offtopic
Moldávia bánata 2008 szept. 16. - 10:45:13 Előzmény Béciman
(8/28)
Nem a Filmmúzeumról, hanem úgy a tv-rõl általában. Volt/van egy-két sorozat meg sportesemény, amit megnézek, aztán ennyi. :)
Béciman 2008 szept. 16. - 02:08:15
(7/28)
Na és miért szoktál le?
Én még jó pár régi filmet is felvettem onnan, bár többnyire zenéket, koncerteket szoktam csak rögzíteni, nem vagyok valami nagy filmbarát.
offtopic
Moldávia bánata 2008 szept. 15. - 22:59:24
(6/28)
Igazság szerint engem is érdekelne, de sajnos az utóbbi fél évben leszoktam a Filmmúzeumról, legnagyobb szomorúságomra.
Ez a sorozat pedig tényleg nagyon jól meg van csinálva.
Rengeteg újdonságot meg lehet belõle tudni. Pl. mikor a Pokolgépes részben Kalapács Józsi (azt hiszem) beszól Boros Lajosnak meg az egész akkori hanglemezgyárnak. :)
Béciman 2008 szept. 15. - 22:54:06 Előzmény Moldávia bánata
(5/28)
Én nem bánom, csinálják csak. Bár jónéhány elõadót nem is ismertem soha, mint a VHK és hasonlók, de azért begyûjtöm, hadd legyen meg mind. Már másnak is volt haszna belõle, nemrég például a Bergendyt adtam postára egy fórumozónak. És még van bõven olyan elõadó, szólóénekes és zenekar is, akikkel érdemes lenne egy ilyen riportot készíteni. Az énekesnõket például nagyon hanyagolják.
Moldávia bánata 2008 szept. 14. - 21:31:41
(4/28)
Szerintem nagyon jó sorozat, csak az nem tetszik benne, hogy folyamatosan csinálják.
Így pl. azt sem tudják, hány rész belõle.
Béciman 2008 szept. 14. - 20:43:11 Előzmény Béciman
(3/28)
Nemrég egy kedves fórumtárs segítségével sikerült beazonosítanom a felvett mûsorokat, jelentem, mind megvan!
Azonkívül egyszerûen megszámoltam õket és az e heti adással együtt pontosan kijött a 48.
Béciman 2008 aug. 26. - 22:14:57
(2/28)
Csak én gyûjtöm...?
Béciman 2008 aug. 26. - 15:21:02
(1/28)
Szinte a sorozat minden részét felvettem már DVD-re és folyamatosan veszem az újakat is, de az az érzésem, hogy néhány mintha kimaradt volna. Nem tudná nekem valaki a teljes sorozat szereplõit megnevezni? Ha egy mód van rá, akkor az eredeti sorrendben, tehát hogy ki volt az 1., 2., 3. részben és így tovább. Már megint elmulasztottam leírni, pedig most is ismétlik az elejétõl kezdve. De az elsõ ötben nem tudom, kik szerepeltek. A 10. részt pedig a port.hu sem írja.