9/10
kis.farkas 2011 júl. 17. - 20:51:32 9/10
(14/74)
Annyiban egyetértek néhány elõttem szólóval hogy tényleg inkább csajos film, mint férfiaknak ajánlott. De viszont nekem nagyon tetszett! Aranyos, könnyed, romantikus , csajos, vígjáték. Sztem 10/9.
1aniko 2011 júl. 17. - 11:01:15
(13/74)
Unalmas,vontatott és Kate Hudson borzasztóan irritáló(mint mindig)
dincuska 2011 júl. 16. - 00:30:33
(12/74)
Mélyen egyetértek az elõttem szólóval, SPOILER nem értem, hogy egy ilyen nyámnyila bájgúnár, mint ez a pasi hogy gyõzhetett egy sármos, kedves fickó ellen, aki nemcsakhogy belevalóbb volt, de szerintem jobban is szerette a fõszereplõ csajszit. Nade szerintem bárki, aki végig bírta nézni ezt a filmet (az is nagy szám ám), ugyanezt érezte, jelentkezzen aki szerint ez így jó volt? Áh! SPOLIER VÉGE
Bavardeuse 2011 júl. 15. - 17:39:11
(11/74)
Ami a filmet illeti nem vígjáték volt, hanem 2 fõszereplõ szenvedés-története.A múltban elbaltáztak valamit és az istenért se tudják rendbe hozni. A pasi lehetett volna belevalóbb, a sarkára állhatott volna a helyzetben. Rachel helyében és biztos Ethan-t választottam volna, õ mindig mellette volt, meghallgatta, segíteni próbált neki, a lelki szemetesládája volt. Õszintén szólva én végig drukkoltam E.-nek, hogy összejöjjön R.-el, aki hagyta volna ott azt a nyámnyila bájgúnárt :D
Amúgy más is észrevette, hogy Kate Hudson terhes... mármint valóban terhes a filmben :)
Caline 2011 júl. 02. - 22:43:34
(10/74)
Szerintem nagyon gyenge ez a film! :( Pedig szerettem volna jól szórakozni, hisz a szereplõk közül kettõnek már ismertem a nevét, - de sajnos szörnyû lett a végeredmény.
9/10
Barkafa 2011 jún. 27. - 14:41:02 9/10
(9/74)
A könyv nagyon tetszett, ezért voltam kíváncsi a filmre is. Na meg a színészek miatt is persze.
A szinkron valami szörnyû!!!!!!!!!!
Várom a DVD-t, biztosan meg fogom nézni eredeti hanggal is.
A Dexter-t alakító színész elég nyámnyila volt :)
Nem vagyok szigorú kritikus, nekem összességében tetszett, jól szórakoztam.
A könyv azonban tényleg nagyon jó, igazi nyári olvasmány!
Magnolia1 2011 jún. 23. - 09:53:23 Előzmény WOrsi22
(8/74)
Kate Hudson jószerivel mindent túljátszik. Ki nem állhatom a tyúkot! Anyucija sokkal jobb volt az õ korában, de még néhány évvel ezelõtt is.
7/10
lenccs 2011 jún. 21. - 23:18:53 7/10
(7/74)
Romkom rajongóknak tetszeni fog.
(Nekem kellemes kikapcsolódást nyújtott, igaz a végsõ katarzis elmaradt valamiért a végén...Ethan figurája brilliáns volt, a humora és karakánsága megfelelõen ellensúlyozta a fõszereplõ srác által eljátszott pipogya karaktert:-)Most már kíváncsi lettem a könyvre, tud-e ennél többet? A zenék nagyon jók a filmben:-))
6/10
WOrsi22 2011 jún. 19. - 11:26:24 6/10
(6/74)
Markus szerepe tök felesleges volt. Kate Hudson pedig túl sok volt ebben a filmben. Kevesebb is elég lett volna belõle. A szerepét pedig túl játszotta. Nem neki való szerintem.
1/10
Vadrenalin 2011 jún. 18. - 01:32:59 1/10
(5/74)
Minden pasit óva intek, azokat is, akik egyébként elvannak a csajos filmekkel. Ez nagyon gáz, talán a legrosszabb az utóbbi 100 filmbõl, amit moziban láttam, pedig elvileg ilyesmi mûfajúak is jócskán vannak köztük (sõt e filmnek a legtöbb jelenete is bennük volt már - csak elosztva). Unalmas, humortalan, olyan giccses sablonokkal, amik már fájnak, egy rendkívül tehetségtelen férfi fõhõssel, aki a szerepe helyett Tom Cruise-t játszik (de azt is úgy, hogy csak paródiának lenne jó). Az egyetlen újdonsága a filmnek, hogy a szürkeséget dicsõíti: két unalmas fõhõs szenveleg, mert a valamelyest érdekesebb (bár szintén gáz) potenciális partnerek helyett õk a másik ugyanolyan vértelen lúzerre pályáznak, aki ezt szintén évekig nem volt képes kinyögni. A célcsoport szerintem a 8-14 éves lányok lehettek...
10/10
PEszter80 2011 jún. 16. - 15:36:29 10/10
(4/74)
Nekem nagyon tetszett a film, jól szórakoztunk a barátnõmmel :) Magasan jobb mint a többi limonádé vígjáték, kiemelkedik a sorból. Ajánlom mindenkinek, aki másfél óra kellemes kikapcsolódásra vágyik a moziban!
10/10
susan88 2011 máj. 30. - 21:22:40 10/10
(3/74)
A film kellemes kikapcsolódás, tetszett:) jó kis történet, jó karakterek, jó színészek.
Jó sok vicces jelenet van benne:)tetszettek a flashback-ek is, de nagyon:)Teljesen kerek a történet:)
Ginnifer Goodwin és kate Hudson mindketten jó színésznõk. A pasas, aki Dexet alakította, pedig külsõre hasonlít Tom Cruise-ra a barátaim elmondása szerint, és tényleg..:P


spoiler----------
azért már eléggé az elején kiderült,h. mind Rachel és mind Dex tökre elbénázták a kapcsolatukat a múltban, ahogy túl betojiak és bátortalanok voltak - a barátnõ pedig lecsapott (õ pedig kész hárpia - tetszett, ahogy Kate megformálta)
spoiler vége----------
8/10
Lyl 2011 máj. 26. - 10:33:56 8/10
(2/74)
Aranyos film, Kate H. lejátszik mindenkit a vászonról.
Viszont a Dex-et alakító színész - nekem legalább is - eléggé kilóg, inkább nyálas, mint hiteles, megkockáztatom, hogy ellenszenves. A barátokat játszó két mellékszereplõ viszont nagyszerû karakter.
Kellemes nyári kikapcsoló film, ajánlom mindenkinek, aki szereti a könnyed, vakítóan fehér fogsorú, profi amerikai vígjátékokat. :)
PivarnyikKrisz 2011 ápr. 07. - 20:43:32
(1/74)
A trailer alapján nem tûnik valami nagy számnak...
Mindenesetre annyi szent,hogy a rendezõ két filmje(Tök állat,Szüzet szüntess) meg kell hagyni egész jó lett.
Szerintem hasonló színvonalra számíthatunk itt is. Megjegyzem nem rendelkezek semmilyen ténnyel a filmrõl,ezek csak gondolatmenetek:D
Aki látta írjon hozzá.