Téma: Spinédzserek

PszichoCica 2006 dec. 26. - 12:35:40
(9/29)
Szerintem ez egy nagyon kellemes-vicces film.. teljesen más mint a többi tinivígjáték, és nekem a a 10 dolog is tetszett (talán azért mert nincs tele ejakuláló tizen éves majmokkal és ezek még nem a szex köré vannak építve)

Na mind1 a lényeg az hogy aranyos film mindenkinek csak ajánlani tudom :)
Newcastle United 2006 dec. 25. - 14:02:40
(8/29)
Sajnos én is így vagyok ezzel, olyan rossz néha a választék, hogy becsúszik néha ilyen "gyönyszem" nálam is.
Newcastle United 2006 dec. 25. - 14:00:16
(7/29)
A 10 dolog..., mint elbaltázott tiniadaptációt említettem egy Shakespeare klasszikusból.
Nemcsak a tinik ízlésével van probléma, hanem az egész nyugati közízlés válságban van: korcs fogyasztókultúra, globalizáció stb. Kár ebbe nagyon belemenni itt.
Newcastle United 2006 dec. 24. - 13:39:33
(6/29)
Mint pl. a 10 dolog, amit utálok benned, na az is egy...
A piténel tényleg vannak nagyobb merényletek, de talán ennek volt a legnagyobb sikere, visszhangja, aztán meg elindított egy folyamatot ezen a vonalon.
csancsy 2006 dec. 23. - 22:29:07
(5/29)
Ja, én elõször nem ismertem fel, és tök ismerõs volt, aztán valahogy néhány perc múlva rögtön beugrott nekem, Jóbarátokban is jót alakított.
Amúgy az Amerikai pite nekem nem tetszett, talán a második rész, szóval az egész elmegy, úgy ahogy egy szórakoztató filmnek, de nem fogot meg, egyszer meg lehet nézni.
Newcastle United 2006 dec. 23. - 11:53:39
(4/29)
Az Amerikai pite volt az egyik legnagyobb merénylet, amit valaha is a FILM ellen elkövettek. Utána ezen a vonalon nagyon sok hasonló hányadék (jó jelzõ) készült a pite receptje szerint.
csancsy 2006 dec. 22. - 15:54:35
(3/29)
nem tudom, nekem tetszett a film, az egyik kedvencem, és a kedvenc színészem Paul Rudd játszik benne, akkor elég fiatalon játszott benne. Szerintem vicces volt, például amikor próbált autót vezetni cher, vagy éppen amikor Cher "meleg" pasija beállított és Cher apja kioktatta, hogy van neki puskája, meg stb.
Newcastle United 2006 dec. 21. - 14:18:41
(2/29)
Nagy nulla az egész, modern amcsi tinifilm.
kevinspéci 2006 dec. 21. - 08:37:51
(1/29)
Fú, hát brutálisan rossz ez a film (szerintem). Ha már vígjáték, legalább lehetne röhögni rajta. De ez inkább romantikus tinicsöpögés... (Az Amerikai pitén viszont fetrengtem a röhögéstõl.)
Nem lep meg, hogy Alísa Ezüstkõ réges-rég eltûnt a süllyesztõben.