csancsy 2010 ápr. 21. - 16:53:27
(20/240)
dirigáljon, és nehogy, bocs a hibákért, gyors írás miatt van:)
Amúgy Marcelo Cezan-ra is kivi leszek, mikor felbukkan, ha jól olvastam, õ a másik fõgonosz.
csancsy 2010 ápr. 21. - 16:51:51
(19/240)
Most néztem meg a 7. részt:) Egyre érdekesebben alakulnak a dolgok:) Amúgy vicces volt, fõleg Cesar, olyan dumája van (mint a politikus), és ahogy elõadja, csak fetrengeni lehet a röhögéstõl. Haláli az a pasas, õ is kedvencem közé tartozik, bár gondolom nem egy rendes. Meg mikor Isabel-Alejandra szópárbaj (pompomról), meg Lucia, Guilermo elmenése is vicces volt a végefelé:).
Csak egy dolgot nem értek, Alejandra, hogy a fenébe szerethe bele Esteban-ba, mikor nem látja milyen. hogy hagyhatja, hogy ilyen durván elküldje David-et, és még tetszik neki? Na, ne vicceljen. De Davidet se értem, miért hagyja magát, ha ott akar maradni, ehogy már Esteban dirgáljon Alejandra helyett. Komolyan Esteban-t rühellem, bár mostmár megkaptam a választ a kérdésemre, hogy megerõszakolta-e Alejandra-t, csak nem értem miért sajnálja a végén mindenki.
andika91 2010 ápr. 20. - 20:46:31
(18/240)
Igen de Esteban nekem sem szimpatikus egyáltalán :D én örülök hogy Daviddal jön össze õt kedvelem :D

én is kerestem már a dalát de még én sem találtam meg sehol sem :( csak a rövidet én is :( de ha véletlen ráakadnék küldök linket :D

én is Ewétõl tölötöm de én azért mert ott kissebb a mérete :D szerintem ugyanolyan a minõségük mind a kettõnek és ezért inkább úgy vagyok vele hogy a kisebb hamarabb lejön :D
csancsy 2010 ápr. 20. - 20:23:20
(17/240)
Jaja, David:) Bár azért elismerem Esteban jobban néz ki, David is, hogyha rövidebb lenne picivel a haja, ahogy fõcímben van:) Apropó errõl jut eszembe tudod, hol lehetne letölteni a zenét, nagyon tetszik. eddig csak a rövíditett verziót találtam meg, de gondolom azért van hosszabban is

SPOILER!!!
Amúgy meg Alejandra visszatérve, Estebannal nem is tudna összejönni, mivel vele is történik valami. Meg amúgyis, hogy, mikor eléggé szemét alak azért.
SPOILER VÉGE!!!

Én Ewe-nél töltöm, jobban megbízom benne, eddig semmi gond nem volt vele, bár õ nem szokta elõre közölni mikor rak fel részeket, azért tudom fel fogja rakni és elég hamar, még aznap szokta feltölteni. És nagyon jó minõségû. Brigi-t meg ahogy hallottam már be is fejezte a sorozat töltését, már nem csinálja, de lehet ez csak pletyka.
andika91 2010 ápr. 20. - 20:10:08
(16/240)
Köszi hogy elmondtad ezeket :) Legalább akkor az jó lesz hogy Davidddal jön össze a végén :) te kitõl töltöd Brigitõl van Ewetél?
én már alig várom hogy fent legyen a 7.rész is :D sajnos nekem sincs Fem3-om (
csancsy 2010 ápr. 20. - 19:59:20
(15/240)
SPOILER!!!
Igen, Alejandra és David összejönnek, bár lesz könnyes búcsújuk, de David utánamegy. Nagyon aranyosak lesznek:) Veronica azt hiszem úgy hívják. Nos, õvele végülis semmi nem lesz, vagyis pontosabban mondva nem hal meg, csak bedilizik (meg akarja ölni Roberto-t, mert õ meg összejön a kertészfiú, David haverjának nõvérével, de Santiago lebeszéli róla), és elmegyógyintézetbe kerül, és a fia, Santiago néha látogatja.
SPOILER VÉGE!!!
andika91 2010 ápr. 20. - 19:46:28
(14/240)
Szegény :( hát ezt tényleg nagyon sajnálom :( Monicat én is nagyon utálom már az elejétõl fogva meg nem szeretem még lucia testvérét sem :(
õ is olyan csunyán bánik vele :( és azt nem tudod hogy vele mi lesz? de amugy meg Alejandra ugye hogy Daviddal fog lenni a végén?
csancsy 2010 ápr. 20. - 19:32:58
(13/240)
SPOILER!!!
Hát, boldogok is lesznek, de nagyon-nagyon rövid ideig, esküvõjük napján öleti meg Mónika bérgyilkossal. Én viszont elejétõl fogva sejtettem, hogy pont ez lesz a vesztük. Ahogy megláttam milyen Mónika, mennyire perverz, és még neki áll feljebb, meg mikor felkapta a fejét arra, hogy Lucia visszatért, rögtön rájöttem, hogy õ lesz a legnagyobb ellenség.
SPOILER VÉGE!!!
andika91 2010 ápr. 20. - 19:21:12
(12/240)
Spoiler
Ezt azért nem gondoltam volna hogy megöli majd :( én teljesen azt hittem hogy majd guillermoval fog összejönni és boldog lesz :(
Spoiler

nekem különben Lucia meg Alejandra a legszimpatikusabb eddig :D
csancsy 2010 ápr. 20. - 18:49:14
(11/240)
SPOILER-SPOILER!!!!!!!
Hát, csak az utolsó részt láttam, és ott Mónika börtönben volt és Lucia nem volt jelen, és Guilermo meg másik nõhöz közeledett picit szomorkásan még, így összeraktam a 3 dolgot és wikipédián is le van írva. Mónika megöli Luciát, gondolom mivel Guilermo és Lucia összejön és ezt nem hagyja. De ezt már elejétõl lehet sejteni, ahogy mindig felbukkan stb... Nagyon gyûlöli.
Igen, sztem jó sorozat, szinte várom a következõ részt, hogy letölthessem, mivel fem3-t nincs lehetõségem nézni.
SPOILER VÉGE!!!
andika91 2010 ápr. 20. - 18:44:34
(10/240)
Mi fog történni Luciával?
andika91 2010 ápr. 20. - 18:43:54
(9/240)
Ez a sorozat nagyon tetszik :) nem gondoltam hogy ilyen jó lesz majd :D
csancsy 2010 ápr. 20. - 18:14:30
(8/240)
Most tartok már a 6. résznél töltésnél:):):)
Sztem jó sorozat, izgis, bár van 1-2 szereplõ, aki unszimpi. Például David apját és húgát ki nem állhatom. Az apa, olyan muja, semmit nem csinál, csak betegnek tetteti magát, hogy ne kelljen ellátnia családfõi kötelességeit? Mi baja lenne már? Ugyan már!!! A húggal tudjátok már, hogy mi lesz? Drogos lesz? Az is annyira bolond, a könnyebb utat választja, de szerencsére David jól ráncba szedi. Én egy pofont lekevertem volna, és ennyi:) Nagyon idegesítõ!!! A legrosszabb Mónika, mindenhol ott van, de szerencsére Guillermo nem hagyja magát, kirúgatta az õrt, vicces volt, mikor mondta Mónikának, hogy csak jó alkalmazott volt:):)
Viszont aki szimpi, az Isabel mostohaanyja, Guillermo és Lucia, Roberto, Santiago.
Esteban-ról még nem tudom mit gondoljak. Most akkor megerõszakolta Alejandra-t, nem? és közben játssza a jófiút, és nemcsak Matiast kéne hibáztatnia? vagy mégsem tette meg, hanem csak képeket készített???? Viszont ilyen anya mellett, nem csodálom hogy ennyire degenerált lett.

SPOILER!!!
Sajnálom, ami Lucia-val fog történni
SPOILER VÉGE!!!
csancsy 2010 ápr. 15. - 15:06:27 Előzmény ERDAfan
(7/240)
Hogy tetszik amúgy a sorozat? Sztem nem rossz, nekem jobban bejön, mint a Második élet. A Második élet nagyon uncsi, csak Martin Karpan miatt kezdtem nézni, de nem éri meg:) Szóval csak Szívek iskoláját fogom nézni. Valahogy nagyon izgis. Láttátok már a 2-3. részt? Mónika karaktere elég durva. Ahogy sejtem, õ lesz a fõgonosz. Egyedül az utolsó részt néztem spanyolul tegnap, bár abból már sokmindenre rájöttem:)
3kiwi3 2010 ápr. 15. - 12:10:47 Előzmény ERDAfan
(6/240)
szia, hol tudod letölteni a már vetített részeket? sajnos az elsõ három részt nem sikerült megnézem, elõre is köszönöm!
Neli 2010 ápr. 14. - 15:37:38
(5/240)
bár nem tõlem kérdezted, de:
Lorena Rojas: Pikali Gerda
Martin Karpan: Crespo Rodrigo
ERDAfan 2010 ápr. 14. - 09:08:57
(4/240)
uristen..és jó hozzá a hang?én nem tudom elképzelni ezze a hanggal..na ma letöltöm az 1. két részt..hát,nagyon gáz..és Lorena Rojasnak nem tudod a magyar hangját az ECDD-ben??v Martinnak?
csancsy 2010 ápr. 13. - 20:03:18
(3/240)
Bogdányi Titanilla:)
ERDAfan 2010 ápr. 13. - 19:40:07
(2/240)
hello canita..:D am. carmennek ki a magyar hangja?
csancsy 2010 ápr. 13. - 16:23:51
(1/240)
Meglepõ, hogy senki ne írt ide:) Elsõ rész elég izgis volt, bár nem tudom eldönteni, hogy Carmen-re direkt írják rá mindig ezt a megerõszakolt kis ártatlan csaj szerepét, kb. mint a csajok, szilikon-ban. Azért jó lett volna, ha nem történik meg, Esteban-t alakító színész jól játssza a szerepét, csak utálni lehet, viszont Alejandra unokabátyja (ahogy sejtem a fõcímbõl, és elsõ részbõl, Esteban gondolom azzal zsarolja õt,hogy elárulja mindenkinek, hogy meleg) és Lucia sógora rendes nagyon, a húgról még nem tudom eldönteni, bár házisárkánynak tûnik, még nem dõlt el teljesen hova tartozik.