Téma: Pókember

gömbi 2009 aug. 30. - 21:03:11 Előzmény Penge27
(59/119)
Szerintem hihetetlenül bugyuta!
Penge27 2009 márc. 21. - 08:27:47
(58/119)
Ja a filmrõl még nem is írtam semmit.Szerintem a 3 közül még ez a legjobb,a 2 is elmegy,de a 3!Azt már kínlódás volt végignézni!Biztos van olyan akinek az tetszett,hát annak tetszett és kész.Mondjuk én inkább leülök és svédül meg finnül meg mittudoménmilyen nyelven olvasom a Pókembert.
Penge27 2009 febr. 10. - 17:12:24
(57/119)
A 4. részben Cletus Kassady lesz a fõellenség,akit megtámad 1 idegen szimbiotta,és magukat Vérontónak/Mészárszéknek(nem tudom,melyik név lesz)hívják.Elég sok horrorisztikus jelenet lesz benne valószínûleg mert ahogy ismerjük õ cseppet sem normál ember,egy pszihopata gyilkos.Egyébként ez a szimbiotta Venom "fia".
6/10
SandroVM 2009 febr. 09. - 21:32:55 6/10
(56/119)
Hát kapott a film két jelölést ugyan az Oscaron, de én egyáltalán nem voltam lenyûgözve a vizuális effektek miatt például. Sõt, kifejezetten mûnek, szinte gagyinak tartottam azokat részeket, ahol az utcán halad hálójával. Tényleg jobb volt a Gyûrûk Ura - A két torony, sõt a Csillagok háborúja - A klónok támadása effektje is.
Na mindenesetre a film, hát olyan amerikai. Sajnos túlzásokba esett a csöpögõsséget illetõen, pedig általában nem szoktak ilyen bajaim lenni, de ez most sok volt. Pedig Tobey Maguire tök jó. Kirsten Dunst meg hihetetlen milyen jó csaj lett, ám Az interjú a vámpírral filmbeli alakítását nehéz lett volna ebben a szerepben überelni. William Dafoe meg a kedvenc (alattomos) mellékszereplõm az Existenzben, itt most még visszafogott volt. Vicces volt azért néhány jelenet fõleg a végén. Talán az õ szerepe lett a legjellemzõbben képregényes, vagyis a hétköznapi emberbõl lett antihõs nála jön ki a legjobban, mert Tobey véleményem szerintem jobban játszik, mint amilyen jó maga a film...

Egy dolog mégis biztos: kedvem lett utána megnézni néhány klasszikus Batman filmet - nem tettem persze - de a feelingje meg volt. Kár, hogy maga film nyomába se ér azokhoz...
mimoza777 2008 dec. 30. - 23:44:26
(55/119)
Minden képregénybõl készül filmet ha lehet azonnal megnézek. Mivel alapból pozitívan állok hozzájuk nem tudok rosszat írni. :-)
10/10
Lunita 2008 dec. 23. - 11:56:21 10/10
(54/119)
Én nagyon szeretem ezt a filmet.Tök jó.
AvatáR Gil Maerth 2008 dec. 21. - 23:01:55
(53/119)
kedvenc film.
Bár a Pókmanus többször is leleplezi magát- elõször azzal hogy saját maga hivatalos fényképésze lesz - aztán ezt elmondja Mary Jane-nek is.

Majd amikor a hidi jelenetnél - amikor választania kell a felvonos gyermekek és M.J közt akkor úgy szólitja:
-M.J kapaszkodj !!

:)
GRIGOR2 2008 dec. 21. - 22:53:40
(52/119)
Reszletek, Miutan pokember beveri a fejet a busz ugy meggy tovabb hogy kozben kocsiknak utkozik az ablakok betornek es a gonosz lababa, ablakszilankok, es es a kapaszkodoeleje furodik bele. eszt egy videon lattam. asztan barla fordul a busz neki megy az autonak es bummm asztan utana eszt latni, Ahogy emberek tuzoltok menekitik ki az embereket. Kozben pokember kilabbal a buszbol es egy kocsmaba meggy ott leveti a pokember ruhajat. Es kesobb megkerdezi hol van oo meg ilyesmi. Kozbe elzi hogy valaki bajban van.
GRIGOR2 2008 dec. 21. - 22:47:27
(51/119)
Ugy hallotam lesz 4 is. Egy kis sporel vagy mi. Sszoval pokember ull a buszon amikor busz baleset eri. Megfordul a busz meg mniden mas. Tudja hogy valaki bajban van de aszt nem hogy ki. Kozben elveszitti a tulajdonsagait,a halot, meg ilyesmit. A vegen kiderul hogy ki az a szemely aki a buszon utazott es meghalt de a neve nem alurom ell.

Csak annyit latni hogy a gonosz es pokember a buszon csataznak amikor belekjon egy kamijon vagy egy vonat az nem tom. A busz megfordul a gonosz az ajtoba esik Pokember pedig beveli a fejet
7/10
BonFire 2008 dec. 21. - 18:37:54 7/10
(50/119)
Már nem emlékszem tisztán, hogy lett volna-e benne brutális összecsapás. Egy kis spoilert ide, ha lehet, hátha beugrik. Talán nem olyan nagy baj a spoiler, lévén hogy nem új filmrõl van szó, és elég sokan láttuk is. Az ORTT-t ne szidjátok! Neki mindössze annyi a dolga, hogy betartassa a törvényben foglaltakat. Ha vagdosnak, az a tévécsatorna sara. Kell a plusz idõ a reklámoknak.
AvatáR Gil Maerth 2008 dec. 21. - 18:16:46
(49/119)
Az elsõ összecsapás elég "brutális" .. lehet az ORTT-nek.
Ha az RTL Klub ezt is megvágja- megyek sztrájkolni !!!!
7/10
BonFire 2008 dec. 21. - 15:36:33 7/10 Előzmény M.Shadows
(48/119)
Lesd meg ezt! Bele is lehet hallgatni a számokba.
http://www.soundtrack.net/albums/database/?id=3052

Egyébként Gugli a barátunk. Keress "spiderman soundtrack" vagy "spiderman score" keresõkifejezésekkel. Lesz vagy három találat.

Nekem mindössze egy bajom van a retekklub üzletpolitikájával. Adott egy három (vagy még több részes) film, és orrba szájba csakis az elsõ-második epizódot játsszák. A harmadikat sosem. Lásd a Star Wars I-II-t. A Sithek Bosszúját sose fogják leadni, bár a kutyát nem érdekli, megvan DVD-n.
tombenko 2008 dec. 21. - 12:22:16
(47/119)
Jó kis film, nézhetõ, de egyetlen problémám van vele: Nagyon tudományosak akarnak lenni, de olyat kellene megmagyarázniuk, ami képtelenség. Maradtak volna ilyen szempontból az eredetinél, az sem hihetetlenebb. És nem ezen kellett volna legyen a hangsúly. Viszont a fõszereplõ egészen emberire sikeredett a többi szuperhõshöz képest.
ciccus92 2008 dec. 21. - 11:52:26 Előzmény M.Shadows
(46/119)
talán ez:we are
1/10
Crush 2008 dec. 21. - 11:27:20 1/10
(45/119)
1 pont.
M.Shadows 2008 nov. 30. - 14:59:27
(44/119)
Nemtudjátok meik zene megy akkor amikor a végén oylan megható akar lenni?:D
g413qi2 2008 okt. 05. - 14:47:17
(43/119)
Ja, és azért válaszoltam olyan hamar, mert éppen akkor olvastam bele a beszélgetésetekbe, ha kívánod, ezután várhatok pár órát, vagy napot, mielõtt reagálok rád :)
g413qi2 2008 okt. 05. - 14:43:18
(42/119)
Igen, Pókember valamilyen szinten Superman másolata.
Superman pedig talán Gilgames másolata (a magyar történelemoktatásban talán Gilgames az elsõ, akinek emberfeletti ereje van), vagy valamelyik másik mitológiai alaknak, vagy a világirodalom elsõ földönkívülijének másolata. Superman az igazi szülei nélkül nõtt fel, de ez már korábban megtörtént pl. Tarzannal is, szóval Superman valamilyen szinten Tarzan másolata.
Képregényként a Pókember Superman másolata, de nem minden általad kifogásolt dologban. Szuperhõs és a „jó” oldalon áll mindkettõ, és itt kb. véget is ér a hasonlóság (ha nem számítunk alap dolgokat), erre Stan Lee nagyon ügyelt. A ruháról, nem kérlek, hogy tervezz másik ruhát Pókembernek, csak gondolj bele, hogyha nem használhatnál pirosat, kéket és sárgát, és feketét sem (Batman), akkor milyen alapszínek maradnának, fehér és zöld (plusz úgy emlékszem, hogy a piros és kék festék olcsóbb volt, ezért nagy tételben jobban megérte használni). A szerelmes szálról/szerelmi életrõl azt írtam, hogy nincs sok hasonlóság, és Te is csak egyet írtál.
g413qi2 2008 okt. 05. - 11:36:28
(41/119)
- kettõs élet: hát az az igazság, hogy nincs túl sok választási lehetõség; vagy mindenki tudja, hogy szuperhõsködik (pl. Hancock, She-Hulk); vagy kettõs személyazonossága van (a szuperhõsök többsége), amit a társadalom elõl titkol; vagy õrült és legalább három személyisége van. Olyan, mintha azt mondanád, hogy sok szuperhõs férfi. Lehet férfi, nõ, robot és földönkívüli életforma. Egyszerûen nincs túl sok választási lehetõség.
-külsõ hasonlóság: Peter Parker bénáskodott a szuperereje elõtt, Clark Kent pedig azért bénázott, hogy hamis képet alakítson ki magáról. Afro parókával és álbajusszal nehezebben tudná álcázni magát. PP a szemüveget elhagyta, miután nem volt rá szüksége, CK pedig álcázásnak használja.
-újság: Clark Kent újságíró, Peter Parker foglalkozása nem ilyen állandó, „platformonként” változik (tanuló, fényképész, tudós, munkanélküli, pizzafutár, tanár, stb.)
-szerelmi szál: nem túl sok közös van benne, nehéz lenne túl sok közös dolgot találni
-idõs nevelõszülõk: esetleg a „nevelõszülõ” közös, egyébként természetes, hogy egy középkorú embernek már idõs szülei vannak
-szerkó: bizonyos színeket szívesebben használnak, pl. piros, kék (a két legfeltûnõbb szín), fekete, fehér, zöld, sárga. Szerinted hogyan nézne ki Superman barack és rózsaszín színû ruhában?
-Superman volt elõbb, Stan Lee azért találta ki, hogy Pókember nevét kötõjellel írják (Spider-man), hogy könnyebben megkülönböztethetõek legyenek.
(Én a Pepsi-t jobban szeretem, attól még lehet a Coca az elsõ)

Így jelenleg enyém az utolsó szó :)
9/10
Isti08 2008 okt. 04. - 22:01:40 9/10 Előzmény Thorne
(40/119)
De lehet hogy unalmas lenne ha olyan lenne min a képregény