8/10
Newcastle United 2006 okt. 07. - 09:57:42 8/10
(9/669)
King remek író, ha akar irodalmi értéket is tud "csinálni". De a legtöbb ember a hátborzongató történetei miatt szereti, mert a téren zseniálisan eredeti.
Dudvarek 2006 okt. 06. - 23:31:40
(8/669)
Nem gondoltam volna, hogy Stephen King. Nem jellemzõ rá a sztori, vagy jó az adaptáció.
LENYÛGÖZÕ film!!! Tényleg. Remény rabjai is S.K.? Azt is imádtam. Félelmetes, mennyi mondanivalója van.
Cuddles 2006 okt. 06. - 19:23:13
(7/669)
Gondolom Stand by me-t akartál írni :)

Egyébként érdekes, nekem az It az egyik kedvenc filmem... bár lehet, hogy csak azért, mert nem olvastam a könyvet.
marmyk 2006 okt. 06. - 14:41:14
(6/669)
Hát az Állj mellém! (Stand by My) is jól sikerült kis film lett. Ezekkel ellentétben az AZ (It) bûn rossz lett.
x-tro 2006 okt. 06. - 13:22:39
(5/669)
Szerintem is egy egészen különleges film ez, egy egészen kiváló Tom Hanks alakítással, és nagyon jó az az óriás felete színész is.

Azt még hozzátenném azoknak, akiket esetleg ELRIASZT Stephen King neve (sokan vannak ilyenek), ez nem az az afféle... riogatós. Felkavaró és gondolatébresztõ, egészen jól sikerült, igényes film, hosszú, de megéri megnézni.
graniti 2006 okt. 05. - 19:03:32
(4/669)
Nekem a Remény rabjai mellett a legjobb Sthepen King történet, amibõl filmet készítettek. NAGYON JÓL SIKERÜLT. Lebilincseli az embert az elejétõl a végéig. Jó film, jó adaptáció, jó színészek... jójójó
archan 2006 aug. 12. - 07:19:07 Előzmény Redfield
(3/669)
ennek a hírnek nagyon örülök:D
a kedvenc novelláim king-tõl a crouch end és a hercehurca vége.
köszi az infot,utánanézek:D
Redfield 2006 aug. 01. - 00:23:02 Előzmény ehoka
(2/669)
Szerintem is jó film, nagyon el lett találva. Ide is írom: Rajongók! Amerikában egy újabb sorozat megy a tévében, King nevével fémjelezve, ám ezúttal különleges dologról van szó, jópár eddig meg nem filmesített novelláját csinálták meg egy-egy epizódnak. (Nightmares and Dreamscapes) Valószínûleg magyar ember normális esetben errõl sem hall, mert hozzánk nem jut el az ilyesmi kereskedelmileg, úgyhogy mindenki szerezze meg magának a netrõl, de el kell mondanom, hogy sorozat mivoltához képest egészen jó, és több kiemelkedõen nincs elszúrva. :) Epizódok pl.: Csatatér, Crouch End, Umney utolsó esete, A hercehurca vége, Az országút vírusa északra tart, Az ötödik negyed, 4-es boncterem, és még egy pár talán? De asszem összesen eddig 8 készült el, és 6-ot adott le a tévé.
ehoka 2006 júl. 19. - 12:55:25
(1/669)
Iszonyat jóóó volt. Halálian megrendítõ s elgondolkoztató film (talán ebbõl adódik h csak egyszer mertem megnézni). Magam részérõl egy kis sírással is jááár.... :) Mindenkinek nagyon ajánlom, egyik kedvenc filmem....