Téma: Reggeli

Haresz54 2010 aug. 10. - 11:11:41
(237/297)
Volt idõ mikor csak a REGGELI-t néztem, mert jó volt igaz ez nem mostanában,hanem legalább fél éve.
Rá kellett jönnöm, hogy az általam semmibe sem tartott MOKKA mostanában nagyon jó lett. Nem beszélve a Demcsák Zsuzsiról aki érti is a dolgát, s nem csak vigyorog mint a Mónikáááá!!!
Vissztérve a Mónikáá ra, aki a minap azt nyilatkozta, hogy nem érdeklik a nézõi vélemények......
No persze, csak addig mig nem csökken a nézettség, igy a reklámbevétel is. Kiváncsi leszek akkor mit mondanak majd a Fõnökei. Mert ugye azt nyilatkozta számára csak a fõnökei véleménye a fontos.
Berzenke 2010 júl. 30. - 10:55:48
(236/297)
Ez a mai Csak csajoknak nevezett felhozatal valami fantasztikus volt! Az a 3 nõ együtt borzalom! Egyébként az egész hét egy rettenet volt!
zuzuzu777 2010 júl. 23. - 09:59:50 Előzmény kabala
(235/297)
Hát nem semmi ez a kövér, nem okos öregasszony!!! Eddig azt hittem, hogy csak fiatal, csinos és okos lányokat alkalmaznak! Kinek a díványán választották be? Amióta idekerült, én már kerülöm a mûsort!!! SORRY
1/10
kabala 2010 jún. 23. - 07:52:06 1/10
(234/297)
Na ismét hozták a formájukata mûsorvezetõk. Próbálták, de a két teaszakértõt mégsem sikerült kellemetlen helyzetbe hozniuk. Csonka "Mici" elõször letegezte õket, aztán amikor õk is visszategezték, jött Móni és tartva a 8 lépés távolságot, szembemagázta szegényeket. Szerencsére a két japán-szakértõt nem hozták zavarba, de nekem egyáltalán nem tetszett. Azt sem értem, h Mónikát miért alkalmazzák még. Látszik, h feszeng, nem érzi jól magát a mûsorban, csak erõltetetten vigyorog a széthullott arcával, mint egy hülye. Nem kéne erõltetni!
Sziluett2 2010 jún. 11. - 17:33:34
(233/297)
Én kb. két éve hagytam abba a Csak csajokat egy nyáron. Reggelit azelõtt se néztem és a csak csajokat is csak ritkán amikor otthon voltam, mert mindig feldobták a jó témákat utána meg alig esett szó valamirõl.
Berzenke 2010 jún. 11. - 14:08:46
(232/297)
Ez a Nóri baba meg mindenkit csókolgat. Mindig azt mondja, hogy: Puszi, puszi! Akárki is a vendég. Mindenkivel ilyen közeli jó viszonyban van? Jó neki.
A héten még volt egy jó beszólása. Õ nem szeret krumplit hámozni, mert összefogja a kezét, meg büdös lesz utána tõle. Azt hiszem az ilyen libák miatt tartanak már a boltokban hámozott krumplit.
ildiko90 2010 jún. 11. - 12:18:51
(231/297)
Tudtátok, hogy rövidebb lesz a Reggeli adása? 4 óra helyett mostmár csak 1-2 órás lesz.
3/10
ninane 2010 jún. 11. - 11:18:37 3/10
(230/297)
Na meg még attól ráz ki a hideg, mikor "sztárokat" hívnak meg (akik gondolom fizetnek érte a tévének hogy reklámozzák õket), és magasztalják hogy milyen nagylelkûen és "önzetlenül" segítenek most éppen az árvíz-károsultakon. És higgyük el hogy mindezt csakis jólelkûségbõl! Undorító volt ahogy Debreceni Zita, Labancz Lilla meg a többi magasztalta saját magát! Aki õszintén segít annak nem az a lényeg hogy utána nagydobra verjék!
3/10
ninane 2010 jún. 11. - 11:17:59 3/10
(229/297)
Újra és újra jóhiszemûen a Reggelire kapcsolom a tévét, mert alapvetõen jó kis mûsor lenne. Mindig azt remélve, hoyg egyszer eligazítják a mûsorvezetõket, hogy nem az õ szórakoztatásukról szól a Reggeli és nem azért fizetik õket hogy, jól érezzék magukat, és visszataszítóan röhögjenek órákon át (Nóra férfias röhögése elviselhetetlen). Miközben a nézõ legtöbbször azt sem tudja mi a poén...
crazyforyou 2010 jún. 11. - 09:41:57 Előzmény Haresz54
(228/297)
A Lilu szerintem úgy ahogy van,egy katasztrófa.Nem értem miért nem veszi észre magát,hogy mindenkit a hideg ráz tõle.És úgy beszél a gyerekérõl mintha õ lenne az egyetlen nõ a Földön,aki gyereket szült.Brrr....
Haresz54 2010 jún. 05. - 10:51:34
(227/297)
Arra lennék kíváncsi mi alapján döntöttek az RTL klubnál arról, hogy akét lányt elküldik, a Móóóni-ká és a Lilu helyett.
Mert viselkedni nem igazán tud egyik sem!
A Móóni-ka vihog vigyorog csapkodja a mûsorvezetõ társának lábát, dülöngél össze vissza állandóan az adásmenetet nézi.
A lilu meg puffog, zsörtölõdik, grimaszokat vág, kiosztja a társát. Amit a Szujóval is csinál már bicskanyitogató.
Az ember már nem is a müsort nézi hanem bosszankodik a rossz döntés miatt.
Berzenke 2010 máj. 28. - 14:42:45
(226/297)
A mûsorvezetõk sosem esznek egy falatot sem a fõztökbõl, akárki is készítette. Egy adásban meg nem is egyszer van fõzés. Szépen megterítenek, tálalnak nekik, de sosem esznek, csak maximum egy falatot. Adás után meg már nem foglalkozik azzal senki.
Berzenke 2010 máj. 28. - 14:39:48
(225/297)
Azért halott meg "döglött tehénrõl", állatokról énekelni a gyerekeknek, az tiszta szégyen! Undorító volt ez a Dolák-Saly. Az egész reggeli mûsorban hülyének nézték a gyerekeket, csak dísznek kellettek. Jól mutattak agyonszerepeltetett Nórika meg arcomarcom Balázska mellett.
crazyforyou 2010 máj. 28. - 09:14:19
(224/297)
Nem nagyon nézem már ezt a mûsort,de ma odakapcsoltam.Hát katasztrófa ez a sok gyerek a stúdióban.Ezt mégis hogy képzelték,alig tudják túlkiabálni õket,rettentõ idegesítõ.Lehet hogy máskor nézhetõbb mûsor ez,de ma...pfff...
gyulamama 2010 máj. 28. - 08:47:14
(223/297)
A héten Anikó miatt sem néztem a csak csajokat. Tragédia az nõnek nevezett .......nem éppen apáca.
gyulamama 2010 máj. 28. - 08:44:49
(222/297)
Azt én is hallottam. :)
Sziluett2 2010 máj. 28. - 08:21:18
(221/297)
Amúgy valahol mondta Balázs, hogy nem szereti a paprikás csirkét. Lehet direkt ezt találták ki neki.
gyulamama 2010 máj. 28. - 08:16:42
(220/297)
Balázs 100x jobb mint Mónika!!! Jó hangulatú most a reggeli mûsor! Hajrá Balázs!
Sziluett2 2010 máj. 28. - 08:13:45
(219/297)
Nem a macska. Hát sosem figyelnek a gyerekekre? A kis lány kedvenc állata a halott macska (leszakadt a pajta). Ejnye.
Amúgy azt bírom Balázsban, hogy mindenhez hozzátud valamit fûzni és nem feltétlenül csak hülyeséget.
Rebbeka 2010 máj. 27. - 18:31:52
(218/297)
fiennes62,
Inkabb Aniko mint ez a sunyi q. Ez szep csondben de ugyan azt csinalja, hogy kepernyon maradhason. Ez sokkal ocsmanyabb, mint ha valaki felvallalja az adott szerelmet, meg akkor is ha eleg gyakran van uj szerelme. De Anikonak kozel sem volt annyi, mint a mediaban agyon starolt q-nak. De ezt az apolatlan primitiv Monikat nezni reggel ebredes utan, az egy buntetes es tonkre teszi az egesz napot. A show-jat is csak igertek, hogy beszuntetik es tovabb megy. Inkabb az maradjon es minden mas musorban kimeljenek meg ettol a csendes q-tol. Aniko alig mert megszolalni, mert ez agyon terrorizalta, gondolom azert is lett kigolyozva Aniko a reggeli musorbol, mert Monika nem tudja elviselni, hogy valaki jobban nez ki nala es intelligensebb. Monika sponzora vagy perverz, vagy ez a no valamelyik reszet nagyon jol tudja hasznositani, esetleg mindketto. Maskulonben egy ilyet meg takaritani sem vesznek fel. Multkor mutattak a takaritonoket, annyira apoltak voltak, nem lehet oket ehez az apolatlan Monikahoz viszonyitani. Eg es fold, arrol nem tehet, hogy hogyan nez ki, de hajat moshatna, fesulkodhetne, (TV-n keresztul szerencsere nincsenek szgok) de olyan hatast kellt osszessegeben, mintha hetek ota nem furdott volna). Ezen kivul fogyozhatna, mert az apolatlan tehen, rendkivul rosszul mutat a kepernyon.