heaven Project
Év: 2008
Mûfaj: Thriller
Játékidõ: 114 perc
Zene: Brian Tyler
Nemzet: Amerikai
Rendezõ: John Glenn
Író: John Glenn
Producer: David Hoberman, Todd Lieberman
Szereplõk:
Paul Walker - Ben Newman
Linda Cardellini - Julie
Piper Perabo - Avery
Shawn Hatosy - Rick Garvey
Bob Gunton
Lambert Wilson
Tony Curran
Malcom Goodwin
Brooklyn Proulx

Tartalom:
Ben Newman (Paul Walker) ex-bûnözõt testvére kizökkenti a már nyugis életébõl és belerángatja a rosszba, hogy csinálnak egy utolsó rablást.
Akció közben megölnek valakit, a gyilkosságot Benre fogják és börtönbe küldik, hogy kivégezzék.
Miután végrehajtották rajta az ítéletet, Bent a börtönön kívül találjuk egy szellemileg leépülteknek fenntartott korházban tér magához egy Oregoni kisvárosban, ahol ezermesterként kezd dolgozni.
Bent zavarja, hogy fogalma sincs hogyan került ide és hogy élte túl a kivégzést.
Egy nap összetalálkozik egy ''õrangyallal'' Avery-vel, (Piper Perabo) aki elmagyarázza Ben-nek, hogy el kell fogadnia ezt az új életét és felejtse el az eddigit.
Averyvel nagyon összemelegedik és összeköltöznek, de nem tudja teljesen kiverni a fejébõl a történteket.
Benre nehéz idõk várnak. Úgy gondolja, hogy Isten büntette meg és vette el a családja mellõl bûnözõ múltja miatt.
Ahogy Ben elkezd megbírkózni új sorsával, furcsa dolgok kezdenek el történni.
''Néznek az emberek? Követnek?''
Ekkor Ben megkérdõjelezi, hogy valójában mi is történt: Valaki a halálát akarta? Lehet, hogy elõre megszervezték, hogy a rablásnál õt kapják el
és ez az egész egy csapda?
''Ez valóság, vagy álom? Megõrültem?''
Már-már egyre biztosabb abban, hogy tényleg az egészet megszervezték és az egész kisváros ahova került benne van a dologban, aminek az a célja, hogy megõrüljön.

Weboldal: weboldal: http://www.infernodistribution.com/production.htm

Sony Pictures, Inferno Distribution, A Mandeville Films, Be Good Production, Double Edge Entertainment, D.H. Blair Film Capital.

Remélem hamarosan kiadják és nem felejtik el leszikronizálni sem :D
déna 2008 ápr. 16. - 16:13:29
(20/72)
Nem tudja esetleg valaki, hogy a The Death and Life of Bobby Z c. filmjét honnan tudnám beszerezni? Nem nagyon hallok róla semmit.
déna 2008 márc. 27. - 17:56:06
(19/72)
Ma láttam tõle a Halálos hajszát. Hát az igazat megvallva annyira nem nyerte el a tetszémet a film, picit jobbra számítottam. Az egyetlen dolog ami tetszett benne az Paul.
déna 2008 márc. 23. - 18:13:34
(18/72)
Igen szerintem is! :)
könnycseppek 2008 márc. 23. - 17:56:04
(17/72)
Jól állnak neki a 'Halálos iramban'-filmek:-)
déna 2008 márc. 23. - 17:20:04
(16/72)
Jaj de jó, ezt nem is tudtam! Remélem jó lesz, mert a Tokiói hajsza annyira nem nyerte el a tetszésem.
Christian Cage 2008 márc. 22. - 20:22:33
(15/72)
Na és a Halálos Iramban 4?
2009-ben jön :)
déna 2008 márc. 13. - 20:04:28
(14/72)
Végre sikerült megnéznem a Karácsonyt, de sajnos nem láttam a végét onnantól, hogy a Robin W. mondta a Susan S.-nek, hogy a Susan S. anyja mondta neki, hogy felejtse el és törödjön saját magával. Aki látta végéig légyszi mondja el mi lett a vége! Köszi!
Ony 2008 febr. 16. - 16:03:49
(13/72)
azt hiszem pont ez a film ment az RTL-en mikor én néztem a Kutyahideget az HBO-n :D:D