ibacs 2010 szept. 11. - 20:51:11
(11/51)
Hát ezt én is így gondolom.De valahogy azért nagyobb asztalcsapkodást várnék az ottaniaktól, fõleg, hogy jelentõs részük az önmerényletben hisz.Ott is csak fotelforradalmárok vannak ,mint itthon.
A Discoveryn azon lepõdnék meg, ha leadná:))
Talán csak a M.Moor félét adják le ezek az adók(mint ma a MTV2) de ez csak kismiska ahhoz képest mint a neten fellelhetõ Loose Change.És szegény palit sokan annyira irritálónak tartják, hogy még ha igaza van, akkor sem hisznek neki.

Egyébként én az várom, mikor lesz a hivatalos verzió tagadása büntetendõ, mert szerintem az lesz:)))
rajongo1 2010 szept. 11. - 20:36:14
(10/51)
Az a baj tudod, hogy hiába gondolunk/gondolnak az emberek másra, s talán az igazságra, az soha nem fog kiderülni. Ill. nem hagyják, hogy kiderüljön, hisz ez a mindenkori kormányzat érdeke.
Egyébként én már várom mikor lesz ebbõl "balhé", bár lassan tíz év eltelt és még mindig hülyítik az embereket, nem hiszem hogy változni fog az alapsztori.
Amúgy a Discoveryn meg a többi csatornán nem ezeket kéne leadni, hanem a másik szemszögbõl készült dokumentumfilmeket is.
matuschkapista 2010 szept. 11. - 20:33:34
(9/51)
Az sem volt kis mérnöki teljesítmény, hogy helyben omlottak össze az épületek. Gondoljátok el, mi lett volna, ha eldõlnek teljes hosszukban? Nem hinném, hogy a terroristák ilyen pontosan kidolgozták volna, illetve különösebben zavarta volna õket, ha letarolnak egy fél várost.
ibacs 2010 szept. 11. - 20:17:55
(8/51)
Én az elméleteket két részre osztom.
Az egyik a robbanás-összedõlés fizikai jellemzõi.A másik a gyanús körülmények elõtte-utána.

Fizikai:
A tûz maximális hõje ami több száz fokkal az azbeszttel bevont acélgerendák olvadáspontja alatti, nem indokolja az összeroskadást.Fõleg annak tükrében, hogy a sok dokumentált jóval kiterjedtebb toronyház tûznél egyszer sem volt összeomlás, csak itt.
A törmelékek túl nagy oldalirányú kilökõdése, több tíz tonnás acélelemek fúródtak a környezõ épületekbe.Az összeomlás gyorsabban terjedt mint a gravitáció. Az összeomlás vonala alatt több emelettel horizontális törmelékfelhõ kilökõdés robbanótöltetekre utalhat.Szemtanuk beszámolója az algsori robbanásról.
Az acélelemek véletlenül pont abban a ferde alakban törtek el ami az irányított robbantásoknál a sztenderd forma.
A 3. épület összeomlását semmi sem indokolta, fõleg úgy, hogy az is a sztenderdnek megfelelõen roskad össze. amellett ,hogy a többi wtc épület a súlyos sérülések ellenére is talpon maradt.
A Pentagonnál ahol nem volt ilyen drasztikus összeomlás , mégis alig találtak repülõgép maradványokat.Többek közt a több tonnás titánötvözetû hajtómû is felszívódott.És az összedõlés elõtt csak egy pár méteres lyuk volt a falban amin a két hajtómû sem fért volna át

Körülmények:
10-11.én országos terrorelhárítási gyakorlatok, melynek keretében kivonták a környékrõl a légvédelem jelentõs részét.
Részvény manipulációk sokasága ami a repülõtársaságokat is érintette.A hirtelen tornyokra kötött horribilis biztosítás terror támadás esetére.Egy héttel a "támadás elõtt" szokatlan és hosszú áramszünet ami a biztonsági kamerákat érintette.A bombakeresõ kutyák kivonása a biztonsági szolgálattól.
A Pentagonnál elkobozták a környék összes biztonsági kamera felvételét és csak egy semmitmondó pár kockás képet tettek közzé.A fekete dobozok lényegében használhatatlanok vagy semmitmondóak, ahol lényegi infó volt ott pont megsérült.Miközben a pilóta útlevele sértetlenül hever a törmelékkupac tetején.

Na ez csak pár ami eszembe jutott, azért elgondolkoztató...
matuschkapista 2010 szept. 11. - 20:03:00
(7/51)
Bocs, 45-ben.
matuschkapista 2010 szept. 11. - 19:59:18
(6/51)
Az afgánok voltak az irakiakkal közösen. De ki fog derülni nemsokára, hogy Irán keze is benne volt a merényletben. Sõt a japánok is és ezt már 41-ben elõre tudták az amerikaiak, ezért le is dobták az atombombát.
baribarany 2010 szept. 11. - 19:33:40
(5/51)
http://www.youtube.com/watch?v=XEopJbcvvQo
Itt van egy elmélet. (Még nem láttam).
Charles Foster Kane 2010 szept. 11. - 19:27:20
(4/51)
És hogy él a szívében az emlékük? Én sem emlékszem rájuk. Talán mert nem ismertem õket.
rajongo1 2010 szept. 11. - 19:23:51
(3/51)
A 2001. szeptember 11-i terrortámadások óta eltelt idõ nem volt elég a történtek megnyugtató tisztázására. Legalábbis erõsen tartják magukat azok az összeesküvés-elméletek, amelyek szerint az amerikai kormányzat a legjobb esetben is leplezni próbálja saját hibáit. Arról nem is beszélve, hogy az amerikaiak egy kimutatható százaléka szerint kormányuk ennél csúnyább dolgokat is csinált. Õk azt sem tartják kizártnak, hogy Bushék az al-Kaidával együttmûködve követték el a támadásokat, hogy aztán kedvükre háborúzgassanak a Közel-Keleten. Lássuk az elméleteket!
perry 2010 szept. 11. - 18:09:43
(2/51)
Vagy igen , vagy nem, ha nem akkor is megérintette ez a helyzet.
offtopic
kidi 2010 aug. 30. - 23:18:37
(1/51)
Emlékezzünk a sok halotakra akik ott haltak meg.Emlékük szivünkben élnek.